Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Ochotnicza Straż Pożarna

Dystynkcje OSP na ubranie specjalne / koszarowe

Prezentujemy Dystynkcje Ochotniczej Straży Pożarnej, które możemy nosić na ubraniu specjalnym ale też koszarowym. Dystynkcje zgodne z wzorem umundurowania.

Cena 7,00 zł

Kapelusz damski OSP

Kapelusz damski przeznaczony dla druhen ochotniczej straży pożarnej. Kapelusz wykonany został z tkaniny gabardyna wykończony od wewnątrz podszewką. 

Cena 76,00 zł

Imiennik koszarowy OSP

Prezentujemy Imienniki koszarowe dla członków  Ochotniczej Straży Pożarnej. Imienniki w kolorze czarnym z wyhaftowanymi srebrną nicią danymi osobowymi.

Cena 7,00 zł

Imiennik koszarowy + grupa krwi OSP

Oferujemy Imieninki koszarowe dla członków Ochotniczej  Straży Pożarnej (imię i nazwisko wyhaftowane na czarnym tle) z dodatkową informacją na temat grupy krwi.

Cena 8,00 zł

Miejscownik OSP

Oferujemy Miejscowniki -  naszywki na strój strażacki dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej. Na naszywce umieszczona informacja o lokalizacji jednostki.

Cena 6,00 zł

Emblemat, naszywka naramienna LOGO OSP

Dzięki Emblematom, naszywkom naramiennym z LOGO OSP przymocowywanym za pomocą rzepu okażemy i wyeksponujemy swoją przynależność do Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 12,50 zł

Krawat czarny

Krawat czarny to niezbędny element ubioru galowego zarówno strażaka Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 24,60 zł

Komplet dystynkcji OSP na mundur galowy

Dystynkcje Ochotniczej Straży Pożarnej do munduru galowego 2 szt. przeznaczone do przyszycia do marynarki oraz 1 szt. na guzik do koszuli.

Cena 19,50 zł

Dystynkcja na koszule OSP

Oferujemy Dystynkcje na koszule członków Ochotniczej Straży Pożarnej, wskazujące na rangę w strukturach. Dystynkcje w kształcie pięciokąta, do koszuli na guzik.

Cena 7,00 zł

Krawat OSP Znak ZOSP RP

Krawat OSP Znak ZOSP RP w kolorze czarnym z logo Związku Ochotniczej Straży Pożarnej będzie  idealnym dodatkiem na mniej lub bardziej formalne spotkania.

Cena 24,60 zł

Spinka do krawata

Spinka do krawata z logo Ochotniczej Straży Pożarnej to elegancji i niezwykle efektowny dodatek na oficjalne, służbowe gale ale też mniej uroczyste wyjścia.

Cena 25,00 zł

Pagony do koszuli OSP

Pagony do koszuli z logo OSP to naramienniki pozwalające na elegancką identyfikację członka OSP m.in. podczas formalnych uroczystości z udziałem innych służb.

Cena 15,00 zł

Sznur do koszuli

Prezentowany Sznur do koszuli w kolorze biało-niebieskim będzie niezwykle eleganckim dodatkiem do munduru letniego członka Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 25,00 zł

Sznur galowy

Uszyty z wysokiej jakości tworzyw sznur galowy dla OSP to dodatek do munduru, stanowiący ważny element wyróżniający Strażaków podczas oficjalnych uroczystości.

Cena 52,89 zł

Pas główny skórzany (oficerski)

Oferujemy Pasy główne (oficerske) z klamrą w kolorze złotym – przeznaczone dla członków PSP oraz w kolorze srebrnym – dla OSP. Pasy wykonane z barwionej skóry.

Cena 55,35 zł

Krawat OSP Znak OSP

Prezentowany Krawat OSP Znak OSP w kolorze czarnym z naszytym logo to dodatek niezbędny dla każdego członka ale też miłośnika Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 24,60 zł

Mundur wyjściowy letni damski

Przeznaczony dla członkiń OSP Mundur wyjściowy letni damski składa się z kurtki i spódnicy w kolorze ciemnogranatowym. Zestaw jest elegancji i komfortowy.

Cena 627,30 zł

Czapka rogatywka z okutym daszkiem

Czapka rogatywka w kolorze ciemnogranatowym przygotowana zgodnie z regulaminem umundurowania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

Cena 120,00 zł

Koszula damska OSP krótki rękaw

Damska koszula strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej. Koszula posiada krótki rękaw. Przeznaczona pod mundur galowy damski.

Cena 60,27 zł

Koszula męska OSP krótki rękaw

Męska koszula strażacka dla  strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej. Koszula posiada krótki rękaw.

Cena 60,27 zł

Pokrowiec na mundur wyjściowy OSP

Pokrowiec na mundur  wyjściowy z wyhaftowanym logiem Ochotniczej Straży Pożarnej skutecznie zabezpieczy mundur przed zabrudzeniami i wygnieceniami.

Cena 55,00 zł

Ubrania galowe strażaka OSP

Oprócz uczestnictwa w szeroko pojętych akcjach ratowniczych, strażacy z jednostek OSP muszą być również przygotowani do udziału w różnego rodzaju uroczystych wydarzeniach. Podczas wszelkich uroczystości, strażacy OSP są zobowiązani do noszenia specjalnych ubrań galowych. W naszym sklepie przygotowaliśmy kompleksową ofertę ubrań wyjściowych, przeznaczonych dla strażaków OSP. Znajdziesz u nas między innymi mundury, koszule, czapki rogatywki, kapelusze, a także szereg niezbędnych dodatków takich jak paski, naszywki, jak również identyfikatory imienne. Nasz bogaty asortyment umożliwia kompleksowe przygotowanie na wszelkie oficjalne uroczystości.

Mundury galowe OSP

Kluczowym elementem ubioru galowego jest oczywiście mundur wyjściowy. Nasza bogata oferta obejmuje mundury galowe OSP dla mężczyzn, jak również dla kobiet. Mundury dostępne są w szerokiej gamie wymiarów, co umożliwia optymalne dopasowanie do każdego strażaka. Kompletne umundurowanie wyjściowe składa się z koszuli, kurtki oraz spodni, a w przypadku kobiet – spódnicy.

Czapki rogatywki, kapelusze oraz dodatki dla strażaków OSP

Oprócz wysokiej jakości mundurów, w naszej ofercie znajdziesz również czapki rogatywki, kapelusze, a także kompleks dodatków dla strażaków OSP. Posiadamy między innymi skórzane pasy oficerskie, pagony, krawaty oraz spinki do krawatów. Nasz wyjątkowo bogaty asortyment pozwala odpowiednio przygotować się na każdą oficjalną okazję. Dodatkowo oferujemy naszywki, miejscowniki, a także identyfikatory imienne, umożliwiające personalizację ubioru.


Kompleksowa oferta sklepu Strefa998 to odpowiedź na potrzeby wszystkich strażaków należących do jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. Zapoznaj się z naszym zróżnicowanym asortymentem i skompletuj niezbędne wyposażenie dla swojej jednostki OSP!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć