Filtry

Cena

Cena

  • 144,00 zł - 899,00 zł

Prądownice sportowe

Aktywne filtry

Prądownica 52 prosta na zawody

Prądownica 52 prosta na zawody przeznaczona do wytwarzania strumieni zwartych, znajdująca się na zakończeniu linii gaśniczej. 

Cena 144,00 zł

Prądownica sportowa - HS

Prądownica sportowa HELLSPORT wykonana jest w całość z aluminium. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom prąd wody nie ulega rozproszeniu po wyjściu z pyszczka.

Cena 463,00 zł

Zestaw prądownic na zawody

Zestaw dwóch wykonanych z aluminium prądownic na zawody sportowo-pożarnicze. Zwarta i dopasowana konstrukcja. Ciśnienie pracy 3-10 bar, waga z nasadą 6,7 kg.

Cena 899,00 zł

Prądownice sportowe

Udział w zawodach sportowo-pożarniczych jest ważnym elementem działalności Strażaków zarówno Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej. Przebieg zawodów i poszczególnych konkurencji jest ściśle określony w Regulaminie zawodów w sporcie pożarniczym wydanym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej oraz Regulaminie zawodów sportowo-pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych wydanym przez Zarząd Główny Związku OSP RP. Regulaminy zawierają również wykaz sprzętu używanego podczas poszczególnych konkurencji z jego szczegółową specyfikacją. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl zaopatrzycie się Państwo w sprzęt dopuszczony do rozgrywek zarówno na szczeblu Państwowych jak i Ochotniczych zawodów pożarniczych.

Prądownica na zawody

Niemalże każda dyscyplina sportowa może być uprawiana z udziałem konkretnych akcesoriów. Dotyczy to również sportów pożarniczych. W tej kategorii zgromadziliśmy prądownice sportowe. Prądownice wodne stanowią zakończenie linii wężowych i służą do wytwarzania strumienia wody zwartego lub rozproszonego. Prądownice sportowe wykorzystywane są w poszczególnych konkurencjach takich jak pożarniczy tor przeszkód, sztafeta pożarnicza i pożarnicze ćwiczenia bojowe.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?