W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Nowe produkty

TRAUMA KIT Apteczka Modułowa (ROSZ) Walizka 4

Walizka 4 (ROSZ) to mobilna wersja Apteczki Modułowej. Jest to specjalnie wyselekcjonowany zestaw przeznaczony do udzielania pierwszej pomocy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Modułowa konstrukcja apteczki została zaprojektowana dzięki doświadczeniu specjalistów w dziedzinie medycyny ratunkowej. Wieloletnie prace pozwoliły stworzyć nam niezawodny produkt, który zapewni maksimum komfortu podczas skomplikowanych akcji ratunkowych.

Cena 799,00 zł

TRAUMAKIT Apteczka DAILY PLUS by BORKOŚ

Apteczka DAILY PLUS firmy BORKOŚ - apteczka przeznaczona do codziennego użytku. Zaprojektowana została jako tak zwana nerka, na pas biodrowy. Ma wszystko to co apteczka DAILY, ale została zaopatrzona dodatkowo w kamizelkę odblaskową i latarkę czołową.

Cena 155,00 zł

Apteczka Daily Pro firmy Borkoś

Jeśli szukasz bogato wyposażonej apteczki, to trafiłeś w dobre miejsce. Apteczka Daily Pro marki Borkoś ma wszystko czego potrzebujesz by udzielić doraźnej pomocy przedmedycznej.

Cena 329,00 zł

Courant RADSTER - Torba na radio

Torba Radster perfekcyjnie pasuje do radiotelefonu. Zwłaszcza gdy jest on zabezpieczony rozciągliwym paskiem, chroniącym radiotelefon przed upadkiem. Paski te są kompatybilne z torbą na radiotelefon.

Cena 115,25 zł

RHINOEVAC Wielofunkcyjna pętla ratownicza

RHINOEVAC to wielofunkcyjna pętla ratownicza, która została stworzona przez strażaka dla strażaków. Zaprojektowano ją w celu ułatwienia osiągnięcia zamierzonych strażackich zadań.

Cena 139,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć