WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 576,00 zł - 672,00 zł

Buty strażackie Herkules

Aktywne filtry

Buty strażackie HERKULES z membraną

Popularne, profesjonalne buty strażackie Herkules wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Buty wyposażone w paraprzepuszczalną i wodoodporną membranę.

Cena 672,00 zł

Buty strażackie Herkules

Podejmowanie działań w strefie zagrożenia to codzienność znana każdemu Strażakowi. Ostre przedmioty, spadające odłamki, gorące podłoże czy wręcz przeciwnie – skrajne zimne temperatury, w których Strażak musi przebywać przez długi okres czasu. Aby praca w wymienionych oraz im podobnych warunkach była bezpieczna, komfortowa a przede wszystkim efektywna Strażak nie może zapomnieć o właściwym zabezpieczeniu stóp specjalistycznym obuwiem. W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl oferujemy najwyższej jakości buty Strażackie Herkules.

Z membraną lub bez

Wszystkie modele butów strażackich dostępnych w naszym sklepie posiadają wysokie właściwości ochronne dla stóp, a także zapewniające komfort użytkowania. Z pozoru podobne jednak różnią się od siebie zastosowanym materiałem wykonania, dodatkowymi wzmocnieniami czy ulepszeniami zapewniającymi jeszcze większą wygodę użytkowania. Prezentowane w tej kategorii modele butów strażackich Herkules posiadają świadectwo dopuszczenia CNBOP-PIB co świadczy o ich jakości. Możecie Państwo zdecydować się na podstawowy model 5526 lub wybrać model 5526-0 S3 MB wyposażony dodatkowo w wielowarstwową podszewkę z wodoodporną i para - przepuszczalną membranę.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?