Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 1 876,00 zł

Sprzęt kryzysowy

Aktywne filtry

Plandeka ochronna standard 2x3m

Prezentujemy uniwersalne, wodoodporne Plandeki ochronne standard 2x3m. Plandeki pleśnioodporne z aluminiowymi oczkami mocującymi i wzmocnionymi krawędziami.

Cena 8,00 zł

Plandeka ochronna standard 3x3m

Plandeka ochronna standard o wymiarach 3x3m jest wytrzymałą plandeką okryciową, niezbędna do czynności zabezpieczających. Krawędzie dodatkowo wzmocnione.

Cena 11,00 zł

Plandeka ochronna standard 3x4m

Plandeka okryciowa, ochronna standard o wymiarach 3x4m. Plandeka z aluminiowymi oczkami mocującymi i krawędziami z dodatkowym wzmocnieniem ze sznurka.

Cena 15,00 zł

Plandeka ochronna standard 3x5m

Uniwersalna Plandeka ochronna standard 3x5m przydatna podczas wszelkich działań zabezpieczających. Supermocna, wykonana tworzywa sztucznego o gramaturze 70g/m2.

Cena 18,00 zł

Wał przeciwpowodziowy o śr. 80cm i dł. 10mb

Poliestrowy Wał przeciwpowodziowy o śr. 80cm i dł. 10mb wykonany w postaci zamkniętego zbiornika na wodę. Wał z rękawem do napełniania i wypompowywania wody.

Cena 1 876,00 zł

Plandeka ochronna standard 4x6m

Plandeka ochronna standard 4x6m. Mocna, uniwersalna, wodo i pleśnioodporna plandeka okryciowa o gramaturze 70g/m2. Krawędzie wzmocnione sznurkiem.

Cena 29,00 zł

Plandeka ochronna standard 4x5m

Prezentujemy Plandeki ochronne, okryciowe standard w rozmiarze 4x5m. Plandeka wykonana z tworzywa o gramaturze 70g/m2, przez co jest wyjątkowo wytrzymała.

Cena 24,00 zł

Plandeka ochronna standard 5x6m

Prezentowana uniwersalna Plandeka ochronna standard o wymiarach 5x6m jest supermocna, posiada aluminiowe oczka mocujące i wzmocnienia krawędzi ze sznurka.

Cena 36,00 zł

Plandeka ochronna standard 6x8m

Oferowana Plandeka ochronna standard w rozmiarze 6x8m posiada aluminiowe oczka mocujące ułatwiające jej zamontowanie. Oczka rozmieszczone w odległości co 1m.

Cena 58,00 zł

Plandeka ochronna standard 5x8m

Uniwersalna, supermocna i wodoodporna Plandeka ochronna standard 5x8m może być wykorzystana do zabezpieczenia obiektów pozbawionych poszycia dachowego.

Cena 48,00 zł

Plandeka ochronna standard 6x10m

Prezentujemy mocne Plandeki ochronne standard 6x10m wykonane z trwałego tworzywa posiadającego właściwości wodoodporne. Plandeka jest również pleśnioodporna.

Cena 72,00 zł

Plandeka ochronna standard 6x12m

Plandeka ochronna standard o wymiarach 6x12m jest wytrzymałą plandeką okryciową niezbędna do czynności zabezpieczających. Krawędzie wzmocnione sznurkiem.

Cena 87,00 zł

Plandeka ochronna standard 10x12m

Prezentujemy wodoodporne Plandeki ochronne standard 10x12m do zabezpieczania mienia np. po wystąpieniu gwałtownych i niszczących zjawisk atmosferycznych.

Cena 144,00 zł

Worek 25kg - 100szt

Oferujemy Worki 25kg niezbędne przy podejmowaniu akcji ratowniczych i zabezpieczających związanych z niebezpieczeństwem podtopienia czy zalania. Zestaw 100szt.

Cena 78,00 zł

Worek 25kg - 500szt

Oferujemy Worki 25kg – 500szt - do zabezpieczenia nieruchomości lub wzmacniania wałów powodziowych podczas wystąpienia zalań, podtopień  czy powodzi.

Cena 386,00 zł

Worek 25kg - 1000szt

Prezentujemy białe worki powodziowe o ładowności 25kg do zabezpieczenia np. nieruchomości czy wzmocnienia wałów powodziowych. Zestaw zawiera 1000 szt. worków.

Cena 771,00 zł

Sprzęt kryzysowy

 Sprzęt kryzysowy jest to sprzęt wykorzystywany przy nagłych miejscowych zagrożeniach takich jak powodzie, podtopienia, huragany, wichury itp. Woda to żywioł ciężki do zatrzymania, a okalające mniejsze i większe cieki wodne w naszym kraju wały powodziowe są nietrwałe i niestabilne co w przypadku dużego naporu wody niejednokrotnie prowadzi do ich przerwania. Zagrożenie okresowymi podtopieniami i powodziami w przypadku przedłużających się, intensywnych opadów jest ceną, jaką często muszą płacić mieszkańcy terenów nadrzecznych.  Sprzęt przeciwpowodziowy pomaga zabezpieczyć się przed zbliżającą się katastrofą, stanowiąc barierę ochraniającą dany teren. W skład oferowanego przez nas sprzętu kryzysowego wchodzą między innymi elastyczne wały przeciwpowodziowe PCV. Służą one ochrony środowiska przed skutkami powodzi. W sytuacjach kryzysowych elastyczne wały przeciwpowodziowe mogą służyć także jako  zbiorniki na wodę czystą bądź skażoną. Prosta obsługa, szybki montaż i demontaż elastycznych wałów przeciwpowodziowych pozwala na szybkie przemieszczanie się. Transport wałów nie wymaga stosowania ciężkich pojazdów do ich przewozu co ma istotny wpływ na mobilność i szybkie dotarcie do miejsc zagrożonych powodzią. Elastyczne wały przeciwpowodziowe PCV mogą być  wielokrotnie wykorzystywane. Oferujemy różne długości i średnice wałów przeciwpowodziowych w zależności potrzeb ich wykorzystania.

 

Plandeki ochronne

W swojej ofercie posiadamy uniwersalne plandeki ochronne w różnych rozmiarach. Plandeki posiadają aluminiowe oczka mocowane  co jeden metr na krawędzi. Zastosowana gramatura 70g/m2 przy produkcji plandeki i dodatkowe wzmocnienie sznurkiem na krawędziach daje jej mocną wytrzymałość ochronną. Plandeki są wodo i pleśnioodporne. Oferujemy również worki przeciwpowodziowe produkowane z mocnego i szczelnego materiału polipropylenowego o dużej grubości o idealnych parametrach dotyczących przepuszczalności wilgoci.

 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?