W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Pachołki, lampy, taśmy

Aktywne filtry

Sorbent Compakt

Worek 20 kilogramowy sorbentu Compakt idealnego do absorpcji wszystkich płynów (ropopochodnych, roztworów wodnych oraz kwasów). Sorbent ten po użyciu nie jest bezużytecznym odpadem. 

Cena 96,00 zł

Taśma do unieważniania treści znaku

Samoprzylepna, odporna na warunki atmosferyczne taśma do czasowego unieważniania treści znaku. Taśma w kolorze czarnym z widocznym, fluorescencyjnym pasem.

Cena 129,15 zł

Lampa błyskowa dwubateryjna

Lampa LED błyskowa dwubateryjna. Lampa drogowa, ostrzegawcza z włącznikiem zmierzchowym i uchwytem mocującym. Produkt zasilany bateriami IEC 4R 25. 

Cena 119,00 zł

Lizak podświetlany

Lizak podświetlany zasilany bateriami R14 – do zatrzymywania pojazdów. Tarcza z diodami świetlnymi z jednej strony barwy zielonej, z drugiej w kolorze czerwonym

Cena 258,30 zł

Pachołek 350mm

Oferujemy Pachołki drogowe  350mm z jednym białym pasem. Pachołek do zabezpieczenia miejsca zdarzenia lub odgraniczenia części drogi wykonany z miękkiego PCV. 

Znak drogowy "WYPADEK" na stojaku

Dzięki znakom drogowym A-30 "WYPADEK" w sposób widoczny i bezpieczny dla osób postronnych oznaczymy miejsce prowadzonych działań. Znak na składanym stojaku.

Cena 178,35 zł

Taśma ostrzegawcza 300mb

Polietylenowa Taśma ostrzegawcza o szerokości 10cm i długości 300mb zapakowana w kartonowe pudełko. Taśma do oznakowania terenu akcji, biała w czerwone pasy.

Cena 43,05 zł

Nalepki z folii II generacji

Oferujemy Nalepki z folii II generacji (dostępne również nalepki I generacji) do obklejania np. używanych przez Strażaków czy drogowców ograniczników skrajnych.

Cena 86,10 zł

Łańcuch plastikowy

Łańcuch plastikowy do czasowego odgraniczenia terenu akcji. Łańcuch biało-czerwony o grubości drutu 8mm i długości 25mb. Ogniwa o wymiarach 50 x 30mm. 

Cena 135,30 zł

Lampa ostrzegawcza LED

Lampa drogowa do oznakowania terenu akcji, jednobateryjna (bateria 6V 4R25 7Ah ) LED typ 186. Lampa ostrzegawcza, dwustronna z kloszem o średnicy 180mm.

Cena 55,00 zł

Kółko pomiarowe NEDO

Kółko pomiarowe NEDO Professional nr katalogowy 703 112 z funkcją kasowania wyniku na liczniku i w pobliżu koła pomiarowego. Zakres pomiarów 0 do 9999,90m.

Cena 861,00 zł

Pachołek drogowy 500mm

Oferujemy Pachołki drogowe o wysokości 500mm do zabezpieczania miejsca prowadzenia działań np. ratowniczych. Pachołek wykonany z elastycznego PCV.

Cena 43,00 zł

Parawan ochronny GT020

Parawan ochronny GT020 przeznaczony dla Straży Pożarnej lub Policji wykorzystywany jest głównie podczas zdarzeń w których wystąpiły ofiary śmiertelne.

Cena 1 408,35 zł

Trójkątny znak składany "WYPADEK"

Trójkątny znak składany "WYPADEK" jest znakiem drogowym A-34. Znak służy do zabezpieczenia miejsca wypadku celem uniknięcia dalszych niebezpiecznych zdarzeń.

Cena 467,40 zł

Ogranicznik skrajni U21

Oklejony dwustronnie folią ogranicznik skrajny U21 do czasowego oznaczenia zwężonego pasa ruchu. Możliwość zainstalowania lampy ostrzegawczej lub fali świetlnej

Cena 76,26 zł

Bateria IEC-4R25

Prezentujemy Baterie IEC-4R25 do zasilania sprzętu ostrzegawczego takiego jak lampy drogowe, latarki itp. Napięcie 6V, 7Ah, wymiary bez styków 65x65x 96.

Cena 15,00 zł

Narzutka do kierowania ruchem

Narzutka do kierowania ruchem dedykowana uprawnionym do kierowania ruchem drogowym lub kolejowym. Narzutka z trzema odblaskowymi pasami, zapinana na klamry.

