Filtry

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 131,00 zł

Maskotki

Aktywne filtry

Maskotka Byczek

Strażacki gadżet może służyć jako prezent na każdą okazję. Doskonały żeby rozweselić zarówno dzieci jak i dorosłych.

Cena 54,00 zł

Maskotka Pies Strażak

Maskotka Pies Strażak została solidnie wykonana, jest przyjemna w dotyku i co najważniejsze -  ubrana w strażacki mundur. Świetny prezent na każda okazję.

Cena 75,00 zł

Maskotka Wiewiórka Duża

Maskotka Wiewiórka Duża (wysokość 40 cm +/- 5 cm) będzie niebanalnym prezentem dla małych miłośników Straży Pożarnej. Wiewiórka w strażackim hełmie i ubraniu.

Cena 87,00 zł

Maskotka Pies Daniel

Oferujemy gadżet dla pasjonatów pożarnictwa - Maskotkę Pies Daniel o wysokości 43 cm +/- 5 cm. Maskotka będzie idealnym prezentem nie tylko dla najmłodszych.

Cena 87,00 zł

Maskotka Łoś

Prezentujemy idealny prezent dla młodych miłośników pożarnictwa (choć nie tylko) - Maskotkę Łoś pluszowy Strażak, oczywiście w mundurze  i czerwonym hełmie.

Cena 54,00 zł

Hełmik strażacki

Usztywniany hełmik strażacki może służyć jako prezent urodzinowy lub elementu ubioru podczas balu karnawałowego dla małego strażaka. 

Cena 24,50 zł

Maskotka Bóbr Strażak

Maskotka Bóbr Strażak jest idealnym gadżetem, którym można obdarować miłośnika Straży Pożarnej, zakupić do udekorowania remizy czy zabrać na spotkanie z dziećmi

Cena 99,00 zł

Maskotka Misiek Strażak Duży

Maskotka Misiek Strażak Duży, świetny prezent na każda okazję. Pluszak solidnie wykonany, miękki i przyjemny w dotyku a co najważniejsze – odziany w mundur.

Cena 107,00 zł

Maskotka Misiek Strażak Mały

Maskotka misiek strażak duży to bardzo popularna zabawka, która wywoła uśmiech na twarzy każdego małego strażaka. Wysokość misia do ok. 30 cm. 

Cena 54,00 zł

Maskotka Słoń Strażak Duży

Maskotka Słoń strażak z motywem strażackim idealnie sprawdzi się jako prezent dla małego strażaka. Przedstawiona maskotka ma wysokość 60 cm. 

Cena 131,00 zł

Maskotka Słoń Strażak Mały

Maskotka z motywem strażackim może być trafionym pomysłem na prezent dla dziecka. Wywoła uśmiech na twarzy każdego małego strażaka. Wysokość misia to 31 cm.

Cena 60,00 zł

Maskotka Słoń Strażak Średni

Maskotkę słonia strażaka możesz podarować każdego małemu strażakowi z pewnością wywoła to uśmiech na jego twarzy.

Cena 85,00 zł

Maskotka strażak kogut “KUR”

Maskotka strażak kogut “KUR” wykonana z wysokiej jakości materiałów sprawdzi się jako prezent zarówno dla mniejszych jak i większych strażaków. 

Cena 111,00 zł

Maskotka wiewiórka strażak mała

Maskotka wiewiórka strażak (wersja mała) to gadżet nawiązujący do zawodu, który ucieszy wszystkich małych (ale też większych) pasjonatów Straży Pożarnej.

Cena 60,00 zł

Maskota Florek

Maskotka Florek to gadżet, który wywoła uśmiech na twarzy każdej osoby, która go zobaczy. Idealny prezent zarówna dla dzieci jak i dorosłych. 

Cena 72,00 zł

Maskotka Florek w krawacie

Misiek florek w krawacie czyli maskotka, która ubrana jest w akcesoria galowe strażaka. Świetny prezent dla młodego fascynata straży pożarnej.

Cena 72,00 zł

Maskotka Pies Ogniomistrz

Maskotka Pies Ogniomistrz kolejna wersja świetnie odebranej przez klientów maskotki psa. Idealny prezent zarówno dla dzieci i dorosłych. 

Cena 64,00 zł

Maskotki strażackie dla dzieci

Dla wszystkich małych (ale też dużych) pasjonatów Straży Pożarnej przygotowaliśmy specjalną ofertę gadżetów nawiązujących do zawodu. Solidnie wykonane, przyjemne w dotyku i co najważniejsze -  ubrane w strażacki mundur maskotki będą stanowiły idealny prezent dla dzieci zrzeszonych w ramach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych ale też tych, które interesują się tematem pożarnictwa i chciałyby wstąpić do MDP lub z zafascynowaniem śledzą potyczki drużyn na zawodach pożarniczych
i organizowanych przez pożarników pokazach.

Maskotka strażacka

W tej kategorii zgromadziliśmy dla Państwa kilkanaście modeli maskotek ubranych w imitacje mundurów strażackich. W zależności od upodobania znajdziecie Państwo misie, pieski, łosie, byki, słonie, koguty czy wiewiórki. Taki gadżet sprawdzi się jako prezent ale też jako nagroda w młodzieżowych zawodach strażackich czy organizowanych przez Strażaków konkursach.  Oferowane modele są w różnych rozmiarach (a co za tym idzie na każdą kieszeń) od najmniejszych (27cm wysokości) po okazałe ponad pięćdziesięciocentymetrowe modele. Zachęcamy do zakupu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?