Filtry

Cena

Cena

  • 95,00 zł - 830,00 zł

Buty strażackie Völkl

Aktywne filtry

Zamek do butów PRIMUS 21 (1 szt.)

Oferujemy Zamki zamienne do butów strażackich do zadań specjalnych PRIMUS 21 (1 szt.). Zastosowanie innowacyjnego zamka umożliwia szybkie czyszczenie butów.

Cena 95,00 zł

Buty strażackie VÖLKL

Podstawa to podeszwa! Wiedzą o tym wszyscy Strażacy, dla których stąpanie po np. żarze, czy ostrych krawędziach to codzienność. Wybierając buty strażackie do pracy niezbędnym jest dokładne przyjrzenie się parametrom podeszwy i dobór obuwia zapewniającego najlepszą z możliwych ochronę. Materiał, z jakiego została wykonana podeszwa gwarantujący możliwość użytkowania w skrajnie wysokich temperaturach, antypoślizgowość, odporność na działanie olejów i innych substancji chemicznych to niewątpliwe atuty, które uczynią pracę Strażaka bezpieczną i skuteczną. W ofercie naszego sklepu posiadamy spełniający powyższe kryteria model butów strażackich VÖLKL Primus 21.

Primus – rodzina obuwia specjalnego VÖLKL dla Straży Pożarnej

VÖLKL Professional to niemiecka firma o wieloletniej tradycji oferująca szeroki wybór butów pod jedną nazwą Primus. Obuwie słynie z niezawodności dlatego jest używane przez Strażaków na całym świecie. Znajdujące się w ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl buty strażackie VÖLKL Primus 21 to podstawowy model, wyróżniający się zastosowaniem metalowej wkładki podeszwy chroniącej stopę przed przekłuciem. Dla ułatwienia wyboru butów do pracy na naszym blogu udostępniliśmy porównanie butów strażackich VÖLKL Primus 21 do modeli innych producentów.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?