Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Prądownice sportowe

Prądownica 52 prosta na zawody

Prądownica 52 prosta na zawody przeznaczona do wytwarzania strumieni zwartych, znajdująca się na zakończeniu linii gaśniczej. 

Cena 107,01 zł

Prądownica sportowa - HS

Prądownica sportowa HELLSPORT wykonana jest w całość z aluminium. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom prąd wody nie ulega rozproszeniu po wyjściu z pyszczka.

Cena 381,30 zł

Prądownica sportowa - PS-3

Wykonana w całości z aluminium Prądownica sportowa - PS-3 znajdzie zastosowanie podczas zawodów pożarniczych np. do rozgrywania konkurencji „tor przeszkód”.

Cena 355,47 zł

Zestaw prądownic na zawody

Zestaw dwóch wykonanych z aluminium prądownic na zawody sportowo-pożarnicze. Zwarta i dopasowana konstrukcja. Ciśnienie pracy 3-10 bar, waga z nasadą 6,7 kg.

Cena 736,77 zł

Prądownice sportowe

Udział w zawodach sportowo-pożarniczych jest ważnym elementem działalności Strażaków zarówno Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej. Przebieg zawodów i poszczególnych konkurencji jest ściśle określony w Regulaminie zawodów w sporcie pożarniczym wydanym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej oraz Regulaminie zawodów sportowo-pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych wydanym przez Zarząd Główny Związku OSP RP. Regulaminy zawierają również wykaz sprzętu używanego podczas poszczególnych konkurencji z jego szczegółową specyfikacją. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl zaopatrzycie się Państwo w sprzęt dopuszczony do rozgrywek zarówno na szczeblu Państwowych jak i Ochotniczych zawodów pożarniczych.

Prądownica na zawody

Niemalże każda dyscyplina sportowa może być uprawiana z udziałem konkretnych akcesoriów. Dotyczy to również sportów pożarniczych. W tej kategorii zgromadziliśmy prądownice sportowe. Prądownice wodne stanowią zakończenie linii wężowych i służą do wytwarzania strumienia wody zwartego lub rozproszonego. Prądownice sportowe wykorzystywane są w poszczególnych konkurencjach takich jak pożarniczy tor przeszkód, sztafeta pożarnicza i pożarnicze ćwiczenia bojowe.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć