Lista produktów marki MAŁY STRAŻAK

Mały strażak to polska firma produkująca sprzęt przeznaczony do zawodów sportowo-pożarniczych zarówno dla młodzieży jak i dorosłych grup.

Mały Strażak, polski producent sprzętu i torów przeszkód

Mały Strażak jest rodzimą firmą założoną w 1991r. Posiada ugruntowana pozycję na rynku producentów sprzętu i torów przeszkód, przeznaczonych do zawodów sportowo-pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, Ochotniczych Straży Pożarnych prowadzonych wg regulaminu CTIF oraz zawodów Państwowej Straży Pożarnej. Produkty firmy Mały Strażak są sprzedawane w Polsce a także eksportowane do innych krajów europejskich np. do Niemiec, Portugalii, Czech czy krajów bałtyckich.

Tory przeszkód Mały Strażak

Mały Strażak zajmuje się produkcją torów przeszkód zarówno dla młodzieży jak i dorosłych grup biorących udział w rozgrywkach pożarniczych. Na torach przeszkód wyprodukowanych przez firmę Mały Strażak były rozgrywane najważniejsze w naszym kraju Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych. Zostały również rozstawione na stadionach podczas Olimpiad MDP CTIF rozgrywanych poza granicami kraju. W ofercie producenta Mały Strażak znajdziemy wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia poszczególnych konkurencji podczas zawodów np. ćwiczenia bojowego i biegu sztafetowego na rozgrywkach MDP i OSP CTIF czy biegu na 100m, biegu sztafetowego i ćwiczenia bojowego na rozgrywkach PSP. Ofertę uzupełnia sprzęt dodatkowy taki jak klapsy startowe, chorągiewki sędziowskie, tabliczki informacyjne czy wykładziny tartanowe do różnego zastosowania.

Sprzęt pożarniczy Mały Strażak

W ofercie firmy Mały Strażak znajdziemy również wyposażenie strażackie takie jak np. tłumice metalowe i gumowe, bosaki, zbiorniki wodne, sita kominowe, kombinezony ochronne typu „SZERSZEŃ”, zestawy drewna do stabilizacji oraz węże ssawne i akcesoria do węzy takie jak bandaże, zwijadła i przyrządy do taśmowania. Produkty firmy Mały Strażak wyróżniają się różnorodnością oraz atrakcyjnymi cenami.

Obecnie brak produktów od tego producenta
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?