Nóż ratowniczy

Aktywne filtry

Nóż ratowniczy CFK

Nóż ratowniczy CFK to świetny gadżet dla każdej osoby związanej ze służbami ratowniczymi. Sprawdzi się idealnie jako nóż dla strażaka.

Cena 89,09 zł

Nóż Magnum Fire Fighter 01LL470

Zaprojektowany specjalnie dla służb ratowniczych, z możliwością przytroczenia do ekwipunku dzięki sprężystemu klipsowi.

Cena 150,00 zł

Nóż ratowniczy COLUMBIA

Nóż z wytrzymałym ostrzem, zbijakiem do szyb i przecinakiem do pasów. Idealny w każdej sytuacji. Powinien znajdować się w wyposażeniu osobistym każdego strażaka.

Cena 42,00 zł

Nóż ratowniczy RUI z pochewką

Nóż ratowniczy RUI z pochewką posiada solidne ostrze o profilu clip-point, zbijak do szyb i przecinak do pasów. To doskonałe narzędzie na kryzysowe sytuacje.

Nóż ratowniczy SPR

Średniej wielkości, niezawodny nóż ratowniczy wyposażony w niezbędne elementy, takie jak: zbijak do szyb oraz bezpieczne ostrze do pasów.

Nóż Magnum Fire

Zaprojektowany specjalnie dla służb ratowniczych, z możliwością przytroczenia do ekwipunku dzięki sprężystemu klipsowi.

Cena 160,00 zł

NOŻE RATOWNICZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Są to niezbędne akcesoria podczas pracy dla ratowników. Zarówno jednostka straży pożarnej, policja czy służby medyczne nie wyobrażają sobie swojego ekwipunku bez tego produktu.Noże ratownicze- bo o nich dziś będzie mowa są również często wybieranym produktem przez cywilów. Może się on okazać niezbędny podczas wypadku samochodowego, kiedy jesteśmy unieruchomieni psami. Nie jest to jednak koniec jego przydatnych walorów. Więcej o nożach ratowniczych w dzisiejszym tekście.

NÓŻ RATOWNICZY STRAŻACKI

To często używana odmiana, który służy właśnie jednostkom Państwowej, ale i również Ochotniczej Straży Pożarnej. W tego typu produktach niezbędne jest wytrzymałe ostrze o profilu clip-point. Dzięki tej technologii możemy skutecznie bez użycia większej siły przebijać różne powierzchnie. Taki nóż posiada również kołek, który pozawala nam za pomocą kciuka otwierać go kiedy jest nam potrzebny. Nieodłącznym elementem dla strażaka jest również pokrowiec balistyczny, który można łatwo przypiąć do pasa. Technologia noży pozwala nam użyć go jak najszybciej jest to możliwe w sytuacji zagrożenia. W czasie kiedy nóż nie jest nam potrzeby, ten jest w 100 procentach zabezpieczony.

NOŻE RATOWNICZE DLA POLICJI

Są to zbliżone produkty do noży, które używa straż pożarna. Jednak specyfika tych zawodów różni się więc i ten produkt musiał zostać zaprojektowany pod konkretną grupę docelową. Na pewno łączy te noże lekkość oraz wysoka jakość wykonania. Również najbardziej popularne modele dla obu grup dają nam możliwość otwieraniem noża za pomocą kołka. Dodatkowym elementem w wielu modelach jest również latarka, którą producenci umieszczają na grzbiecie rękojeści. Najczęściej jest ona magnesowa i w pełni wodoodporna. Nie może w tych nożach zabraknąć również zbijaka do szyb, który może się okazać niezbędny podczas prowadzonych akcji. W popularnych modelach nie może również zabraknąć klipsa, dzięki któremu z łatwością zamocujemy ten nóż do pasa.

NOŻE RATOWNICZE DLA CYWILI

Produkty te coraz częściej kupują ludzie nie wiązani z branżą ratowniczą. Najliczniejszą grupą są oczywiście osoby, które uwielbiają wyprawy. Do nich dołączają również coraz bardziej popularni w dzisiejszych czasach preppersi. Jednak każda osoba może znaleźć zastosowanie w tych produktach. W odróżnieniu od zwykłych noży tutaj nie ma mowy o kompromisach. Materiały, z których są wykonane są najwyższej jakości. Dodatkowy atut, który warto podkreślić w takich nożach to zbijak do szyb. Ten może się przydać w wielu sytuacjach. M.in. noże ratownicze: Columbia, CFK, RUI I MAGNUM ORAZ FIREFIGHTER posiadają tę technologię. Faktem, który podkreśla, że narzędzia te mogą się sprawdzić również poza grupami ratowniczymi jest to, że noże tego typu posiadają blokady typu liner-lock. Takie rozwiązanie gwarantuje nam bezpieczeństwo gdy nóż nie jest złożony. Plusem tego rozwiązania jest fakt, że nie potrzebujemy żadnego szkolenia aby bezpiecznie korzystać z takich produktów. Jeśli chciałbyś sprawdzić jaki nóż pasowałby do Twoich zastosowań możesz odwiedzić nasz sklep, napisać do nas maila lub zadzwonić. Posiadamy najnowsze modele renomowanych producentów. Nasi pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie produkt.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?