Filtry

Cena

Cena

  • 2 545,00 zł - 3 758,00 zł

Zestawy ratownictwa wodnego

Aktywne filtry

Zestaw ratownictwa wodnego I

Zestaw składa się z kamizelki asekuracyjnej z uprzężą i sygnalizatorem świetlnym, rzutki ratowniczej, liny oraz koła.

Cena 2 545,00 zł

Zestaw ratownictwa wodnego II

Zestaw ratownictwa wodnego składa się z kamizelki asekuracyjnej Xtreme, rzutki ratowniczej (2 szt.), liny w ilości dwóch sztuk oraz koła.

Cena 3 758,00 zł

Zestaw ratownictwa wodnego III

Zestaw ratownictwa wodnego  składa się z kamizelki asekuracyjnej RATOWNIK III KSP, rzutki ratowniczej, liny oraz koła. To niezbędny zestaw potrzebny do prowadzenia działań. 

Cena 3 241,00 zł

Zestaw dla ratownictwa wodnego KSRG

Istotą ratownictwa wodnego  jest prowadzenie działań ratowniczych, polegających w szczególności na organizowaniu i udzielaniu pomocy osobom, które uległy wypadkowi czyli nagłemu zdarzeniu, które wystąpiło podczas pływania, kąpania lub uprawiania sportu lub rekreacji na obszarach wodnych, którego następstwem może być naruszenie czynności narządu ciała, rozstrój zdrowia lub  narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia na obszarze wodnym. Oferowane przez nas  trzy zestawy do ratownictwa wodnego zawierają:

  • linki asekuracyjne

  • koła ratunkowe

  • rzutki na pasku

  • kamizelki asekuracyjne

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?