Filtry

Cena

Cena

  • 161,00 zł - 252,00 zł

Polar strażacki

Aktywne filtry

Polar DeLux 450 - czarny

Polar DeLux 450 dzięki wysokiej gramaturze materiału  jest wyjątkowo trwały. Na kieszeniach naszyte rzepy przygotowane pod dystynkcje, miejscownik oraz emblemat.

Polar DeLux 500 - czarny

Polar antypilingowy o gramaturze 500g. Jeden z najgrubszych i najtrwalszych modeli na rynku. W związku z dużą ilością zamówień termin realizacji wynosi 14-21dni

Cena 193,00 zł

Polar Delux 500 - czerwony

Polar antypeelingowy ) o gramaturze 500g jeden z najgrubszych i najtrwalszych polarów na rynku z wzmocnieniami na ramionach, aby zapobiec zniszczeniu. 

Cena 199,00 zł

Polar odblaskowy 360

Polary odblaskowe 360 wykonane zostały z solidnej tkaniny dodatkowo wzmocnionej na rękawach i ramionach. Na plecach napis "STRAŻ" lub "FIRE BRIGADE POLAND".

Cena 173,00 zł

Piaskowy polar strażacki

Polar ze wzmocnieniami na ramionach i na rękawach, pagonami i naszytymi kieszeniami z przodu po lewej stronie oraz na rękawie.

Cena 252,00 zł

Wygodny i wytrzymały polar strażacki

W tej kategorii zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą polarów strażackich. Polar strażacki to wysoka jakość materiałów i staranność wykonania – to niezaprzeczalne atuty naszych produktów. Polary strażackie, które możesz znaleźć w naszej ofercie, wyróżniają się właściwością antypilingową. Co w praktyce oznacza, że nie będą się mechacić. Są wśród nich polary, których gramatura, która wynosi 500 gram. To jedna z najwyższych grubości dostępnych na rynku. Część z nich została wzmocniona w obszarze barków oraz rękawów. Nasze polary wyróżniają się niezwykłą wygodą w noszeniu. Zapewniają swoim właścicielom ciepło, także dzięki podwyższonej stójce, która chroni części szyi i karku.

Polar strażacki OSP

Polar strażacki posiada naszytą taśmę rypsową na szwach wzdłuż zamku i kołnierza, zapobiega to jego falowaniu. Polary w ofercie naszego Sklepu posiadają ściągacze z dwoma stoperami po bokach na dole polara, natomiast wewnętrzna strona pokryta jest z Cordury ułatwiając przesuwanie się polara. W ofercie naszego Sklepu są polary z taśmami odblaskowymi – dzięki temu w ciężkich warunkach atmosferycznych Strażak jest lepiej widoczny i może czuć się bezpiecznie. Atutem polarów strażackich są kieszenie, które poprawiają wygląd polara i są bardziej funkcyjne w użytkowaniu. W ofercie posiadamy polary strażackie OSP we wszystkich rozmiarach. Wygodny krój czynią z kurtki zdecydowanie użytkową warstwę wewnętrzną.

Polar strażacki PSP

Zapewniamy szeroką ofertę polarów strażackich. W ramach zindywidualizowanej oferty możemy wykonać haft napisu zarówno na części tylnej, jak i przedniej. Haft może być wykonany w dwóch kolorach. Jeśli Państwo wyrażają taką chęć, możemy także wyhaftować logo jednostki lub flagę na ramionach. Znakowanie polarów strażackich PSP haftami odpowiada obowiązującym normom, dzięki temu możemy zapewnić wysoką jakość oferowanych produktów. W ten sposób otrzymasz produkt, który będzie odpowiadał na Twoje potrzeby.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?