Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Sprężarki

Sprężarka NARDI ATLANTIC G 100 300bar

Wydajna Sprężarka NARDI ATLANTIC G 100 umożliwiająca sprawne napełnianie butli powietrznych. Sprężarka z silnikiem SUBARU ROBIN 6,0; ciśnienie robocze 300 bar.

Cena 13 239,72 zł

Sprężarki

Sprężarki powietrza służą do napełniania butli powietrzem (czynnikiem oddechowym). W dużym skrócie zasada działania urządzenia polega na wytworzeniu powietrza zdatnego do oddychania z powietrza pobieranego z otoczenia i umieszczenia go w przeznaczonej do tego celu butli do przechowywania sprzężonego powietrza.  Podczas drogi z atmosfery do butli powietrze przechodzi przez filtry oczyszczające. Idealnym dla Straży Pożarnej modelem sprężarki powietrza jest urządzenie przenośne zasilane silnikami spalinowymi. Dzięki nim możliwym będzie napełnienie butli w każdej sytuacji – niezależnie od dostępu do prądu sieciowego. Z racji specyfiki i warunków pracy Strażaków nie warto zapominać o skutecznej ochronie dróg oddechowych. Więcej o przenośnych sprężarkach do nabijania butli powietrzem piszemy na naszym Blogu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć