WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 34,00 zł

Czapki MDP

Aktywne filtry

Czapka MDP FW

Czapka z daszkiem dla MDP sprawdzi się idealnie jako nakrycie głowy dla młodych strażaków. Nowe autorskie logo.

Cena 20,00 zł

Czapka z nadrukiem MDP

Czapeczka z daszkiem dla młodych strażaczek i strażaków - nieodzowny element ubioru podczas imprez i uroczystości strażackich

Cena 17,00 zł

Czapki MDP

Czapka MDP to idealne doposażenie umundurowania druhów MDP. W ramach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dzieci i młodzież zyskują szansę na rozwój fizyczny (poprzez szereg aktywności), a także uczą się prawidłowych postaw związanych z zapobieganiem pożarom. Swoje umiejętności i wiedzę mogą zaprezentować podczas zawodów pożarniczych oraz podczas codziennych kontaktów z rówieśnikami czy rodziną. Czapka MDP to idealny element garderoby wyróżniający członka MDP.

Czapka dla MDP

Czapka dla MDP to wysokiej jakości produkt dostępny w ofercie naszego sklepu. Oferujemy komfortowe czapki strażackie z wyszywanym logo MDP. Czapki posiadają taśmę umożliwiającą dopasowanie do obwodu głowy młodego strażaka. Stabilny daszek chroni przed słońcem, a także nadaje młodzieżowy wygląd, zapewniając przy tym komfort użytkowania.

Czapka z daszkiem dla MDP

Czapka z daszkiem dla MDP zastąpi hełm strażacki w trakcie zawodów pożarniczych, w przerwach pomiędzy konkurencjami. Będzie również niezastąpiona podczas uczestnictwa w organizowanych przez OSP aktywnościach rekreacyjno-oświatowych z udziałem członków Młodzieżowych Drużyn Strażackich. Ale nie może to być zwykła czapka! Znajdujące się w ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl czapki z daszkiem posiadają logo MDP. Takie nakrycie głowy będzie się fantastycznie prezentowało i zadowoli każdego młodego pożarnika, niezależnie od płci.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?