WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 1 697,00 zł - 45 000,00 zł

Turbowentylator

Aktywne filtry

Kurtyna dymowa 70-115

Kurtyna dymowa montowana w drzwiach o szerokości 70-115cm. Kurtyna ogranicza lub wręcz uniemożliwia możliwość wystąpienia zjawiska Backdraft.

Cena 3 635,00 zł

Wentylator oddymiający MW 22

Wentylator oddymiający MW 22 jest urządzeniem przydatnym wszędzie tam, gdzie potrzeba dostarczyć dużą ilość powietrza w krótkim czasie.

Kurtyna dymowa 80-140

Kurtyna dymowa montowana w drzwiach o szerokości 80-140cm. Wykonana z tkaniny zawierająca włókno szklane, odpornej na temperaturę i nieprzepuszczającej dymu.

Cena 4 634,00 zł

Wentylator oddymiający LEADER MT225 NEO

Kompaktowy wentylator spalinowy to najmocniejsze i najczęściej używane przez służby ratownicze urządzenie do wentylacji.

Cena 12 500,00 zł

Kurtyna dymowa 90-150

Kurtyna dymowa montowana w drzwiach o szerokości 90-150 cm. Kurtyna uniemożliwia rozprzestrzenianie dymu na klatkę schodową po otwarciu drzwi.

Cena 4 858,00 zł

Wentylator LEADER MT236 NEO

Kompaktowa budowa wentylatora oddymiającego przy dużej wydajności pozwala na wszechstronne zastosowanie urządzenia.

Cena 20 000,00 zł

Wentylator akumulatorowy Ramfan EX50LI 18V

Wentylator akumulatorowy Ramfan Ex50LI 18V - kompatybilny z akumulatorami Milwaukee - umożliwia nieprzerwaną wentylację dzięki wymianie akumulatorów.  

Cena 28 659,00 zł

Wentylatory oddymiające FANERGY V16

Wentylator oddymiający FANERGY V16 jest nowoczesnym, mobilnym urządzeniem o wielorakim zastosowaniu jak oddymianie, wytwarzanie mgły wodnej czy podawanie piany

Cena 14 579,19 zł

Wentylatory oddymiające FANERGY E22

Wentylatory oddymiające FANERGY E22 sa zasilane elektrycznie, przez co są ciche i nie generują spalin. Wentylatory o niewielkich rozmiarach,  łatwe w obsłudze.

Cena 21 830,04 zł

Wentylatory oddymiające FANERGY E16

Prezentujemy elektryczne Wentylatory oddymiające FANERGY E16 z technologią All In One Airflow firmy Rosenbauer, umożliwiającą zoptymalizowany przepływ powietrza

Cena 17 175,72 zł

Turbowentylator oddymiający Ramfan GF164SE

Niezawodny, mało ważący, najczęściej kupowany przez jednostki straży pożarnej na całym świecie turbowentylator HONDA GF164SE. Jego wydajności to aż ponad 19000 m3/h

Cena 10 455,00 zł

Turbowentylator oddymiający GF165 /olej

Najbardziej wydajny turbowentylator w swojej klasie, napędzany 4-suwowym silnikiem spalinowym Hondy. Małe wymiary umożliwiają przechowywanie w samochodach strażackich.

Cena 15 190,50 zł

Turbowentylator oddymiający GX200

Specjalna konstrukcja Turbowentylatora oddymiającego GX200 umożliwia przechylenie go w pięciu pozycjach - kierując strumień powietrza w pożądanym kierunku.

Cena 15 744,00 zł

Turbowentylator oddymiający GX350

Dzięki specjalnej konstrukcji Turbowentylator oddymiającey GX350 możemy ustawić w pięciu pozycjach – kierując strumień powietrza w dowolny obszar.

Cena 17 712,00 zł

Turbowentylator oddymiający PH VP 450 (GP)

Turbowentylator wyróżnia się małymi wymiarami i małym ciężarem, uzyskując jednocześnie dużą wydajność tłoczonego powietrza. Jest także łatwy do przenoszenia. Produkt posiada zintegrowane urządzenie do produkcji mgły wodnej.

Cena 6 440,00 zł

Wentylator akumulatorowy e-FAN LEADER

Przenośny Wentylator oddymiający e-FAN LEADER wyposażony w akumulator litowy umożliwiający do 70 minut niezależnej pracy i zapewniający wydajność aż 35.050 m3/h

Turbowentylator oddymiający

Gaszenie pożarów jest trudnym i wymagającym zajęciem. Warto wyposażać się w przedmioty, które zwiększą komfort pracy oraz widoczność. Turbowentylator oddymiający rozrzedzają dym, co ułatwia również oddychanie podczas akcji. Istotne jest zwiększenie widoczności, ponieważ dzięki temu strażacy mogą łatwiej przeszukać przestrzeń w celu odnalezienia rannych, omdlałych i zasłabłych osób lub zwierząt wymagających natychmiastowej pomocy. W naszej ofercie znajdziesz turbowentylatory oddymiające o różnych rozmiarach i wagach.

Wentylator oddymiający

Nasze wentylatory oddymiające sprawiają, że akcja strażacka jest szybsza i bezpieczniejsza. Doskonale sprawdzą się w takich samych celach, jak turbowentylatory. Poza usuwaniu dymu dostarczają w szybki sposób powietrze do miejsc, w których jest to wymagane. Do części z nich można podłączyć dodatkowo wąż, przez który będą odciągane spaliny. Posiadamy wentylatory paliwowe oraz akumulatorowe. W naszym sklepie online możesz znaleźć między innymi modele z kółkami, które bardzo szybko przeniesiesz w inne miejsca.

Wentylatory strażackie

Oferujemy wentylator strażacki, który jest bardzo łatwy w użyciu. Ich intuicyjna obsługa pozwala na szybkie włączenie i przejście do pracy. W tej kategorii znajdziesz dużą różnorodność wentylatorów strażackich pod względem funkcjonalności. Możesz zakupić sprzęt służący wyłącznie wentylowaniu i oddymianiu. Jednak posiadamy także wentylatory posiadające więcej możliwości użycia. Jest to na przykład model FANERGY V16, który może podawać pianę, tworzyć wodną mgłę. Możliwe jest także niezwykle łatwe regulowanie kąta nachylenia. Zobacz modele oferowanych przez nas wentylatorów strażackich i wybierz takie, które będą dostosowane do potrzeb Twojego zespołu pożarniczego. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące sprzętów z naszej oferty, to koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy w zakupie odpowiadającego Tobie modelu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?