Nowe produkty

Sorbent DAMSORB

Sorbent sypki pochodzenia mineralnego przeznaczony do usuwania skutków wycieków substancji ciekłych z powierzchni utwardzonych. Granulat o wielkości ziarna 0,5-1mm. Często wykorzystywany przez strażaków z OSP i PSP.

Cena 100,00 zł

W 75-20-ŁA/LUM/PCV Bezalin (do motopomp)

Węże serii SV wykonane z surowców najwyższej jakości, są lekkie i elastyczne, odporne na działanie warunków atmosferycznych i ozon. Posiadają świadectwo dopuszczenia CNBOP- PIB

Cena 445,26 zł

Wąż W 52-20-ŁA/LUM/PCV Bezalin (do motopomp)

Węże serii SV wykonane z surowców najwyższej jakości, są lekkie i elastyczne, odporne na działanie warunków atmosferycznych i ozon. Posiadają świadectwo dopuszczenia CNBOP- PIB

Cena 293,97 zł

Kombinezon na osy i szerszenie FWS

Trójwarstwowy kombinezon chroniący przed owadami błonkoskrzydłymi FWS został wyprodukowany w Polsce z zachowaniem standardów najwyższej jakośći.

Cena 520,00 zł

Buty dowódczo-sztabowe skórzane YDS Rover GTX

Obuwie służbowe YDS Rover spełnia wymagania opublikowane przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej. Potwierdzeniem spełnienia wymagań jest raport z badań wydany przez laboratorium akredytowane.

Cena 485,00 zł

Buty dowódczo-sztabowe YDS Rover GTX wys. A

Obuwie służbowe YDS Rover spełnia wymagania opublikowane przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej. Potwierdzeniem spełnienia wymagań jest raport z badań wydany przez laboratorium akredytowane.

Cena 465,00 zł

Buty dowódczo-sztabowe YDS Rover GTX wys. B

Obuwie dowódcz-służbowe YDS Rover spełnia wymagania opublikowane przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej. Potwierdzeniem spełnienia wymagań jest raport z badań wydany przez akredytowane laboratorium.

Cena 515,00 zł

Buty dowódczo-sztabowe HAIX Eagle Athletic 2.1 GTX

Buty Eagle Athletic 2.1 GTX firmy HAIX® zostały zaprojektowane by być lekkimi i dynamicznymi butami nie tracąc na wytrzymałości i ochronie, a przy tym być wysoce oddychającymi i wodoodpornymi. Zapewniają całkowity komfort noszenia, a jednocześnie zapewniają stopie całą niezbędną stabilizację i ochronę.

Cena 674,90 zł

Zestaw klinów do stabilizacji MS I

Wykonane z polietylenu, odporne na wodę, płyny eksploatacyjne oraz materiały ropopochodne. Sprzęt unosi się na powierzchni wody jednocześnie zapewniając dłuższą żywotność niż drewno. Kliny można układać w stosy, dzięki temu możemy manewrować sprzętem odpowiednio dla danej sytuacji. Dzięki odpowiedniej strukturze powierzchni kliny nie ześlizgują się, nie przewodzą prądu elektrycznego. Zestaw gwarantuje bezpieczną pracę podczas akcji ratowniczych. Skład zestawu: 2 x klin schodkowy 2 x klin mały 2 x klin duży

Cena 1 419,42 zł

Zestaw klinów i podkładów do stabilizacji MS II

Zestaw klinów i podkładów do stabilizacji pojazdów wykonane z polietylenu. Sprzęt ten jest odporny na wodę, płyny eksploatacyjne oraz materiały ropopochodne. Dzięki odpowiedniej strukturze powierzchni kliny i podkłady nie ześlizgują się ani nie przewodzą prądu elektrycznego. Sprzęt gwarantuje bezpieczną pracę podczas akcji ratowniczych. Skład zestawu: 2 x klin mały 2 x klin duży 2 x podkład niski 2 x podkład średni 2 x podkład wysoki

Cena 1 257,06 zł

Zestaw klinów i podkładów do stabilizacji MS III

Zestaw klinów i podkładów do stabilizacji pojazdów wykonane z polietylenu, odporne na wodę, płyny eksploatacyjne oraz materiały ropopochodne. Dzięki odpowiedniej strukturze powierzchni kliny i podkłady nie ześlizgują się, nie przewodzą prądu elektrycznego.

Cena 2 231,22 zł

Czapka MDP FW

Czapka z daszkiem dla MDP sprawdzi się idealnie jako nakrycie głowy dla młodych strażaków. Nowe autorskie logo.

Cena 20,00 zł

Plecak do pożarów traw i lasów

Został zaprojektowany i wyprodukowany bez kompromisów, podczas projektowania producent opierał się na doświadczeniach, które zdobył na przestrzeni kilkunastoletniej działalności oraz współpracy z jednostkami przeciwpożarowymi w Europie! Plecak LESTECH jest w 100% wyprodukowany w Czechach.

Cena 649,44 zł

Latarka Flagger 650

Latarka Flagger 650 to idealny sprzęt podręczny do doświetlania pola podczas różnego rodzaju akcji.

Cena 138,00 zł

Radiotelefon HYTERA HP-685 MD

Mała i lekka stylowa konstrukcja modelu HP685 zapewnia niezrównanie czysty dźwięk i rozszerzony zasięg wraz z wydajnym akumulatorem, wyjątkową wytrzymałością i licznymi funkcjami. Jest to idealny partner, a także łatwe w użyciu narzędzie umożliwiające zwiększenie produktywności i efektywności organizacji.

Cena 3 402,18 zł

Rękawice techniczne KONG Pro A6

KONG Pro zapewnia najwyższą możliwą odporność na przecięcia i ścieranie, w połączeniu z opatentowaną na całym świecie ochroną przed uderzeniami, zachowując jednocześnie dużą zręczność, aby zminimalizować zmęczenie dłoni.

Cena 184,99 zł

Rękawice techniczne KONG Corded Palm

KONG Corded Palm to rękawice zapewniające podstawowy poziom ochrony w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Spełniają wymagania norm EN388:2016. Dłoń rękawicy pokryta mieszanką bawełny i poliestru gwarantuje wygodę użytkowania oraz wszechstronność.

Cena 94,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?