W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Czapki MDP

Aktywne filtry

Czapka z napisem MDP (srebrna nić)

Czapka z wyhaftowanym srebrną nicią napisem MDP nie pozostawi wątpliwości do jakich struktur należy nosząca je osoba. Odpowiednia dla chłopców i dziewcząt. 

Cena 22,00 zł

Czapka z napisem MDP czarna (srebrna nić)

Prezentujemy Czapki z daszkiem, z wyszytym srebrną nicią napisem MDP. Takie nakrycie głowy zadowoli każdego młodego pożarnika. Tutaj czapki w kolorze czarnym.

Cena 22,00 zł

Czapki z daszkiem z napisem MDP

W ramach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dzieci i młodzież zyskują szansę na rozwój fizyczny (poprzez szereg aktywności) a także uczą się prawidłowych postaw związanych z zapobieganiem pożarom. Swoje umiejętności i wiedzę mogą zaprezentować podczas zawodów pożarniczych ale także podczas codziennych kontaktów z rówieśnikami czy rodziną. Idealnym elementem garderoby wyróżniającym młodego pożarnika jest czapka strażacka. Ale nie może to być zwykła czapka! Znajdujące się w ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl czapki z daszkiem posiadają wyszyte logo MDP.

Czapka MDP w kolorze czarnym lub czerwonym

Oferujemy komfortowe czapki strażackie z wyszywanym srebrną nicią logo MDP. Czapki dostępne w naszym sklepie posiadają taśmę umożliwiającą dopasowanie do obwodu głowy młodego strażaka. Stabilny daszek chroni przed słońcem a także nadaje młodzieżowy wygląd. Czapka MDP zastąpi hełm strażacki w trakcie zawodów pożarniczych w przerwach pomiędzy konkurencjami. Będzie również niezastąpiona podczas uczestnictwa w organizowanych przez OSP aktywnościach rekreacyjno-oświatowych z udziałem członków Młodzieżowych Drużyn Strażackich.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć