W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 37,00 zł - 778,00 zł

CTIF

Aktywne filtry

Zestaw sportowy ROTa

Zestaw sportowy ROTa w kolorze pomarańczowym/biało-czerwonym, składający się z dwóch węży sportowych z łącznikami ROT, prądownicy i łącznika ROT do rozdzielacza

Cena 778,00 zł

Oznaczenia na zawody

Prezentujemy zestawy Oznaczeń na zawody składające się z ośmiu kompletów. Odznaczenia spełniają wymagania regulaminów organizowania zawodów strażackich.

Cena 166,05 zł

Noszak do węży

Noszak do węży wykonany z polipropylenu to niezbędne akcesorium do przeprowadzenia rozgrywek Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.  Solidny uchwyt ze stali.

Cena 37,00 zł

Komplet noszaków do bojówki MDP

Prezentujemy składający się z 4 sztuk Komplet noszaków do bojówki (rozwinięcia bojowego) na zawodach MDP. Noszaki w różnych kolorach, zgodne z regulaminem CTIF.

Cena 148,00 zł

Wąż i prądownica MDP do hydronetki

Wąż w zestawie z prądownicą  przeznaczony został do hydronetki wykorzystywanej przez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. 

Cena 150,00 zł

CTIF

CTIF to funkcjonujące od 1900 roku stowarzyszenie służb pożarniczych i ratowniczych. Stowarzyszenie zrzesza kilkadziesiąt krajów, które uczestniczą w kongresach, podczas których organizowane są międzynarodowe tradycyjne zawody sportowo-pożarnicze. W Polsce skrót CTIF funkcjonuje jako Regulamin tradycyjnych międzynarodowych zawodów pożarniczych (od nazwy stowarzyszenia). Regulamin kierowany jest dla PSP i OSP ale też kobiecych drużyn strażackich. Celem organizowania zawodów jest przede wszystkim podnoszenie kwalifikacji uczestników ale też nawiązywanie kontaktów i współpracy na szczeblu międzynarodowym. W Polsce w oparciu o regulamin CTIF organizowane są zmagania pożarników OSP i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Oznaczenia, zestaw sportowy CTIF

W tej kategorii prezentujemy sprzęt i akcesoria niezbędne do zorganizowania zawodów sportowo-pożarniczych. Symbolika i kolor oznaczenia nie jest dowolny – wszystko unormowane zostało w Regulaminie zawodów. Kupując akcesoria w naszym sklepie będziecie mieli Państwo pewność, że oznaczenia są zgodne z CITF. To samo dotyczy oferowanego zestawu węży sportowych z łącznikami aluminiowymi systemu ROT.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć