Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 812,00 zł

Ochotnicza Straż Pożarna

Aktywne filtry

Krawat czarny

Krawat czarny to niezbędny element ubioru galowego zarówno strażaka Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 26,00 zł

Krawat OSP Znak OSP

Prezentowany Krawat OSP Znak OSP w kolorze czarnym z naszytym logo to dodatek niezbędny dla każdego członka ale też miłośnika Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 34,00 zł

Krawat OSP Znak ZOSP RP

Krawat OSP Znak ZOSP RP w kolorze czarnym z logo Związku Ochotniczej Straży Pożarnej będzie  idealnym dodatkiem na mniej lub bardziej formalne spotkania.

Cena 34,00 zł

Spinka do krawata OSP

Spinka do krawata z logo Ochotniczej Straży Pożarnej to elegancji i niezwykle efektowny dodatek na oficjalne, służbowe gale ale też mniej uroczyste wyjścia.

Cena 31,00 zł

Sznur galowy

Uszyty z wysokiej jakości tworzyw sznur galowy dla OSP to dodatek do munduru, stanowiący ważny element wyróżniający Strażaków podczas oficjalnych uroczystości.

Cena 58,00 zł

Sznur do koszuli

Prezentowany sznur do koszuli w kolorze biało-niebieskim będzie niezwykle eleganckim dodatkiem do munduru letniego członka Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 26,00 zł

Kapelusz damski OSP

Kapelusz damski przeznaczony dla druhen ochotniczej straży pożarnej. Kapelusz wykonany został z tkaniny gabardyna wykończony od wewnątrz podszewką. 

Cena 116,00 zł

Hełm paradny/ozdobny Florian

Elegancki, ozdobny hełm paradny z metalizowaną powłoką skorupy, przeznaczony dla pocztów sztandarowych i kompanii honorowych. Lekki i komfortowy w noszeniu.

Cena 429,27 zł

Pas główny skórzany

Oferujemy Pasy główne (oficerskie) z klamrą w kolorze złotym – przeznaczone dla członków PSP oraz w kolorze srebrnym – dla OSP. Pasy wykonane z barwionej skóry.

Cena 92,00 zł

Pokrowiec na mundur wyjściowy OSP

Pokrowiec na mundur  wyjściowy z wyhaftowanym logiem Ochotniczej Straży Pożarnej skutecznie zabezpieczy mundur przed zabrudzeniami i wygnieceniami.

Cena 55,00 zł

Emblemat, naszywka naramienna LOGO OSP

Dzięki Emblematom, naszywkom naramiennym z LOGO OSP przymocowywanym za pomocą rzepu okażemy i wyeksponujemy swoją przynależność do Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 13,00 zł

Miejscownik OSP

Oferujemy Miejscowniki -  naszywki na strój strażacki dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej. Na naszywce umieszczona informacja o lokalizacji jednostki.

Cena 7,00 zł

Imiennik koszarowy + grupa krwi OSP

Oferujemy Imieninki koszarowe dla członków Ochotniczej  Straży Pożarnej (imię i nazwisko wyhaftowane na czarnym tle) z dodatkową informacją na temat grupy krwi.

Cena 11,00 zł

Imiennik koszarowy OSP

Prezentujemy Imienniki koszarowe dla członków  Ochotniczej Straży Pożarnej. Imienniki w kolorze czarnym z wyhaftowanymi srebrną nicią danymi osobowymi.

Cena 10,00 zł

Pagony do koszuli OSP

Haftowane pagony dla Ochotniczych Straży Pożarnych, przypinane do koszuli. Pagony są usztywnione oraz posiadają dwie tasiemki przytrzymujące. Wysoka jakość.

 

Cena 22,00 zł

Dystynkcja na koszule OSP

Oferujemy Dystynkcje na koszule członków Ochotniczej Straży Pożarnej, wskazujące na rangę w strukturach. Dystynkcje w kształcie pięciokąta, do koszuli na guzik.

Cena 11,00 zł

Ubrania galowe strażaka OSP

Oprócz uczestnictwa w szeroko pojętych akcjach ratowniczych, strażacy z jednostek OSP muszą być również przygotowani do udziału w różnego rodzaju uroczystych wydarzeniach. Podczas wszelkich uroczystości, strażacy OSP są zobowiązani do noszenia ubrań galowych. W naszym sklepie przygotowaliśmy kompleksową ofertę ubrań wyjściowych, przeznaczonych dla strażaków OSP. Znajdziesz u nas między innymi mundury, koszule, czapki rogatywki, kapelusze, a także szereg niezbędnych dodatków takich jak paski, naszywki, jak również identyfikatory imienne. Nasz bogaty asortyment umożliwia kompleksowe przygotowanie na wszelkie oficjalne uroczystości.

Mundury galowe OSP

Kluczowym elementem ubioru galowego jest oczywiście mundur wyjściowy. Nasza bogata oferta obejmuje mundury galowe OSP dla mężczyzn, jak również dla kobiet. Mundury dostępne są w szerokiej gamie wymiarów, co umożliwia optymalne dopasowanie do każdego strażaka. Kompletne umundurowanie wyjściowe składa się z marynarki, spodni oraz koszuli z krawatem, a w przypadku kobiet – marynarki, spódnicy i koszuli z krawatem.

Czapki rogatywki, kapelusze oraz dodatki dla strażaków OSP

Oprócz wysokiej jakości mundurów, w naszej ofercie znajdziesz również czapki rogatywki, kapelusze, a także komplet dodatków dla strażaków OSP. Posiadamy między innymi skórzane pasy oficerskie, pagony, krawaty oraz spinki do krawatów. Nasz wyjątkowo bogaty asortyment pozwala odpowiednio przygotować się na każdą oficjalną okazję. Dodatkowo oferujemy naszywki, miejscowniki, a także identyfikatory imienne, umożliwiające personalizację ubioru.

Kompleksowa oferta sklepu Strefa998 to odpowiedź na potrzeby strażaków należących do jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. Zapoznaj się z naszym zróżnicowanym asortymentem i skompletuj niezbędne wyposażenie dla swojej jednostki OSP!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?