Zestaw "Poligonowy" 60 x 45 x 40cm pojemnik zawierający m. in. preparat Sintan®, granulat Sorbent Compakt®, płachty sorbcyjne i  chodnik sorbcyjno-izolacyjny.

">

Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Oświetlenie i latarki

na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 77 elementów

Oświetlenie i latarki

Praca w niesprzyjających warunkach taki jak zmierzch, brak dostatecznego oświetlenia naturalnego czy sztucznego, zadymienie, deszcz lub mgła to niemalże codzienność każdego Strażaka. Trudne warunki nie mogą wpływać na działania ratowniczo-gaśnicze dlatego niezbędnym jest zaopatrzenie w sprzęt wspomagający zmysł widzenia i nasze umiejętności. Do tego celu służy różnego rodzaju oświetlenie i latarki dedykowane dla Straży Pożarnej. Dzięki latarkom mocowanym do hełmów zapewnimy sobie doskonałą widoczność bez konieczności angażowania rąk. Silny snop światła szperaczy spowoduje, że działania poszukiwawczo ratownicze przebiegną w sposób bardziej efektywny, natomiast maszty oświetleniowe pozwolą na doświetlenie miejsca prowadzonych działań. Te i inne rodzaje oświetlenia możecie Państwo zakupić w jednym miejscu.

Oświetlenie i latarki dla Straży

W tej kategorii zgromadziliśmy produkty z dziedziny oświetlenia dla Straży takie jak latarki (do hełmów, kątowe, szperacze), zestawy akumulatorowe oraz maszty oświetleniowe - wraz z dedykowanymi do nich akcesoriami. Tak jak w przypadku innych oferowanych w naszym sklepie produktów stawiamy na jakość, niezawodność i długą żywotność a to gwarantują   sprawdzeni producenci. Dlatego na naszych stronach znajdziecie Państwo oświetlenie i latarki marek PELI, BrightStar,  Mactronic, NightStick czy  Rosenbauer.