WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 2 545,00 zł - 3 758,00 zł

Zestawy ratownictwa wodnego

Aktywne filtry

Zestaw ratownictwa wodnego I

Zestaw składa się z kamizelki asekuracyjnej z uprzężą i sygnalizatorem świetlnym, rzutki ratowniczej, liny oraz koła.

Cena 2 545,00 zł

Zestaw ratownictwa wodnego II

Zestaw ratownictwa wodnego składa się z kamizelki asekuracyjnej Xtreme, rzutki ratowniczej (2 szt.), liny w ilości dwóch sztuk oraz koła.

Cena 3 758,00 zł

Zestaw ratownictwa wodnego III

Zestaw ratownictwa wodnego  składa się z kamizelki asekuracyjnej RATOWNIK III KSP, rzutki ratowniczej, liny oraz koła. To niezbędny zestaw potrzebny do prowadzenia działań. 

Cena 3 241,00 zł

Ratownictwo wodne zakres podstawowy 

Zestawy ratownictwa wodnego stanowią niezbędne wyposażenie jednostek ratownictwa wodnego podejmujących czynności na standardowych akwenach wodnych (na powierzchni a także pod taflą wody) a także na obszarach powodziowych, zalanych czy zlodowaciałych. Istotą ratownictwa wodnego  jest prowadzenie działań ratowniczych, polegających w szczególności na organizowaniu i udzielaniu pomocy osobom, które uległy wypadkowi (czyli nagłemu zdarzeniu) podczas pływania, kąpania, uprawiania sportu lub rekreacji na obszarach wodnych, którego następstwem może być naruszenie czynności narządu ciała, rozstrój zdrowia lub  narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia na obszarze wodnym. 

Sprzęt ratownictwa wodnego PSP dostępny w sklepie Strefa998.pl

Podejmowanie działań ratowniczych mieszczących się w zakresie ratownictwa wodnego wymaga użycia specjalistycznego sprzętu umożliwiającego skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie akcji ratunkowej. Ponieważ czynności ratunkowe nie zawsze mogą być podejmowane w bezpośrednim kontakcie z poszkodowanym, jednostka musi wyposażyć się w sprzęt umożliwiający niesienie pomocy z zachowaniem odległości np. z łodzi ratunkowej. Tutaj idealnie sprawdzą się linki asekuracyjne, koła ratunkowe, rzutki (np. rzutki na pasku) i kamizelki asekuracyjne. Każdy z tych elementów znajduje się w przygotowanych dla Państwa zestawach ratownictwa wodnego.

Zestaw dla ratownictwa wodnego KSRG

Podstawowym ale najbardziej atrakcyjnym cenowo zestawem jest Zestaw ratownictwa wodnego I z dwoma rzutkami ratowniczymi na pasie.  Bardziej wymagającym klientom rekomendujemy Zestaw ratownictwa wodnego III, w którym poza linami ratowniczymi na bębnie i kołem ratunkowym znajdują się dwie kamizelki asekuracyjnej RATOWNIK III KSP oraz dwie rzutki trapezowe mocowane na plecach kamizelki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pożarniczego. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?