Filtry

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 174,00 zł

Polar strażacki

Aktywne filtry

Polar DeLux 450 - czarny

Polar DeLux 450 dzięki wysokiej gramaturze materiału  jest wyjątkowo trwały. Na kieszeniach naszyte rzepy przygotowane pod dystynkcje, miejscownik oraz emblemat.

Cena 161,00 zł

Polar DeLux 500 - czarny

Polar antypilingowy o gramaturze 500g. Jeden z najgrubszych i najtrwalszych modeli na rynku. W związku z dużą ilością zamówień termin realizacji wynosi 14-21dni

Cena 168,00 zł

Polar Delux 500 - czerwony

Polar antypeelingowy ) o gramaturze 500g jeden z najgrubszych i najtrwalszych polarów na rynku z wzmocnieniami na ramionach, aby zapobiec zniszczeniu. 

Cena 174,00 zł

Polar odblaskowy 360

Polary odblaskowe 360 wykonane zostały z solidnej tkaniny dodatkowo wzmocnionej na rękawach i ramionach. Na plecach napis "STRAŻ" lub "FIRE BRIGADE POLAND".

Cena 139,00 zł

Wygodny i wytrzymały polar strażacki

W tej kategorii zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą polarów strażackich. Polar strażacki to wysoka jakość materiałów i staranność wykonania – to niezaprzeczalne atuty naszych produktów. Polary strażackie, które możesz znaleźć w naszej ofercie, wyróżniają się właściwością antypilingową. Co w praktyce oznacza, że nie będą się mechacić. Są wśród nich polary, których gramatura, która wynosi 500 gram. To jedna z najwyższych grubości dostępnych na rynku. Część z nich została wzmocniona w obszarze barków oraz rękawów. Nasze polary wyróżniają się niezwykłą wygodą w noszeniu. Zapewniają swoim właścicielom ciepło, także dzięki podwyższonej stójce, która chroni części szyi i karku.

Polar strażacki

Polar strażacki posiada naszytą taśmę rypsową na szwach wzdłuż zamku i kołnierza, zapobiega to jego falowaniu. Polary w ofercie naszego Sklepu posiadają ściągacze z dwoma stoperami po bokach na dole polara, natomiast wewnętrzna strona pokryta jest z Cordury ułatwiając przesuwanie się polara. W ofercie naszego Sklepu są polary z taśmami odblaskowymi – dzięki temu w ciężkich warunkach atmosferycznych Strażak jest lepiej widoczny i może czuć się bezpiecznie. Atutem polarów strażackich są kieszenie, które poprawiają wygląd polara i są bardziej funkcyjne w użytkowaniu. W ofercie posiadamy polary strażackie we wszystkich rozmiarach. Wygodny krój czynią z kurtki zdecydowanie użytkową warstwę wewnętrzną.

Polar strażacki z indywidualnym haftem

Zapewniamy szeroką ofertę polarów strażackich. W ramach zindywidualizowanej oferty możemy wykonać haft napisu zarówno na części tylnej, jak i przedniej. Haft może być wykonany w dwóch kolorach. Jeśli Państwo wyrażają taką chęć, możemy także wyhaftować logo jednostki lub flagę na ramionach. Znakowanie polarów haftami odpowiada obowiązującym normom, dzięki temu możemy zapewnić wysoką jakość oferowanych produktów. W ten sposób otrzymasz produkt, który będzie odpowiadał na Twoje potrzeby.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?