W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 2 849,00 zł - 3 399,00 zł

Opryskiwacz spalinowy

Aktywne filtry

Opryskiwacz spalinowy Stihl SR 430

Wydajny opryskiwacz spalinowy Stihl SR 430 o bardzo dużym zasięgu oprysku do 14,5m. Opryskiwacz z pojemnym, 14-litrowym zbiornikiem na środek do oprysku.

Cena 3 399,00 zł

Opryskiwacz spalinowy Stihl SR 200

Bardzo lekki opryskiwacz spalinowy Stihl może być wykorzystywany przez strażakach w działaniach różnego typu m.in przy pożarach traw lub dezynfekcji obiektów.

Cena 2 849,00 zł

Opryskiwacz spalinowy

W sklepie Strefa998.pl znajdziecie Państwo artykuły dedykowane nie tylko jednostkom pożarniczym. Z uwagi na fakt, że stawiamy na jakość – oferujemy wyłącznie narzędzia sprawdzonych, renomowanych firm. Marką godną zaufania jest STIHL dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć opryskiwaczy spalinowych tej firmy. Opryskiwacze spalinowe to urządzenia przydatne w każdym sadzie lub ogrodzie a także w uprawach warzywnych. Dzięki zautomatyzowanemu działaniu i niezależnemu źródłu zasilania - wykonanie oprysku środkami ochrony roślin czy rozprowadzenie nawozu płynnego przy użyciu tego narzędzia będzie bardziej efektywne i pozwoli zaoszczędzić czas.

Opryskiwacz spalinowy marki STIHL

Oferowane przez nas opryskiwacze spalinowe marki Stihl to nowoczesne i wydajne urządzenia napędzane mocnymi silnikami spalinowymi. To źródło zasilania a także możliwość komfortowego noszenia na plecach (urządzenia plecakowe) powoduje, że narzędzia można używać w każdych warunkach. Lżejszym i charakteryzującym się większą kompaktowością modelem opryskiwacza jest model SR 200. Natomiast opryskiwacz o modelu SR 430, posiada duży 14 litrowy zbiornik na rozpylaną substancję.

Opryskiwacze spalinowe

Opryskiwacze spalinowe marki Stihl są proste w użytkowaniu. Automatyczny regulator gazu, funkcja ssania oraz nowoczesna funkcja odpowietrzania pozwalają na szybkie uruchamianie urządzenia. Nowoczesna technologia wykorzystana w opryskiwaczu spalinowym dostępnym w ofercie naszego Sklepu pozwala na zmniejszenie ilości wydalanych z maszyny spalin. Pozwala to na ochronę zdrowia operatora, a także ma pozytywny wpływ na naturalne środowisko. Charakterystyczną cechą opryskiwaczy spalinowych są zintegrowane funkcje obsługi uchwytu. Przy uchwycie znajduje się również zawór, który pozwala na regulowanie rozpylania dozowanej substancji.  Warto wspomnieć, iż opryskiwacze spalinowe zostały wyposażone w system nośny, który pozwala na precyzyjne użytkowanie produktu. Opryskiwacze spalinowe posiadają zwartą budowę, a środek ciężkości umieszczony jest blisko ciału zapewniając przy tym komfort noszenia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć