W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 2 460,00 zł

Sprzęt kryzysowy

Aktywne filtry

Plandeka ochronna standard 2x3m

Prezentujemy uniwersalne, wodoodporne Plandeki ochronne standard 2x3m. Plandeki pleśnioodporne z aluminiowymi oczkami mocującymi i wzmocnionymi krawędziami.

Cena 7,38 zł

Plandeka ochronna standard 3x3m

Plandeka ochronna standard o wymiarach 3x3m jest wytrzymałą plandeką okryciową, niezbędna do czynności zabezpieczających. Krawędzie dodatkowo wzmocnione.

Cena 11,07 zł

Plandeka ochronna standard 3x7m

Oferowana Plandeka ochronna standard 3x7m jest wodoodporna a także odporna na pleśń. Aluminiowe, rozmieszczone co 1m oczka ułatwią montaż w wymaganym miejscu.

Cena 25,83 zł

Plandeka ochronna standard 3x4m

Plandeka okryciowa, ochronna standard o wymiarach 3x4m. Plandeka z aluminiowymi oczkami mocującymi i krawędziami z dodatkowym wzmocnieniem ze sznurka.

Cena 13,53 zł

Plandeka ochronna standard 3x5m

Uniwersalna Plandeka ochronna standard 3x5m przydatna podczas wszelkich działań zabezpieczających. Supermocna, wykonana tworzywa sztucznego o gramaturze 70g/m2.

Cena 17,22 zł

Wał przeciwpowodziowy o śr. 80cm i dł. 10mb

Poliestrowy Wał przeciwpowodziowy o śr. 80cm i dł. 10mb wykonany w postaci zamkniętego zbiornika na wodę. Wał z rękawem do napełniania i wypompowywania wody.

Cena 1 968,00 zł

Plandeka ochronna standard 4x5m

Prezentujemy Plandeki ochronne, okryciowe standard w rozmiarze 4x5m. Plandeka wykonana z tworzywa o gramaturze 70g/m2, przez co jest wyjątkowo wytrzymała.

Cena 22,14 zł

Plandeka ochronna standard 4x6m

Plandeka ochronna standard 4x6m. Mocna, uniwersalna, wodo i pleśnioodporna plandeka okryciowa o gramaturze 70g/m2. Krawędzie wzmocnione sznurkiem.

Cena 27,06 zł

Plandeka ochronna standard 5x6m

Prezentowana uniwersalna Plandeka ochronna standard o wymiarach 5x6m jest supermocna, posiada aluminiowe oczka mocujące i wzmocnienia krawędzi ze sznurka.

Cena 34,44 zł

Plandeka ochronna standard 4x8m

Prezentujemy wytrzymałe, wodo i pleśnioodporne Plandeki ochronne standard 4x8m wykonane z tworzywa o gramaturze 70g/m2. Krawędzie dodatkowo wzmocnione sznurkiem

Cena 36,90 zł

Plandeka ochronna standard 5x8m

Uniwersalna, supermocna i wodoodporna Plandeka ochronna standard 5x8m może być wykorzystana do zabezpieczenia obiektów pozbawionych poszycia dachowego.

Cena 44,28 zł

Plandeka ochronna standard 6x8m

Oferowana Plandeka ochronna standard w rozmiarze 6x8m posiada aluminiowe oczka mocujące ułatwiające jej zamontowanie. Oczka rozmieszczone w odległości co 1m.

Cena 54,12 zł

Plandeka ochronna standard 6x10m

Prezentujemy mocne Plandeki ochronne standard 6x10m wykonane z trwałego tworzywa posiadającego właściwości wodoodporne. Plandeka jest również pleśnioodporna.

Cena 66,42 zł

Plandeka ochronna standard 6x12m

Plandeka ochronna standard o wymiarach 6x12m jest wytrzymałą plandeką okryciową niezbędna do czynności zabezpieczających. Krawędzie wzmocnione sznurkiem.

Cena 79,95 zł

Plandeka ochronna standard 8x10m

W Plandece ochronnej standard umieszczono w odległości co 1m aluminiowe oczka do mocowania. Krawędzie dodatkowo wzmocnione sznurkiem. Tutaj rozmiar 8x10m.

Cena 89,79 zł

Plandeka ochronna standard 8x12m

Oferowana Plandeka ochronna, okrciowa standard o wymiarach 8 x 12m jest wodoodporna a także odporna na pleśń, przez co może być użytkowana przez dłuższy czas.

Cena 107,01 zł

Plandeka ochronna standard 10x10m

Prezentowana Plandeka ochronna standard 10x10m będzie idealnym narzędziem do zabezpieczenia mienia poszkodowanych przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi

Cena 123,00 zł

Plandeka ochronna standard 10x12m

Prezentujemy wodoodporne Plandeki ochronne standard 10x12m do zabezpieczania mienia np. po wystąpieniu gwałtownych i niszczących zjawisk atmosferycznych.

Cena 129,15 zł

Plandeka ochronna standard 10x15m

Oferujemy mocne Plandeki ochronne standard przydatne podczas akcji zmierzających do zabezpieczenia mienia . Tutaj plandeka okryciowa o wymiarach 10 x 15m.

Cena 147,60 zł

Plandeka ochronna standard 15x20m

Plandeka ochronna standard 15 x 20m z aluminiowymi, rozmieszczonymi w odległości co 1 m oczkami mocującymi i krawędziami dodatkowo wzmocnionymi sznurkiem.

Cena 307,50 zł

Plandeka ochronna standard 20x20m

Plandeka ochronna standard o wymiarach 20 x 20m. Plandeka okryciowa, wykonana z tworzywa sztucznego o gramaturze 70g/m2. Supermocna i bardzo wytrzymała.

Cena 418,20 zł

Worek 25kg - 100szt

Oferujemy Worki 25kg niezbędne przy podejmowaniu akcji ratowniczych i zabezpieczających związanych z niebezpieczeństwem podtopienia czy zalania. Zestaw 100szt.

Cena 79,95 zł

Worek 25kg - 500szt

Oferujemy Worki 25kg – 500szt - do zabezpieczenia nieruchomości lub wzmacniania wałów powodziowych podczas wystąpienia zalań, podtopień  czy powodzi.

Cena 338,25 zł

Worek 25kg - 1000szt

Prezentujemy białe worki powodziowe o ładowności 25kg do zabezpieczenia np. nieruchomości czy wzmocnienia wałów powodziowych. Zestaw zawiera 1000 szt. worków.

Cena 615,00 zł

Sprzęt kryzysowy

 Sprzęt kryzysowy jest to sprzęt wykorzystywany przy nagłych miejscowych zagrożeniach takich jak powodzie, podtopienia, huragany, wichury itp. Woda to żywioł ciężki do zatrzymania, a okalające mniejsze i większe cieki wodne w naszym kraju wały powodziowe są nietrwałe i niestabilne co w przypadku dużego naporu wody niejednokrotnie prowadzi do ich przerwania. Zagrożenie okresowymi podtopieniami i powodziami w przypadku przedłużających się, intensywnych opadów jest ceną, jaką często muszą płacić mieszkańcy terenów nadrzecznych.  Sprzęt przeciwpowodziowy pomaga zabezpieczyć się przed zbliżającą się katastrofą, stanowiąc barierę ochraniającą dany teren. W skład oferowanego przez nas sprzętu kryzysowego wchodzą między innymi elastyczne wały przeciwpowodziowe PCV. Służą one ochrony środowiska przed skutkami powodzi. W sytuacjach kryzysowych elastyczne wały przeciwpowodziowe mogą służyć także jako  zbiorniki na wodę czystą bądź skażoną. Prosta obsługa, szybki montaż i demontaż elastycznych wałów przeciwpowodziowych pozwala na szybkie przemieszczanie się. Transport wałów nie wymaga stosowania ciężkich pojazdów do ich przewozu co ma istotny wpływ na mobilność i szybkie dotarcie do miejsc zagrożonych powodzią. Elastyczne wały przeciwpowodziowe PCV mogą być  wielokrotnie wykorzystywane. Oferujemy różne długości i średnice wałów przeciwpowodziowych w zależności potrzeb ich wykorzystania.

 

Plandeki ochronne

W swojej ofercie posiadamy uniwersalne plandeki ochronne w różnych rozmiarach. Plandeki posiadają aluminiowe oczka mocowane  co jeden metr na krawędzi. Zastosowana gramatura 70g/m2 przy produkcji plandeki i dodatkowe wzmocnienie sznurkiem na krawędziach daje jej mocną wytrzymałość ochronną. Plandeki są wodo i pleśnioodporne. Oferujemy również worki przeciwpowodziowe produkowane z mocnego i szczelnego materiału polipropylenowego o dużej grubości o idealnych parametrach dotyczących przepuszczalności wilgoci.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć