Filtry

Cena

Cena

  • 161,00 zł - 252,00 zł

Polar strażacki

Aktywne filtry

Piaskowy polar strażacki

Polar ze wzmocnieniami na ramionach i na rękawach, pagonami i naszytymi kieszeniami z przodu po lewej stronie oraz na rękawie.

Cena 252,00 zł

Polar DeLux 500 - czarny

Polar antypilingowy o gramaturze 500g. Jeden z najgrubszych i najtrwalszych modeli na rynku. W związku z dużą ilością zamówień termin realizacji wynosi 14-21dni

Cena 193,00 zł

Polar Delux 500 - czerwony

Polar antypeelingowy ) o gramaturze 500g jeden z najgrubszych i najtrwalszych polarów na rynku z wzmocnieniami na ramionach, aby zapobiec zniszczeniu. 

Cena 199,00 zł

Polar odblaskowy 360

Polary odblaskowe 360 wykonane zostały z solidnej tkaniny dodatkowo wzmocnionej na rękawach i ramionach. Na plecach napis "STRAŻ" lub "FIRE BRIGADE POLAND".

Cena 173,00 zł

Polar DeLux 450 - czarny

Polar DeLux 450 dzięki wysokiej gramaturze materiału  jest wyjątkowo trwały. Na kieszeniach naszyte rzepy przygotowane pod dystynkcje, miejscownik oraz emblemat.

Wysokiej jakości polary strażackie dla OSP i PSP

W tej kategorii zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą polarów strażackich. Polar strażacki to wysoka jakość materiałów i staranność wykonania – to niezaprzeczalne atuty naszych produktów. Polary strażackie, które możesz znaleźć w naszej ofercie, wyróżniają się właściwością antypilingową. Oznacza to, że nie będą się mechacić. Są wśród nich polary, których gramatura wynosi 500 gram. To jedna z najwyższych grubości dostępnych na rynku. Część z nich została wzmocniona w obszarze barków oraz rękawów. Nasze polary wyróżniają się niezwykłą wygodą w noszeniu. Zapewniają swoim właścicielom ciepło, także dzięki podwyższonej stójce, która chroni części szyi i karku.

Polar strażacki OSP jako idealny model bluzy dla Straży Pożarnej

Polar strażacki posiada naszytą taśmę rypsową na szwach wzdłuż zamku i kołnierza, zapobiega to jego falowaniu. Polary w ofercie naszego Sklepu posiadają ściągacze z dwoma stoperami po bokach na dole bluzy, natomiast wewnętrzna strona pokryta jest z Cordurą ułatwiając przesuwanie się polara oraz komfort użytkowania. W ofercie naszego Sklepu są polary z taśmami odblaskowymi – dzięki temu w ciężkich warunkach atmosferycznych Strażak jest lepiej widoczny i może czuć się bezpiecznie. Atutem polarów strażackich są kieszenie, które poprawiają wygląd polara i są bardziej funkcyjne w użytkowaniu. W ofercie posiadamy polary "STRAŻ" we wszystkich rozmiarach. Wygodny krój czyni z kurtki zdecydowanie użytkową warstwę wewnętrzną i zewnętrzną.

Polar strażacki PSP - podstawowy element odzieży strażaka wykonanej ze świetnej jakości materiałów

Zapewniamy szeroką ofertę polarów strażackich. W ramach zindywidualizowanej oferty możemy wykonać haft napisu zarówno na części tylnej, jak i przedniej. Haft może być stworzony w dwóch kolorach. Jeśli Państwo wyrażają taką chęć, możemy także wyhaftować logo jednostki lub flagę na ramionach. Znakowanie polarów strażackich dla Państwowej Straży Pożarnej haftami z napisem STRAŻ na plecach odpowiada obowiązującym normom, dzięki temu możemy zapewnić wysoką jakość oferowanych produktów. W ten sposób otrzymasz produkt, który będzie odpowiadał na Twoje potrzeby. Sprawdź produkty w sklepie internetowym Strefa998.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?