Filtry

Cena

Cena

  • 2 899,00 zł - 3 799,00 zł

Opryskiwacz spalinowy

Aktywne filtry

Opryskiwacz spalinowy Stihl SR 430

Wydajny opryskiwacz spalinowy Stihl SR 430 o bardzo dużym zasięgu oprysku do 14,5m. Opryskiwacz z pojemnym, 14-litrowym zbiornikiem na środek do oprysku.

Cena 3 499,00 zł

Opryskiwacz spalinowy Stihl SR 200

Bardzo lekki opryskiwacz spalinowy Stihl może być wykorzystywany przez strażakach w działaniach różnego typu m.in przy pożarach traw lub dezynfekcji obiektów.

Cena 2 899,00 zł

Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 450

Wydajny i komfortowy opryskiwacz STIHL ze zbiornikiem o pojemności 14 litrów do opryskiwania lub rozsypywania granulatu. Duży zasięg oprysku i prosta obsługa.

Cena 3 799,00 zł

Opryskiwacz spalinowy

W sklepie Strefa998.pl znajdziecie Państwo artykuły dedykowane nie tylko jednostkom pożarniczym. Z uwagi na fakt, że stawiamy na jakość – oferujemy wyłącznie narzędzia sprawdzonych, renomowanych firm. Marką godną zaufania jest STIHL dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć opryskiwaczy spalinowych tej firmy. Opryskiwacz to urządzenia przydatne w każdym sadzie lub ogrodzie a także w uprawach warzywnych. Dzięki zautomatyzowanemu działaniu i niezależnemu źródłu zasilania - wykonanie oprysku środkami ochrony roślin czy rozprowadzenie nawozu płynnego przy użyciu tego narzędzia będzie bardziej efektywne i pozwoli zaoszczędzić czas.

Opryskiwacz marki STIHL

Oferowane przez nas opryskiwacze spalinowe marki Stihl to nowoczesne i wydajne urządzenia napędzane mocnymi silnikami spalinowymi. To źródło zasilania a także możliwość komfortowego noszenia na plecach (urządzenia plecakowe) powoduje, że narzędzia można używać w każdych warunkach. Lżejszym i charakteryzującym się większą kompaktowością modele opryskiwacza jest model SR 200. Natomiast opryskiwacz o modelu SR 430, posiada duży 14 litrowy zbiornik na rozpylaną substancję.

Opryskiwacze spalinowe

Opryskiwacze spalinowe marki Stihl są proste w użytkowaniu. Automatyczny regulator gazu, funkcja ssania oraz nowoczesna funkcja odpowietrzania pozwalają na szybkie uruchamianie urządzenia. Nowoczesna technologia wykorzystana w opryskiwaczu spalinowym dostępnym w ofercie naszego Sklepu pozwala na zmniejszenie ilości wydalanych z maszyny spalin. Pozwala to na ochronę zdrowia operatora, a także ma pozytywny wpływ na naturalne środowisko. Charakterystyczną cechą opryskiwaczy spalinowych są zintegrowane funkcje obsługi uchwytu. Przy uchwycie znajduje się również zawór, który pozwala na regulowanie rozpylania dozowanej substancji.  Warto wspomnieć, iż opryskiwacze spalinowe zostały wyposażone w system nośny, który pozwala na precyzyjne użytkowanie produktu. Opryskiwacz spalinowy posiadają zwartą budowę, a środek ciężkości umieszczony jest blisko ciału zapewniając przy tym komfort noszenia.

Opryskiwacz plecakowy

Przeprowadzanie regularnych oprysków jest koniecznością, jeśli posiadamy ogród z wielorodzajową roślinnością. W celu ułatwienia dbania o roślinność oraz nasze mienie powinno zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt typu opryskiwacz plecakowy. Opryskiwacz plecakowy to doskonałe urządzenie dla początkujących ogrodników, jak i doświadczonych opiekunów dużych terenów zielonych. Pamiętajmy, że jest to rozwiązanie pozwalające na wygodę użytkownika sprzętu – dzięki temu każde zadanie zaoszczędzi nam czas i wykonamy je niezwykle szybko. Opryskiwacz plecakowy wykorzystuje ciśnienie, dzięki czemu pozwala równomiernie rozpylić umieszczoną w zbiorniku ciecz. Opryskiwacz plecakowy jest niezwykle prosty w obsłudze. Opryskiwacz nie wymaga nadmiernego wysiłku, gdyż zbiornik umieszczony jest na plecach, przez co jego ciężar jest równomiernie rozłożony na ramionach. Opryskiwacz plecakowy posiada wiele modeli – pod względem rozmiaru i pojemności. Opryskiwacze plecakowe posiadają zbiorniki 10 litrowe, 15 litrowe, 20 litrowe i więcej. Pamiętajmy, że dobrze dobrany opryskiwacz plecakowy ma ułatwiać pracę i odciążać użytkownika podczas czynności. Odpowiedni opryskiwacz plecakowy powinien być poręczny, tak aby nie było problemu z umiejscowieniem go na plecach oraz z jego ściągnięciem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych opryskiwaczy w naszym sklepie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?