Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Akcesoria MDP

Oznaczenia na zawody

Prezentujemy zestawy Oznaczeń na zawody składające się z ośmiu kompletów. Odznaczenia spełniają wymagania regulaminów organizowania zawodów strażackich.

Cena 166,05 zł

Pas z toporkiem dla MDP

Oferujemy akcesorium dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych – czarny Pas z toporkiem dla MDP. Pas wykonany z solidnej i estetycznej skóry naturalnej.

Cena 166,05 zł

Akcesoria

W tej kategorii zgromadziliśmy akcesoria CTIF wykorzystywane podczas zawodów sportowo-pożarniczych dla młodych pożarników. W Polsce CTIF to powstały od nazwy międzynarodowego stowarzyszenia służb pożarniczych Regulamin tradycyjnych międzynarodowych zawodów pożarniczych), w oparciu o który organizowane są zmagania pożarników OSP i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Akcesoria CTIF

Rozgrywki sportowe Młodzieżowych Drużyn są istotne dla rozwoju fizycznego młodych pożarników w takim samym stopniu jak rozgrywki sportowe Strażaków PSP i OSP. Przebieg rozgrywek oparty jest o Regulamin młodzieżowych zawodów sportowo-pożarniczych. Zawody MDP organizowane są na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim i krajowym a ich celem (tak jak w przypadku każdej dyscypliny sportowej) jest wyłonienie na każdym etapie najlepszej drużyny. W regulaminie szczegółowo opisano przebieg poszczególnych konkurencji i wykorzystywany do ich organizacji sprzęt a także skład drużyn. Drużyny składają się z dziewięciu lub dziesięciu uczestników, które podczas rozgrywek noszą specjalne oznakowanie. Do organizatorów rozgrywek kierujemy ofertę oznaczeń zawodników do identyfikacji pełnionych funkcji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć