Nóż ratowniczy

Aktywne filtry

Nóż ratowniczy CFK

Nóż ratowniczy CFK to świetny gadżet dla każdej osoby związanej ze służbami ratowniczymi. Sprawdzi się idealnie jako nóż dla strażaka.

Cena 89,09 zł

Nóż ratowniczy COLUMBIA

Nóż z wytrzymałym ostrzem, zbijakiem do szyb i przecinakiem do pasów. Idealny w każdej sytuacji. Powinien znajdować się w wyposażeniu osobistym każdego strażaka.

Cena 42,00 zł

Nóż Magnum Fire Fighter 01LL470

Zaprojektowany specjalnie dla służb ratowniczych, z możliwością przytroczenia do ekwipunku dzięki sprężystemu klipsowi.

Cena 150,00 zł

Nóż ratowniczy RUI z pochewką

Nóż ratowniczy RUI z pochewką posiada solidne ostrze o profilu clip-point, zbijak do szyb i przecinak do pasów. To doskonałe narzędzie na kryzysowe sytuacje.

Noże ratownicze

Noże ratownicze to akcesoria, które dzięki swojej specyficznej budowie i właściwościom będą szczególnie przydatne podczas uwalniania poszkodowanych z uszkodzonych samochodów. Mogą być wykorzystywane przez służby ratownicze m.in. Straż Pożarną, Policję oraz Służby Medyczne, a także przez cywilów. Przecięcie pasów czy innego elementu ograniczającego ruchy poszkodowanego nie będzie stanowiło problemu, jeśli na wyposażeniu samochodu znajdzie się ostry, ale zarazem bezpieczny nóż ratowniczy. Noże ratownicze często wyposażane są w zbijak do szyb, który jest kluczowym element przy wykonywaniu czynności ratunkowych. Naszym zdaniem to akcesorium powinno znaleźć swoje miejsce w każdym pojeździe.

Nóż ratowniczy z przecinakiem do pasów i zbijakiem do szyb

Umieszczone w tej kategorii modele noży ratowniczych CFK, COLUMBIA, RUI i MAGNUM FIRE FIGHTER posiadają przecinaki do pasów i zbijaki do szyb. Takie rozwiązanie powoduje, że narzędzia przy zachowaniu podstawowej właściwości tnącej, stają się wielofunkcyjnym narzędziem do wykorzystania przez służby ratownicze. Dzięki blokadzie typu liner-lock narzędzie gwarantuje bezpieczną pracę w pozycji otwartej, a wykonanie ostrza ze stali nierdzewnej zapewni jego długotrwałe użytkowanie.

Nóż ratowniczy

Nóż ratowniczy posiada wytrzymał ostrze o profilu clip-point zapewniające skuteczne przebijanie powierzchni. Nóż ratowniczy posiada na głowni kołek, który obsługiwany jest kciukiem, dzięki tej opcji możemy łatwo i sprawnie otworzyć nóż. Noże ratownicze dostępne w ofercie naszego Sklepu są w sztywnych pokrowcach balistycznych. Pochwa noża ratowniczego mocowana jest do pasa lub do innego oporządzenia, które umożliwia noszenie noża w różnych poziomach. Noże ratownicze są zaprojektowane w taki sposób, aby w momencie zagrożenia wykorzystać jak najmniejszą ilość czasu na jego użycie. Noże ratownicze najczęściej są wybierane przez miłośników militariów, a przede z myślą własnym bezpieczeństwie. Zapewniamy Państwa, że akcesoria wykonane są z wysokiej jakości materiałów zapewniając komfort użycia produktu w ekstremalnych warunkach. W celu ułatwienia wyboru odpowiedniego narzędzia, na stronach produktów umieściliśmy ich szczegółową specyfikację.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć