W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 199,00 zł - 7 626,00 zł

Zbiorniki i akcesoria

Aktywne filtry

Zbiornik wodny 2500l

Zbiornik wodny może być wykorzystywany w działaniach ratowniczo-gaśniczych jednak najczęściej spotykany jest podczas zawodów sportowo-pożarniczych.

Cena 1 258,91 zł

Zbiornik wodny 2500l bez stelaża

Zbiornik wodny o pojemności 2500l z świadectwem CNBOP. Zbiornik wykonany z tkaniny powleczonej PCV. Model z pokrowcem, wyposażony w rękaw spustowy. Bez stelaża.

Cena 919,43 zł

Zbiornik szybkorozstawialny 2500 l AT-508

Przenośny Zbiornik szybkorozstawialny (złożenie beż użycia narzędzi) 2500 l AT-508. Zbiornik  zamocowany na stałe do stelaża, wyposażony w rękaw spustowy.

Cena 2 091,00 zł

Nalewak 75 do zbiornika

Oferujemy Nalewaki 75 do zbiorników przenośnych z nasadą tłoczona 75mm. Nalewaki malowane proszkowo. Dwie zawleczki zabezpieczające.

Cena 289,00 zł

Zbiornik na wodę 13 m3 MikoRescueTech

Przenośny zbiornik na wodę 13 m3 wykonany przez firmę MikoRescueTech idealnie sprawdzi się podczas prowadzonych działań gaśniczych, gdzie potrzeba jest duża ilość wody.

Cena 7 500,00 zł

Zbiornik na wodę 8 m3 MikoRescueTech

Przenośny zbiornik na wodę 8 m3 wykonany przez firmę MikoRescueTech idealnie sprawdzi się podczas prowadzonych działań gaśniczych, gdzie potrzeba jest duża ilość wody.

Cena 7 500,00 zł

Zbiorniki i akcesoria

Wybór właściwego zbiornika na wodę nie jest łatwy. Pod uwagę należy brać wiele różnych czynników, takich jak pojemność czy wytrzymałość materiału na warunki atmosferyczne. Prócz tego zwracamy uwagę na łatwość rozkładania przenośnego zbiornika na wodę. Do ważnych zagadnień należy również obecność stelaża. Nie zawsze jest on niezbędny. Nim zamówimy powinniśmy wiedzieć jaki zbiornik najbardziej nam się przyda.

Zgromadzone w tej kategorii zbiorniki na wodę służą do gromadzenia wody, która będzie mogła zostać zużyta bezpośrednio na cele gaśnicze lub będzie mogła stanowić jej rezerwę. Zaletą zbiorników poza szerokimi zastosowaniami jest ich mobilność, kompaktowość i prostota co wpływa na bezproblemowe rozstawienie. W sytuacji, kiedy nie mamy możliwości czerpania wody z hydrantów możliwość zgrupowania dużej ilości wody w jednym miejscu bez biernego udziału cystern czy wielkozbiornikowych samochodów gaśniczych ułatwi przeprowadzenie działań gaśniczych. Zbiorniki na wodę są wykorzystywane najczęściej podczas gaszenia dróg czy obszarów leśnych. Pomimo małej mobilności duży zbiornik na wodę znajduje ważne miejsce w trakcie akcji gaśniczych. Prócz samych zbiorników w naszej ofercie znajdują się również akcesoria do nich, takie jak nalewaki.

Zbiornik na wodę 2500l i więcej

W Sklepie pożarniczym Strefa998.pl możecie Państwo zaopatrzyć się w zbiornik na wodę o pojemności 2500l wykonany z wytrzymałych i elastycznych tworzyw PCV. Straż często wybiera właśnie zbiorniki 2500 l, ponieważ jest to rozmiar łatwo rozstawialny jak i pojemny. Mamy w ofercie również o wiele większe zbiorniki o pojemności 13000 l, czyli 13 m3. Prócz wykorzystania na cele ratownicze, znajdą one zastosowanie podczas rozgrywek pożarniczych. Oferujemy Państwu tradycyjne zbiorniki szybkorozstawialne składające się ze stelaża i poszycia w różnych rozmiarach oraz nalewaki do zbiorników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć