Filtry

Cena

Cena

  • 636,00 zł - 1 058,00 zł

Wytwornica dymu

Aktywne filtry

Wytwornica dymu CHAUVET Hurricane 1600

Wytwornica dymu CHAUVET Hurricane 1600 to szybko nagrzewająca się maszyna z kontrolą DMX i technologią Always Ready pozwalająca na dostarczanie mgły na żądanie.

Cena 1 058,00 zł

Wytwornica dymu jako dodatkowy sprzęt szkoleniowy

Wytwornica dymu to urządzenie, która jest często wykorzystywana jest podczas szkoleń Strażaków w jednostkach ratowniczo-gaśniczych. Wytwornica wykorzystuje nieszkodliwy płyn na bazie wody, który nie pozostawia uszkodzeń. Zamgleniem można sterować za pomocą kontrolera ze sterowaniem czasowym. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują wydajnych i mobilnych urządzeń o bardzo dobrych parametrach i sprawdzonej jakości. Wytwornica dymu wyróżnia się swoją wydajnością oraz bardzo szybkim czasem nagrzewania, a po upływie urządzenie jest gotowe do ciągłego użytku.

Wytwornica do dymu

Wytwornica do dymu, dzięki wbudowanemu czujnikowi poziomu płynu, który automatycznie wyłącza pompę przy jego zbyt niskim poziomie, znacząco wzrasta żywotność i bezawaryjność urządzenia. Ręczne sterowanie zapewnia łatwy nadzór w zasięgu twojej ręki a podświetlenie LED wskazuje status nagrzania. Zaawansowany czujnik pozwala chronić pompę przed przegrzaniem. Maszyna ma super szybkie nagrzewanie. Wytwornica dymowa jest niewielkich rozmiarów, posiada niską masę, co pozwala na komfortowe użytkowanie w wielu miejscach.

Wytwornica dymu ciężkiego – urządzenie idealne do szkoleń Ochotników

Wytwornica dymu to pierwsze urządzenie tego typu stworzone z myślą o szkoleniach przeciwpożarowych ukierunkowanych dla Strażaków, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności. Jest ona oczywiście pełnowartościowym sprzętem nadającym się do pracy na scenie, nie mniej jednak kilka kluczowych cech pozwala na wykorzystanie jej w trudnych warunkach. Wytwornica dymu to urządzenie, które pozwala w krótkim czasie wytworzyć bardzo dużą ilość sztucznego dymu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?