WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 6 035,00 zł - 17 830,00 zł

Suszarki ubrań

Aktywne filtry

Wieszak do suszenia butów i rękawic ROS 09

Wieszak do suszenia butów i rękawic ROS 09 (suszarka panelowa) do bezpiecznego i szybkiego suszenia sprzętu za pomocą ciepłego powietrza o temperaturze ok. 45°C

Cena 6 035,00 zł

Szafa do suszenia odzieży ROS 04 TURBO

Szafa do suszenia odzieży z blachy stalowej ROS 04 TURBO wykorzystująca do suszenia ciepłe powietrze o temperaturze około 45°C. Suszarka do ubrań i butów.

Cena 11 240,00 zł

Profesjonalne suszarki do ubrań

Podczas wielu akcji ratowniczych oraz gaśniczych, służby straży pożarnej są szczególnie narażone na zamoczenie odzieży oraz butów. W przypadku wysokiej częstotliwości wyjazdów, trudno jest wyposażyć cały zespół w kilka zapasowych kompletów! Dlatego też niezmiernie ważnym elementem w każdej jednostce straży pożarnej powinny być profesjonalne suszarki ubrań dla straży pożarnej, zapewniające skuteczną oraz błyskawiczną pracę.

Wieszaki do suszenia ubrań oraz obuwia

W ofercie sklepu Strefa998 dysponujemy zaawansowanymi suszarkami, działającymi na zasadzie stałej cyrkulacji gorącego powietrza. Dzięki wysokiej temperaturze utrzymującej się na poziomie mniej więcej 45° C, urządzenie znakomicie radzi sobie z wysuszeniem odzieży, obuwia czy rękawic niezbędnych podczas wszelkich akcji strażackich. Wygodne wieszaki do suszenia ubrań umożliwiają jednoczesne suszenie dużej ilości elementów, dzięki czemu suszarka zapewnia wydajność na wysokim poziomie.

Szafa do suszenia odzieży strażackiej

Wszędzie tam gdzie szczególne znaczenie ma szybkość oraz efektywność suszenia, znakomicie sprawdzi się wygodna szafa do suszenia odzieży strażackiej, która bez trudu pomieści zarówno drobniejsze elementy, jak i kurtki oraz obuwie. Szafa jest wyposażona w praktyczny drążek do wieszania ubrań oraz haki do butów i rękawic. Dzięki zamykanej komorze oraz systemowi zapewniającemu stałą cyrkulację gorącego powietrza, szafa pozwala wysuszyć odzież oraz obuwie w krótkim czasie, co we wszelkich jednostkach ratowniczo- gaśniczych ma ogromne znaczenie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?