Pachołki drogowe, lampy, taśmy

Aktywne filtry

Sorbent DAMSORB

Sorbent sypki pochodzenia mineralnego przeznaczony do usuwania skutków wycieków substancji ciekłych z powierzchni utwardzonych.

Cena 116,00 zł

Łańcuch plastikowy

Łańcuch plastikowy do czasowego odgraniczenia terenu akcji. Łańcuch biało-czerwony o grubości drutu 8mm i długości 25mb. Ogniwa o wymiarach 50 x 30mm. 

Cena 135,30 zł

Lampa drogowa dwubateryjna

Lampa LED błyskowa dwubateryjna. Lampa drogowa, ostrzegawcza z włącznikiem zmierzchowym i uchwytem mocującym. Produkt zasilany bateriami IEC 4R 25. 

Cena 140,00 zł

Kółko pomiarowe NEDO

Kółko pomiarowe NEDO Professional nr katalogowy 703 112 z funkcją kasowania wyniku na liczniku i w pobliżu koła pomiarowego. Zakres pomiarów 0 do 9999,90m.

Cena 861,00 zł

Pachołek drogowy 500mm

Oferujemy Pachołki drogowe o wysokości 500mm do zabezpieczania miejsca prowadzenia działań np. ratowniczych. Pachołek wykonany z elastycznego PCV.

Cena 47,99 zł

Parawan ochronny GT020

Parawan ochronny GT020 przeznaczony dla Straży Pożarnej lub Policji wykorzystywany jest głównie podczas zdarzeń w których wystąpiły ofiary śmiertelne.

Cena 1 505,00 zł

Znak drogowy "WYPADEK" na stojaku

Dzięki znakom drogowym A-30 "WYPADEK" w sposób widoczny i bezpieczny dla osób postronnych oznaczymy miejsce prowadzonych działań. Znak na składanym stojaku.

Cena 196,00 zł

Taśma ostrzegawcza 300mb

Polietylenowa Taśma ostrzegawcza o szerokości 10cm i długości 300mb zapakowana w kartonowe pudełko. Taśma do oznakowania terenu akcji, biała w czerwone pasy.

Cena 43,00 zł

Lampa ostrzegawcza LED

Lampa drogowa do oznakowania terenu akcji, jednobateryjna (bateria 6V 4R25 7Ah ) LED typ 186. Lampa ostrzegawcza, dwustronna z kloszem o średnicy 180mm.

Cena 63,00 zł

Lizak policyjny zwykły

Strażak kierujący działaniem ratowniczym ma prawo wstrzymać ruch drogowy a także dawać polecenia i sygnały uczestnikom ruchu drogowego. Właśnie do tego służy lizak policyjny.

Cena 58,00 zł

Parawan ochronny GT040

Parawan GT040 wykorzystywany jest do zabezpieczania terenu podczas działań ratowniczych. Zastosowanie segmentów sprawia, że parawan staję się bardzo funkcjonalny.

Cena 2 216,00 zł

Trójkątny znak składany "WYPADEK"

Trójkątny znak składany "WYPADEK" jest znakiem drogowym A-34. Znak służy do zabezpieczenia miejsca wypadku celem uniknięcia dalszych niebezpiecznych zdarzeń.

Cena 539,00 zł

Bateria IEC-4R25

Prezentujemy Baterie IEC-4R25 do zasilania sprzętu ostrzegawczego takiego jak lampy drogowe, latarki itp. Napięcie 6V, 7Ah, wymiary bez styków 65x65x 96.

Cena 15,00 zł

Narzutka do kierowania ruchem

Narzutka do kierowania ruchem dedykowana uprawnionym do kierowania ruchem drogowym lub kolejowym. Narzutka z trzema odblaskowymi pasami, zapinana na klamry.

Cena 111,00 zł

Pachołek odblaskowy 500mm

Prezentujemy Pachołki odblaskowe o wys. 500mm. Pachołki do oznakowania miejsca akcji - widoczne bo wykonane w kolorze jaskrawej pomarańczy z odblaskowymi pasami

Cena 67,00 zł

Parawan ochronny GT030

Parawan GT030 wykorzystywany jest głównie podczas zabezpieczania zdarzeń. Jego konstrukcja pozwala szybko i w łatwy sposób rozłożyć parawan. 

Cena 1 738,00 zł

Składany pachołek drogowy - świecący

Świecący wyraźnie widocznym i migoczącym światłem składany pachołek drogowy do zastosowania przy awarii samochodu lub do oznaczenia miejsca niebezpiecznego.

Parawan ochronny GT050

Parawan GT050 wykorzystywany jest głównie podczas zdarzeń, w których mamy do czynienia z ofiarami śmiertelnymi. W zestawie torba transportowa oraz pokrowiec.

Cena 1 187,00 zł

Pałka do kierowania ruchem NIGHTSTICK

Ciekawie wykonany sprzęt służący do kierowania ruchem drogowym. Doskonale widoczna pałka świetlna pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa pracującym ratownikom oraz pozostaje widoczna z daleka dla kierowców.

Cena 295,00 zł

Pachołek 350mm

Oferujemy Pachołki drogowe  350mm z jednym białym pasem. Pachołek do zabezpieczenia miejsca zdarzenia lub odgraniczenia części drogi wykonany z miękkiego PCV. 

Flara LED - bateryjna

Flara LED (16 diod) – bateryjna do zabezpieczania miejsca niebezpiecznego. Flara jest wodo i wstrząsoodporna, dodatkowo wyposażona w podstawkę magnetyczną.

Cena 132,00 zł

Przenośna fala LED

Przenośna fala LED składa się z 36 diod LED w wodoodpornej obudowie oraz 4 żółtych odblaskowych strzałek kierunkowych gwarantujących doskonałą widoczność.

Cena 338,00 zł

Pachołki drogowe

Pachołki drogowe to sprzęt, który sprawdza się idealnie w warunkach wymagających zabezpieczenia terenu dla pieszych lub pojazdów. Pachołki drogowe (parkingowe) wykorzystywane są w organizacji ruchu oraz w bezpieczeństwie. Przykładem jest wyznaczenie odpowiedniego toru jazdy dostosowanego do danej sytuacji, podział kierunku ruchu pojazdów, oznaczenie zwężenia jezdni, a także zabezpieczenie robót drogowych i budowlanych. Zaletą pachołków drogowych jest wytrzymałość, znakomita widoczność oraz atrakcyjna cena. Ponadto pachołki drogowe U-23 to odpowiedni sprzęt, który charakteryzuje się różnymi modelami – dzięki temu dobór odpowiednich pachołków nie będzie problemem i problem doboru odpowiedniego pachołka do danej sytuacji nie będzie problemem. Pachołki drogowe są jednymi z najbardziej istotnych form zabezpieczeń ostrzegawczych na drodze oraz w sytuacjach wymagających wykorzystania sprzętu w celu zabezpieczenia akcji ratunkowej, pasa drogowego lub prac drogowych. W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór pachołków drogowych są to między innymi pachołki w opcjonalnych kolorach, odblaskowe, składane a także o różnych wysokościach (35 cm, 50 cm, 100 cm) oraz plastikowe lub gumowe.

Pachołki drogowe jako sprzęt niezbędny dla bezpieczeństwa

Pachołki drogowe wyprodukowane są najczęściej z gumy z wysokiej jakości tworzyw sztucznych m.in. polichlorek winylu (PVC/PCV). Pachołki drogowe charakteryzują się swoją wytrzymałością oraz odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, a także na warunki atmosferyczne. Niektóre modele pachołków mają podstawę wykonaną z gumy recyklingowej. Ponadto pachołki drogowe nie uszkodzą pojazdu podczas kolizji lub innego zdarzenia, a nawet nie stanowi zagrożenia dla życia. Pachołki drogowe często pełnią funkcję znaku ostrzegawczego – nie tylko dla kierowców pojazdów, ale też dla pieszych uczestników ruchu drogowego. Pachołki sygnalizacyjne świecące, dostępne w ofercie naszego sklepu są w atrakcyjnej cenie, gwarantując przy tym wysoką jakość produktu. Jednocześnie cały asortyment dopasowany jest do indywidualnego zapotrzebowania a przede wszystkim do szczególnego przeznaczenia. Pachołki drogowe to akcesorium zabezpieczające, które jest zgodne z powszechnie obowiązującymi przepisami oraz normami. Każde pachołki drogowe dostępne w ofercie naszego sklepu są wysokiej jakości, wytrzymałe, funkcjonalne a przede wszystkim dobrze widoczne i ostrzegawcze.

Pachołki drogowe szeroki wybór produktu o różnych wysokościach ( 35 cm, 50 cm, 100 cm)

Zawodność stosowanych urządzeń może przynieść katastrofalne skutki. Jednak zaopatrzenie jednostek to nie tylko sprzęt gaśniczy i ratunkowy. W niniejszej kategorii oferujemy produkty wyposażenia takie jak m. in. pachołki drogowe oraz zapory drogowe, taśmy i lampy ostrzegawcze, flary czy znaki drogowe, których zadaniem jest ostrzeżenie o grożącym niebezpieczeństwie użytkowników terenu, na którym prowadzone są działania Strażaków. Prawidłowe zabezpieczenie obszaru działań wpłynie również na bezpieczeństwo samych Strażaków. Podejmowanie działań ratowniczych w terenie, do którego dostęp mogą mieć inni użytkownicy niesie niebezpieczeństwo dla ich zdrowia a nawet życia. W celu odgraniczenia części drogi przydatne okażą się pachołki drogowe, a dla jeszcze lepszego zabezpieczenia lub w szczególnie niesprzyjających warunkach pogodowych możemy wykorzystać lampy ostrzegawcze lub flary, o których szerokim zastosowaniu piszemy na naszym blogu. Służące czasowemu zabezpieczeniu taśmy drogowe czy zapory lub znaki drogowe a przede wszystkim pachołki drogowe pozwolą idealnie odgraniczyć i oznaczyć miejsca niebezpieczne. Ten oraz inny niezbędny do zabezpieczenia miejsc podejmowania działań pożarniczo-ratowniczych asortyment posiadamy w naszym sklepie pożarniczym Strefa998.pl

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?