WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 173,00 zł - 912,00 zł

Prądownice sportowe

Aktywne filtry

Prądownica 52 prosta na zawody

Prądownica 52 prosta na zawody przeznaczona do wytwarzania strumieni zwartych, znajdująca się na zakończeniu linii gaśniczej. 

Cena 173,00 zł

Prądownica sportowa - HS

Prądownica sportowa HELLSPORT wykonana jest w całość z aluminium. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom prąd wody nie ulega rozproszeniu po wyjściu z pyszczka.

Cena 469,00 zł

Zestaw prądownic na zawody

Zestaw dwóch wykonanych z aluminium prądownic na zawody sportowo-pożarnicze. Zwarta i dopasowana konstrukcja. Ciśnienie pracy 3-10 bar, waga z nasadą 6,7 kg.

Cena 912,00 zł

Prądownice na zawody strażackie

Udział w zawodach sportowych jest ważnym elementem działalności Strażaków zarówno Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej. Przebieg zawodów i poszczególnych konkurencji jest ściśle określony w Regulaminie zawodów w sporcie pożarniczym wydanym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej oraz Regulaminie zawodów sportowo-pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych wydanym przez Zarząd Główny Związku OSP RP. Regulaminy zawierają również wykaz sprzętu używanego podczas poszczególnych konkurencji z jego szczegółową specyfikacją. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl zaopatrzycie się Państwo w sprzęt dopuszczony do rozgrywek zarówno na szczeblu państwowych jak i ochotniczych zawodów pożarniczych.

Prądownice sportowe do sztafety i ćwiczeń bojowych

Niemalże każda dyscyplina sportowa może być uprawiana z udziałem konkretnych akcesoriów. Dotyczy to również sportów pożarniczych. W tej kategorii zgromadziliśmy prądownice sportowe. Prądownice wodne stanowią zakończenie linii wężowych i służą do wytwarzania strumienia wody zwartego lub rozproszonego. Prądownice sportowe wykorzystywane są w poszczególnych konkurencjach takich jak pożarniczy tor przeszkód, sztafeta pożarnicza i pożarnicze ćwiczenia bojowe.

Do czego służy prądownica na zawodach pożarniczych?

Prądownica na pożarnicze zawody sportowe to specjalnej konstrukcji i wykonaniu sprzęt strażacki, który ma kluczowe znaczenie podczas zawodów sportowo-pożarniczych. Zaprojektowana specjalnie do sportu pożarniczego, prądownica zapewnia bardzo silny zwarty strumień wody, gwarantujący daleki zasięg rzutu. Dzięki specjalnej konstrukcji i wykonaniu, wykonana jest z lekkich materiałów, takich jak aluminium, co czyni ją idealnym wyborem dla straży pożarnej w zawodach OSP.

Jej główną funkcją jest formowanie prądu wodnego – pozwala na podawanie zwartego strumienia wody lub jego rozproszenie na zakończenie linii wężowych. Tak skonstruowany sprzęt jest niezbędny w konkurencjach takich jak pożarniczy tor przeszkód czy sztafeta pożarnicza. Co więcej, prądownica występuje w dwóch kolorach: czerwonym i niebieskim, co pozwala na lepsze dostosowanie do indywidualnych potrzeb drużyny. Wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości sprzętem zapraszamy do sklepu strażackiego, gdzie znajdą Państwo ten uniwersalny produkt oraz wiele innych niezbędnych podczas działań ratowniczych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?