W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Nowe produkty

Buty taktyczne TACTIC

Tactic to ubuwie taktyczne, klasy OB SRA FO HRO, wykonane z gładkiej skóry licowej oraz wodoodpornego materiału tekstylnego, kolor czarny, podeszwa guma SRA, kolor czarny, wymienna wkładka wewnętrzna , atrakcyjny, , absorpcja energii w części piętowej

Cena 271,81 zł

Kamera termowizyjna Attackcam S6

Kamera Attackcam jest dedykowaną kamerą termowizyjną dla służb ratunkowych. Dzięki wbudowanym i łatwo wybieralnym trybom pracy m.in. trybowi pożarowemu czy trybowi poszukiwawczemu, znajdzie zastosowanie niemal w każdej dziedzinie ratownictwa. Dzięki swojej kompaktowej budowie, lekkości oraz prostocie jest przyjazna w użyciu dla każdego użytkownika.

Cena 3 400,00 zł

Myjka wysokociśnieniowa STIHL RE 110

Komfortowa myjka wysokociśnieniowa 110 barów z dodatkowym wyposażeniem. Długa lanca z poręcznym pistoletem zapewniająca komfortową pracę, aluminiowy uchwyt, boczny schowek ze zintegrowanym uchwytem na dysze i przewód sieciowy. Myjka posiada szybkozłącze na wyjściu wysokiego ciśnienia. Wąż wysokociśnieniowy o długości 7 metrów.

Cena 1 199,00 zł

Szybka ładowarka AL 300

Szybka ładowarka AL 300 do akumulatorów STIHL AK, AP i AR. Konstrukcja umożliwiająca mocowanie do ściany i zwijanie kabla, ze wskaźnikiem stanu pracy (LED) i aktywnym chłodzeniem akumulatora.

Cena 489,00 zł

Prądowniczka do hydronetki MDP

Prądownica przeznaczona do hydronetki wykorzystywanej przez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze podczas młodzieżowych zawodów sportowo-pożarniczych. Wykonany został zgodnie z regulaminem CTIF.

Cena 80,00 zł

Wąż do hydronetki MDP 3m

Wąż W25 o długości 3 metrów przeznaczona do hydronetki wykorzystywanej przez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

Cena 80,00 zł

Zbijak do szyb Holmatro (sprężynowy)

Rewelacyjny w działaniu wybijak do szyb hartowanych firmy Holmatro.
Zbijak Holmatro służy do bezpiecznego usuwania szyb hartowanych w sytuacjach awaryjnych.

Cena 119,00 zł

Wąż MDP CTIF SPORT kolor

Specjalnie przygotowany wąż do zawodów sportowych według regulaminu CTIF dla drużyn MDP. Wykonanie z poliuretanu gwarantuje lekkość a zarazem utrzymanie sztywności co ma duże znaczenie podczas rozwijania lini podczas konkurencji. Oznaczenie czerwonym paskiem jednej strony węża pomaga w uniknięciu skrętów.

Pralka WHIRLPOOL AWG 912 S/PRO 9kg

Pralka WHIRLPOOL AWG 912 S/PRO 9kg przeznaczona do długoterminowego i częstego użytkowania. Pralka posiada serię programów do prania ubrań roboczych.

Cena 4 199,00 zł

Buty ratownicze FALCON 110-834

Buty ratownicze FALCON 110-834 Protektor z żaroodpornej skóry licowej, zostały zaprojektowane z myślą o ratownikach medycznych.

Cena 748,00 zł

Buty strażackie FALCON 111-832

Buty specjalne FALCON 111-832 Protektor z żaroodpornej skóry licowej, zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie i ergonomii pracy jednostek bojowych Straży Pożarnej.

Cena 1 007,00 zł

Defibrylator szkoleniowy AED ATM-112

Defibrylator szkoleniowy AED ATM-112 z kolorowym wyświetlaczem jest przeznaczony do efektywnego szkolenia w zakresie wykorzystania automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED).

Cena 798,00 zł

Zestaw ratowniczy OSP R1 w torbie

Zestaw ratownictwa medycznego OSP R1 przeznaczony jest dla Ochotniczych Straży Pożarnych nie włączonych do KSRG. Zestaw zapewnia udzielanie poszkodowanym na miejscu zdarzenia pierwszej pomocy medycznej przez wyszkolonych strażaków.

Cena 1 430,00 zł

Rękawice ochronne MDP

Rękawice MDP w kolorze czerwonym stanowią element ochronny dłoni młodego strażaka.

Cena 92,26 zł

PIASKOWY Mundur MDP

Piaskowy mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Cena 116,00 zł

Kamizelka odblaskowa STRAŻ

Kamizelka ostrzegawcza dla strażaków stworzona po to by zapewnić bezpieczeństwo w miejscu działań ratowniczych.

Cena 99,00 zł

Pasta do butów z membraną HAIX 75ml brązowa

Pasta Haix jest przeznaczona do pielęgnacji obuwia z gładkiej skóry z membraną. Nadaje skórze połysk, czyni ją wodoodporną jednocześnie zachowując jej oddychalność.

Cena 29,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć