Filtry

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 67,00 zł

Akcesoria MDP

Aktywne filtry

Pas strażacki MDP

Oferujemy akcesorium dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych – skórzany pas MDP wykonany z solidnej i estetycznej skóry naturalnej.

Cena 66,00 zł

Toporek MDP

Oferujemy akcesorium dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych – czarny Pas z toporkiem dla MDP. Pas wykonany z solidnej i estetycznej skóry naturalnej.

Cena 59,00 zł

Imiennik koszarowy OSP

Prezentujemy Imienniki koszarowe dla członków  Ochotniczej Straży Pożarnej. Imienniki w kolorze czarnym z wyhaftowanymi srebrną nicią danymi osobowymi.

Cena 11,00 zł

Miejscownik OSP

Oferujemy Miejscowniki -  naszywki na strój strażacki dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej. Na naszywce umieszczona informacja o lokalizacji jednostki.

Cena 9,00 zł

Kolorowanka Little Hero

HAIX kolorowanka z zagadkami i naklejkami dla dzieci. Straż pożarna, policja, pogotowie - edukacyjna zabawa i kreatywne wyzwania!

Cena 29,00 zł

Akcesoria MDP

Akcesoria MDP to niezbędne produkty do zorganizowania zawodów sportowo-pożarniczych. Symbolika i kolor oznaczeń nie są dowolne – wszystko unormowane zostało w Regulaminie Zawodów. Akcesoria MDP dostępne w naszym sklepie to między innymi zestaw oznaczeń na zawody. Jest to zestaw w skład, którego wchodzi 8 elementów. Każdy element składa się z dwóch znaczeń łączonych ze sobą sznureczkami. Do zestawu dołączony jest regulamin oznaczeń na zawody. Zaopatrując się w akcesoria MDP w naszym sklepie gwarantujemy, iż oznaczenia są zgodne z normami CITF.

Akcesoria CTIF

Akcesoria CTIF są wykorzystywane podczas zawodów sportowo-pożarniczych dla młodych druhów. W Polsce CTIF to powstały od nazwy Międzynarodowego Stowarzyszenia Służb Pożarniczych Regulamin tradycyjnych międzynarodowych zawodów pożarniczych. W oparciu o powyższy Regulamin organizowane są zmagania pożarników OSP i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Sport MDP

Sport MDP jest niezwykle istotny dla rozwoju fizycznego Młodych Druhów w takim samym stopniu jak rozgrywki sportowe Strażaków PSP i OSP. Przebieg rozgrywek oparty jest o Regulamin młodzieżowych zawodów sportowo-pożarniczych. Sport MDP przejawia się m.in. w zawodach sportowo-pożarniczych, które organizowane są na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim i krajowym. Ich celem (tak jak w przypadku każdej dyscypliny sportowej) jest wyłonienie na każdym etapie najlepszej drużyny. W regulaminie szczegółowo opisano przebieg poszczególnych konkurencji i wykorzystywany do ich organizacji sprzęt, a także skład drużyn. Drużyny składają się z dziewięciu lub dziesięciu uczestników, które podczas rozgrywek noszą specjalne oznakowanie.
Do organizatorów zawodów kierujemy ofertę oznaczeń zawodników do identyfikacji pełnionych funkcji. Sport MDP pozwala dzieciom i młodzieży na poznanie zdrowej rywalizacji, w której mogą korzystać z dostosowanego dla nich sprzętu strażackiego.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?