WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 776,00 zł - 1 138,00 zł

Wanna wychwytowa

Aktywne filtry

Wanna wychwytowa składana 500x600x100

Wanna wychwytowa składana 500x600x100 do użycia w sytuacjach awaryjnych wynikających z m. in. rozlania substancji ropopochodnych. Wanna z linką samonośną.

Cena 776,00 zł

Wanna wychwytowa składana 700x700x175

Wanna wychwytowa składana 700x700x175 wykonana z elastycznego tworzywa pozwalającego na podsunięcie pod wyciek. Pojemność 25l, wytrzymałość od -30 do +70°C.

Cena 938,00 zł

Wanna wychwytowa składana 1000x1000x200

Przenośna Wanna wychwytowa składana o wymiarach 1000x1000x200 cm, dedykowana do wychwytywani zanieczyszczeń chemicznych np. oleju napędowego lub opałowego.

Cena 1 138,00 zł

Wanna wychwytowa składana 1240x840x70

Mobilna Wanna wychwytowa składana o wymiarach 1240x840x70cm. Produkt plastyczny z utrzymującymi kształt wzmocnieniami, wykonany z PES/PCV-650G/M2. 

Cena 1 138,00 zł

Zbiorniki i wanny wychwytowe

Działania ratownicze z dziedziny ratownictwa chemicznego polegają na likwidacji zagrożeń wywoływanych przez substancje niebezpieczne w celu ratowania zdrowia i życia ludzkiego a także środowiska. Natomiast działania z dziedziny ratownictwa ekologicznego polegają na ratowaniu środowiska poprzez podejmowanie szeregu czynności neutralizujących i zabezpieczających mających na celu ograniczenie lub likwidację występujących skażeń. 

Ratownictwo chemiczno-ekologiczne opiera się przede wszystkim na kontakcie z substancjami niebezpiecznymi. Dlatego jednostki biorące udział w akcjach ratowniczych muszą być wyposażone w odpowiedni sprzęt, ale przede wszystkim posiadać wiedzę na temat substancji, które mogą zastać na miejscu oraz ich szkodliwości dla organizmu ludzkiego i otoczenia.

Wanna wychwytowa do odpowiedniego zabezpieczenia substancji

Dzięki wannie wychwytowej składanej można zabezpieczyć miejsca zdarzenia i zapobieżenie rozprzestrzenianiu się substancji ropopochodnych, które mogą dostać się do środowiska w wyniku m.in. rozszczelnienia zbiornika z niebezpiecznymi substancjami. 

Do takiej niebezpiecznej sytuacji może dojść np. w wyniku wypadku drogowego. Udostępniamy Państwu produkty w różnych rozmiarach. Ich wspólną cechą jest plastyczność (można je z łatwością podsunąć po wyciek), możliwość złożenia (zajmują niewiele miejsca) i wielofunkcyjność (dostosowane do wychwytywania wszystkich substancji ropopochodnych). 

Wanna wychwytowa składana

Wanna dzięki prostocie konstrukcji i obsługi jest natychmiast przygotowana do użycia również w trudno dostępnych miejscach. Wanny dostarczane są w kilku rozmiarach. Wersje w większych rozmiarach można stosować jako zbiorniki wielkogabarytowe lub zbiorniki pośrednie. Atutem wanny wychwytowej jest możliwość zastosowania w trudno dostępnych niskich lub wąskich pomieszczeniach. Można stosować ją również jako wannę ociekową podczas rozlewania i przelewania cieczy. Wszystkie wanny są samonośne, wyprodukowane z PCV. Wanny wychwytowe stanowią doskonałe zabezpieczenie przed wyciekiem lub rozlaniem substancji. 

Wybór wanny wychwytowej

Oferujemy zatem Państwu wanny wychwytowe w wielu rozmiarach. Decydując się na zakup wanny wychwytowej należy wiedzieć do jakiej cieszy będzie wykorzystywana, co będziemy w niej składować oraz jaka wielkość nas interesuje. 

Istotnym jest, aby materiał, z którego wykonana jest wanna wychwytowa był odporny na działanie składowanej cieczy. Jeśli decydujemy się na zabezpieczenie całej powierzchni podłogi, warto skorzystać z wielkopowierzchniowych wanien podłogowych. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?