Filtry

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 197,00 zł

Akcesoria MDP

Aktywne filtry

Imiennik koszarowy + grupa krwi OSP

Oferujemy Imieninki koszarowe dla członków Ochotniczej  Straży Pożarnej (imię i nazwisko wyhaftowane na czarnym tle) z dodatkową informacją na temat grupy krwi.

Cena 11,00 zł

Imiennik koszarowy OSP

Prezentujemy Imienniki koszarowe dla członków  Ochotniczej Straży Pożarnej. Imienniki w kolorze czarnym z wyhaftowanymi srebrną nicią danymi osobowymi.

Cena 10,00 zł

Oznaczenia na zawody

Prezentujemy zestawy Oznaczeń na zawody składające się z ośmiu kompletów. Odznaczenia spełniają wymagania regulaminów organizowania zawodów strażackich.

Cena 196,80 zł

Podręczny pakiet ratownika

Pakiet pozwala na profesjonalne zabezpieczenie ratownika i poszkodowanego. Można założyć na pasek spodni, co umożliwia korzystanie z pakietu w każdej sytuacji.

Cena 57,00 zł

Pas MDP

Oferujemy akcesorium dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych – skórzany pas MDP wykonany z solidnej i estetycznej skóry naturalnej.

Cena 61,50 zł

Toporek MDP

Oferujemy akcesorium dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych – czarny Pas z toporkiem dla MDP. Pas wykonany z solidnej i estetycznej skóry naturalnej.

Cena 59,00 zł

Akcesoria MDP

Akcesoria MDP to niezbędne produkty do zorganizowania zawodów sportowo-pożarniczych. Symbolika i kolor oznaczenia nie są dowolne – wszystko unormowane zostało w Regulaminie zawodów. Akcesoria MDP dostępne w naszym sklepie to między innymi zestaw oznaczeń na zawody. Jest to zestaw w skład, którego wchodzi 8 elementów. Każdy element składa się z dwóch znaczeń łączonych ze sobą sznureczkami. Zaopatrując się w akcesoria MDP w naszym Sklepie gwarantujemy, iż oznaczenia są zgodne z normami CITF.

Akcesoria CTIF

Akcesoria CTIF są wykorzystywane podczas zawodów sportowo-pożarniczych dla Młodych Druhów. W Polsce CTIF to powstały od nazwy Międzynarodowego Stowarzyszenia Służb Pożarniczych Regulamin tradycyjnych międzynarodowych zawodów pożarniczych. W oparciu o powyższy Regulamin organizowane są zmagania pożarników OSP i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Sport MDP

Sport MDP jest niezwykle istotny dla rozwoju fizycznego Młodych Druhów w takim samym stopniu jak rozgrywki sportowe Strażaków PSP i OSP. Przebieg rozgrywek oparty jest o Regulamin młodzieżowych zawodów sportowo-pożarniczych. Sport MDP przejawia się m.in. w zawodach sportowo-pożarniczych, które organizowane są na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim i krajowym. Ich celem (tak jak w przypadku każdej dyscypliny sportowej) jest wyłonienie na każdym etapie najlepszej drużyny. W regulaminie szczegółowo opisano przebieg poszczególnych konkurencji i wykorzystywany do ich organizacji sprzęt a także skład drużyn. Drużyny składają się z dziewięciu lub dziesięciu uczestników, które podczas rozgrywek noszą specjalne oznakowanie. Do organizatorów rozgrywek kierujemy ofertę oznaczeń zawodników do identyfikacji pełnionych funkcji. Sport MDP pozwala Dzieciom i Młodzieży na poznaniu zdrowej rywalizacji, w której mogą korzystać z dostosowanego dla nich sprzętu strażackiego.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?