Filtry

Cena

Cena

  • 173,00 zł - 912,00 zł

Prądownice sportowe

Aktywne filtry

Prądownica 52 prosta na zawody

Prądownica 52 prosta na zawody przeznaczona do wytwarzania strumieni zwartych, znajdująca się na zakończeniu linii gaśniczej. 

Cena 173,00 zł

Prądownica sportowa - HS

Prądownica sportowa HELLSPORT wykonana jest w całość z aluminium. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom prąd wody nie ulega rozproszeniu po wyjściu z pyszczka.

Cena 469,00 zł

Zestaw prądownic na zawody

Zestaw dwóch wykonanych z aluminium prądownic na zawody sportowo-pożarnicze. Zwarta i dopasowana konstrukcja. Ciśnienie pracy 3-10 bar, waga z nasadą 6,7 kg.

Cena 912,00 zł

Prądownice na zawody strażackie

Udział w zawodach sportowo-pożarniczych jest ważnym elementem działalności Strażaków zarówno Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej. Przebieg zawodów i poszczególnych konkurencji jest ściśle określony w Regulaminie zawodów w sporcie pożarniczym wydanym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej oraz Regulaminie zawodów sportowo-pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych wydanym przez Zarząd Główny Związku OSP RP. Regulaminy zawierają również wykaz sprzętu używanego podczas poszczególnych konkurencji z jego szczegółową specyfikacją. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl zaopatrzycie się Państwo w sprzęt dopuszczony do rozgrywek zarówno na szczeblu Państwowych jak i Ochotniczych zawodów pożarniczych.

Prądownica sportowe do sztafety i ćwiczeń bojowych

Niemalże każda dyscyplina sportowa może być uprawiana z udziałem konkretnych akcesoriów. Dotyczy to również sportów pożarniczych. W tej kategorii zgromadziliśmy prądownice sportowe. Prądownice wodne stanowią zakończenie linii wężowych i służą do wytwarzania strumienia wody zwartego lub rozproszonego. Prądownice sportowe wykorzystywane są w poszczególnych konkurencjach takich jak pożarniczy tor przeszkód, sztafeta pożarnicza i pożarnicze ćwiczenia bojowe.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?