Cena 111,00 zł

Lizak policyjny zwykły

Strażak kierujący działaniem ratowniczym ma prawo wstrzymać ruch drogowy a także dawać polecenia i sygnały uczestnikom ruchu drogowego. Właśnie do tego służy lizak policyjny.

Cena 61,50 zł

Pachołek odblaskowy 500mm

Prezentujemy Pachołki odblaskowe o wys. 500mm. Pachołki do oznakowania miejsca akcji - widoczne bo wykonane w kolorze jaskrawej pomarańczy z odblaskowymi pasami

Cena 60,00 zł

Parawan ochronny GT040

Parawan GT040 wykorzystywany jest do zabezpieczania terenu podczas działań ratowniczych. Zastosowanie segmentów sprawia, że parawan staję się bardzo funkcjonalny.

Cena 1 020,90 zł

Świecący składany pachołek drogowy

Świecący wyraźnie widocznym i migoczącym światłem składany pachołek drogowy do zastosowania przy awarii samochodu lub do oznaczenia miejsca niebezpiecznego.

Cena 146,00 zł

Słupek plastikowy wraz z podstawą

Słupek plastikowy przestawny dostępny w zestawie z podstawą do napełniania wodą lub piaskiem i plastikowym kapturkiem do mocowania łańcucha. Wysokość ok. 90cm.

Cena 55,35 zł

Parawan ochronny GT030

Parawan GT030 wykorzystywany jest głównie podczas zabezpieczania zdarzeń. Jego konstrukcja pozwala szybko i w łatwy sposób rozłożyć parawan. 

Cena 1 537,50 zł

Lampa typu Kogut

Lampa ostrzegawcza typu Kogut dedykowana do pojazdów uprzywilejowanych. Lampa produkcji angielskiej z certyfikatem CE. Dostępna w kolorze pomarańczowym.

Cena 246,00 zł

Parawan ochronny GT050

Parawan GT050 wykorzystywany jest głównie podczas zdarzeń, w których mamy do czynienia z ofiarami śmiertelnymi. W zestawie torba transportowa oraz pokrowiec.

Cena 645,75 zł

Pałka do kierowania ruchem NIGHTSTICK

Ciekawie wykonany sprzęt służący do kierowania ruchem drogowym. Doskonale widoczna pałka świetlna pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa pracującym ratownikom oraz pozostaje widoczna z daleka dla kierowców.

Cena 270,00 zł

Flary ostrzegawcze pomarańczowe - zestaw

Zestaw sześciu pomarańczowych, zasilanych akumulatorowo Flar ostrzegawczych w żółtej obudowie pozwala na oznakowanie miejsca zdarzenia nieprzerwanie przez 60h.

Cena 675,00 zł

Pachołki, lampy, taśmy

Jednostki przeciwpożarowe i ratownicze aby sprostać powierzonym zadaniom muszą być zaopatrzone w sprzęt najwyższej jakości i spełniający określone wymagania. Zawodność stosowanych urządzeń może przynieść katastrofalne skutki. Jednak zaopatrzenie jednostek to nie tylko sprzęt typowo gaśniczo-ratunkowy. W niniejszej kategorii oferujemy produkty wyposażenia takie jak m. in. pachołki i zapory drogowe, taśmy i lampy ostrzegawcze, flary czy znaki drogowe, których zadaniem jest ostrzeżenie o grożącym niebezpieczeństwie użytkowników terenu, na którym prowadzone są działania Strażaków. Prawidłowe zabezpieczenie obszaru działań wpłynie również na bezpieczeństwo samych Strażaków.

Pachołek, lampa ostrzegawcza i wiele innych

Podejmowanie działań ratowniczych w terenie, do którego dostęp mogą mieć inni użytkownicy niesie niebezpieczeństwo dla ich zdrowia a nawet życia. W celu odgraniczenia części drogi przydatne okażą się pachołki drogowe a dla jeszcze lepszego zabezpieczenia lub w szczególnie niesprzyjających warunkach pogodowych możemy wykorzystać lampy ostrzegawcze lub flary, o których szerokim zastosowaniu piszemy na naszym blogu. Służące czasowemu zabezpieczeniu taśmy drogowe czy zapory lub znaki drogowe pozwolą idealnie odgraniczyć i oznaczyć miejsca niebezpieczne. Ten oraz inny niezbędny do zabezpieczenia miejsc podejmowania działań pożarniczo-ratowniczych asortyment posiadamy w naszym sklepie pożarniczym Strefa998.pl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć