Filtrowanie

Kategorie

Wodery i spodniobuty

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Wodery i spodniobuty

Tereny dotknięte powodzią, zalane powierzchnie, praca w akwenach i na rozlewiskach – działanie w takich warunkach jest niemożliwe bez odpowiedniego wyposażenia, w tym osobistego. Praca w tak wymagającym otoczeniu wymaga zaopatrzenia się w strój ochronny. W sklepie Strefa998.pl znajdziesz szeroki wybór woderów, które wyróżniają się starannością wykonania i wysoką jakością. Dzięki nim właściwie zabezpieczysz się przed skutkami pracy w wodzie.

Wodoodporne wodery

Wodery to połączenie butów i spodni, które mają na celu skuteczne ograniczenie wpływu wody. W sklepie Strefa998.pl znajdziesz wodery w różnych rozmiarach i o różnej budowie. Posiadamy spodniobuty, które chronią swojego użytkownika od pasa w dół, a także takie, które skupiają się na zabezpieczeniu obszaru zaczynającego się nad kolanem. Nasze wodery są wykonane z wytrzymałego i wodoodpornego materiału Plavitex.

Wodery – doskonałe do ratownictwa wodnego

Prezentowane produkty są szeroko wykorzystywane w ratownictwie wodnym. Gruba podeszwa izoluje zimno i chroni przed ostrymi przedmiotami. Materiał jest wygodny, kształt ergonomiczny. Dzięki temu są tak chętnie wybierane przez jednostki strażackie i nie tylko. Wodery są także podstawowym wyposażeniem w gospodarstwach rybackich, gdzie specyfika pracy wymaga często brodzenia w stawach hodowlanych.