Filtry

Cena

Cena

  • 289,00 zł - 9 902,00 zł

Zbiorniki i akcesoria

Aktywne filtry

Zbiornik wodny 2500l bez stelaża

Zbiornik wodny o pojemności 2500l z świadectwem CNBOP. Zbiornik wykonany z tkaniny powleczonej PCV. Model z pokrowcem, wyposażony w rękaw spustowy. Bez stelaża.

Cena 997,00 zł

Nalewak 75 do zbiornika

Oferujemy Nalewaki 75 do zbiorników przenośnych z nasadą tłoczona 75mm. Nalewaki malowane proszkowo. Dwie zawleczki zabezpieczające.

Cena 289,00 zł

Zbiornik wodny 2500l

Zbiornik wodny może być wykorzystywany w działaniach ratowniczo-gaśniczych jednak najczęściej spotykany jest podczas zawodów sportowo-pożarniczych.

Cena 1 506,00 zł

Zbiornik na wodę 13 m3 MikoRescueTech

Przenośny zbiornik na wodę 13 m3 wykonany przez firmę MikoRescueTech idealnie sprawdzi się podczas prowadzonych działań gaśniczych, gdzie potrzeba jest duża ilość wody.

Cena 9 195,00 zł

Zbiornik na wodę 8 m3 MikoRescueTech

Przenośny zbiornik na wodę 8 m3 wykonany przez firmę MikoRescueTech idealnie sprawdzi się podczas prowadzonych działań gaśniczych, gdzie potrzeba jest duża ilość wody.

Cena 9 902,00 zł

Basen strażacki

Wybór właściwego basenu strażackiego nie jest łatwy. Pod uwagę należy wziąć wiele różnych czynników, takich jak pojemność czy wytrzymałość materiału na warunki atmosferyczne. Ponadto należy zwrócić uwagę na łatwość rozkładania przenośnego basenu strażackiego. Do ważnych zagadnień należy również obecność stelaża, który nie zawsze jest niezbędny. W ofercie naszego sklepu posiadamy baseny strażackie, które mogą zostać użyte bezpośrednio do celów gaśniczych jak i do stanowienia rezerwy. W sytuacji, gdy nie ma możliwości czerpania wody z hydrantów możliwość zgrupowania dużej ilości wody w jednym miejscu bez biernego udziału cystern czy wielkozbiornikowych samochodów gaśniczych ułatwi przeprowadzenie działań gaśniczych. Zaletą basenów strażackich poza szerokimi zastosowaniami jest ich mobilność, kompaktowość i prostota co wpływa na bezproblemowe rozstawienie. Baseny strażackie są wykorzystywane najczęściej podczas gaszenia dróg czy obszarów leśnych. Pomimo małej mobilności baseny strażackie znajdują ważne miejsce podczas akcji gaśniczych.

Basen strażacki – zbiornik na wodę

W Sklepie pożarniczym Strefa998.pl możecie Państwo zaopatrzyć się w baseny strażackie o pojemności 2500l wykonane z wytrzymałych i elastycznych tworzyw PCV. Straż Pożarna często wybiera baseny strażackie o pojemności 2500l. Jest to rozmiar, który cechuje się łatwym rozłożeniem i jest niezwykle pojemny. Mamy w ofercie również większe baseny strażackie o pojemności 13000l. Oprócz wykorzystania basenów strażackich do celów ratowniczych, często znajdują swoje zastosowanie podczas rozgrywek sportowo-pożarniczych. Oferujemy Państwu tradycyjne baseny strażackie charakteryzujące się prostotą w zainstalowaniu. Składają się ze stelaża i poszycia w różnych rozmiarach, dodatkowo mogą być wyposażone w specjalistyczne nalewaki. Każdy z basenów strażackich znajdujących się w ofercie naszego Sklepu zaprojektowany był zgodnie z odpowiednimi normami. Warto zaznaczyć, iż każdy basen strażacki przedstawiony w ofercie Sklepu został sprawdzony podczas wielu akcji i ćwiczeń bezpośrednio przez Ratowników. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych basenów strażackich w naszym sklepie.

Basen strażacki do celów pożarniczych

Basen strażacki o różnej pojemności przeznaczony jest do gromadzenia wody przydatnej w gaszeniu pożaru. Basen strażacki stanowi niezbędne wyposażenie każdego wozu strażackiego, ponadto służą one również do transportowania wody na większe odległości. Baseny strażackie wykonane zostały z trwałego i mocnego materiału odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zbiorniki wodne przeznaczone są do magazynowania wody wyposażone zostały w specjalny rękaw spustowy dla wody.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?