Filtry

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 139,00 zł

Maskotki strażackie

Aktywne filtry

Maskotka Byczek

Strażacki gadżet może służyć jako prezent na każdą okazję. Doskonały żeby rozweselić zarówno dzieci jak i dorosłych.

Cena 62,00 zł

Maskotka Wiewiórka Duża

Maskotka Wiewiórka Duża (wysokość 40 cm +/- 5 cm) będzie niebanalnym prezentem dla małych miłośników Straży Pożarnej. Wiewiórka w strażackim hełmie i ubraniu.

Cena 93,00 zł

Maskotka Pies Daniel

Oferujemy gadżet dla pasjonatów pożarnictwa - Maskotkę Pies Daniel o wysokości 43 cm +/- 5 cm. Maskotka będzie idealnym prezentem nie tylko dla najmłodszych.

Cena 95,00 zł

Maskotka Łoś

Prezentujemy idealny prezent dla młodych miłośników pożarnictwa (choć nie tylko) - Maskotkę Łoś pluszowy Strażak, oczywiście w mundurze  i czerwonym hełmie.

Cena 62,00 zł

Maskotka Bóbr Strażak

Maskotka Bóbr Strażak jest idealnym gadżetem, którym można obdarować miłośnika Straży Pożarnej, zakupić do udekorowania remizy czy zabrać na spotkanie z dziećmi

Cena 111,00 zł

Maskotka Misiek Strażak Duży

Maskotka Misiek Strażak Duży, świetny prezent na każda okazję. Pluszak solidnie wykonany, miękki i przyjemny w dotyku a co najważniejsze – odziany w mundur.

Cena 115,00 zł

Maskotka Słoń Strażak Duży

Maskotka Słoń strażak z motywem strażackim idealnie sprawdzi się jako prezent dla małego strażaka. Przedstawiona maskotka ma wysokość 60 cm. 

Cena 139,00 zł

Maskotka Słoń Strażak Mały

Maskotka z motywem strażackim może być trafionym pomysłem na prezent dla dziecka. Wywoła uśmiech na twarzy każdego małego strażaka. Wysokość misia to 31 cm.

Cena 68,00 zł

Maskotka strażak kogut “KUR”

Maskotka strażak kogut “KUR” wykonana z wysokiej jakości materiałów sprawdzi się jako prezent zarówno dla mniejszych jak i większych strażaków. 

Cena 121,00 zł

Maskotka wiewiórka strażak mała

Maskotka wiewiórka strażak (wersja mała) to gadżet nawiązujący do zawodu, który ucieszy wszystkich małych (ale też większych) pasjonatów Straży Pożarnej.

Cena 68,00 zł

Maskota Florek

Maskotka Florek to gadżet, który wywoła uśmiech na twarzy każdej osoby, która go zobaczy. Idealny prezent zarówna dla dzieci jak i dorosłych. 

Cena 75,00 zł

Maskotka Florek w krawacie

Misiek florek w krawacie czyli maskotka, która ubrana jest w akcesoria galowe strażaka. Świetny prezent dla młodego fascynata straży pożarnej.

Cena 78,00 zł

Maskotka Pies Ogniomistrz

Maskotka Pies Ogniomistrz kolejna wersja świetnie odebranej przez klientów maskotki psa. Idealny prezent zarówno dla dzieci i dorosłych. 

Cena 71,00 zł

Maskotka Misiek Strażak Mały

Maskotka misiek strażak duży to bardzo popularna zabawka, która wywoła uśmiech na twarzy każdego małego strażaka. Wysokość misia do ok. 30 cm. 

Cena 64,00 zł

Maskotka Pies Strażak

Maskotka Pies Strażak została solidnie wykonana, jest przyjemna w dotyku i co najważniejsze -  ubrana w strażacki mundur. Świetny prezent na każda okazję.

Cena 83,00 zł

Hełmik strażacki

Usztywniany hełmik strażacki może służyć jako prezent urodzinowy lub elementu ubioru podczas balu karnawałowego dla małego strażaka. 

Cena 24,50 zł

Maskotki strażackie dla dzieci

Dla wszystkich małych (ale też dużych) pasjonatów Straży Pożarnej przygotowaliśmy specjalną ofertę gadżetów nawiązujących do zawodu. Solidnie wykonane, przyjemne w dotyku i co najważniejsze -  ubrane w strażacki mundur maskotki będą stanowiły idealny prezent dla dzieci zrzeszonych w ramach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych ale też tych, które interesują się tematem pożarnictwa i chciałyby wstąpić do MDP lub z zafascynowaniem śledzą potyczki drużyn na zawodach pożarniczych i organizowanych przez pożarników pokazach.

Maskotka strażacka - Miś mały lub duży - idealny gadżet dla małych strażaków

W tej kategorii zgromadziliśmy dla Państwa kilkanaście modeli maskotek ubranych w imitacje mundurów strażackich. W zależności od upodobania znajdziecie Państwo misie, pieski, łosie, byki, słonie, koguty czy wiewiórki ubrane w strój strażaka. Taki gadżet sprawdzi się jako prezent ale też jako nagroda w młodzieżowych zawodach strażackich czy organizowanych przez Strażaków konkursach.  Oferowane modele są w różnych rozmiarach (a co za tym idzie na każdą kieszeń) od najmniejszych (27cm wysokości) po okazałe ponad pięćdziesięciocentymetrowe modele. Zachęcamy do zakupu.

Z maskotką o bezpieczeństwie

Maskotki są gadżetami, które poza przeznaczeniem ich na prezent mogą również być wykorzystywane do rozpoczynania rozmów o bezpieczeństwie i edukowania najmłodszych podczas spotkań organizowanych w szkołach, na piknikach rodzinnych itp.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?