Filtry

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 892,00 zł

CTIF

Aktywne filtry

Zestaw sportowy ROTa

Zestaw sportowy ROTa w kolorze pomarańczowym/biało-czerwonym, składający się z dwóch węży sportowych z łącznikami ROT, prądownicy i łącznika ROT do rozdzielacza

Cena 892,00 zł

Oznaczenia na zawody

Prezentujemy zestawy Oznaczeń na zawody składające się z ośmiu kompletów. Odznaczenia spełniają wymagania regulaminów organizowania zawodów strażackich.

Cena 121,77 zł

Noszak do węży

Noszak do węży wykonany z polipropylenu to niezbędne akcesorium do przeprowadzenia rozgrywek Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.  Solidny uchwyt ze stali.

Cena 49,00 zł

Komplet noszaków do bojówki MDP

Prezentujemy składający się z 4 sztuk Komplet noszaków do bojówki (rozwinięcia bojowego) na zawodach MDP. Noszaki w różnych kolorach, zgodne z regulaminem CTIF.

Cena 182,00 zł

Wąż i prądownica MDP do hydronetki

Wąż w zestawie z prądownicą  przeznaczony został do hydronetki wykorzystywanej przez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. 

Cena 201,00 zł

Tor CTIF

Tor CTIF to doskonały sprzęt pozwalający rozwinąć swoje umiejętności strażackie. Posiadanie toru CTIF w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych pozwala na dobre przygotowanie druhów do działań bojowych. Ćwiczenie na torze CTIF umożliwi również sprawdzenie sprawności fizycznej młodych miłośników straży pożarnej podczas różnych zorganizowanych wydarzeń. Tor CTIF pomoże młodzieży w treningach przed zawodami MDP, a także pogłębi wiedzę z zakresu szeroko rozumianej edukacji ppoż. Tor przeszkód CTIF zawiera min. : numery startowe, noszak do węży, łącznik startowy, rów wodny, płotek drewniany, ściana, tunel, kładka, węże strażackie F-52/F-75. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi akcesoriami dostępnymi w naszym Sklepie.

CTIF zawody

CTIF to funkcjonujące przeszło 122 lata Stowarzyszenie Służb Pożarniczych i Ratowniczych. Stowarzyszenie zrzesza kilkadziesiąt krajów, które uczestniczą w kongresach, podczas których organizowane są międzynarodowe zawody sportowo-pożarnicze. CTIF w Polsce to powstały od nazwy Międzynarodowego Stowarzyszenia Służb Pożarniczych Regulamin tradycyjnych międzynarodowych zawodów pożarniczych. Celem organizowania zawodów jest przede wszystkim podnoszenie kwalifikacji uczestników, jak również nawiązywanie kontaktów i współpracy na szczeblu międzynarodowym.

Oznaczenia CTIF

Oznaczenia CTIF to sprzęt i akcesoria niezbędne do zorganizowania zawodów sportowo-pożarniczych. Symbolika i kolor oznaczenia nie są dowolne – wszystko unormowane zostało w Regulaminie zawodów.  Akcesoria dostępne w naszym Sklepie to między innymi zestaw oznaczeń na zawody. Jest to zestaw w skład, którego wchodzi 8 elementów. Każdy element składa się z dwóch znaczeń łączonych ze sobą sznureczkami. Oznaczenia CTIF w akcesoriach dostępnych w ofercie naszego Sklepu są zgodne z normami i wymaganiami CTIF.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?