Lista produktów marki Bielizna Brubeck

Bielizna Brubeck

Termiczna bielizna Brubeck jest produktem znanym i docenianym przez strażaków. BRUBECK to wyróżniający się polski producent funkcjonalnej, termoaktywnej odzieży przeznaczonej dla osób pracujących w trudnych warunkach. Poza linią odzieży temoaktywnej (odzieży sportowej i outdoorowej) w katalogu znajdziemy także bawełnianą i wełnianą bieliznę bezszwową – łącznie kilkanaście kolekcji dedykowanych do sportu, pracy fizycznej, odpoczynku, rekreacji itp. Cały proces produkcyjny bielizny Brubeck odbywa się w Polsce co pozwala na kontrolę procesu tworzenia i jakości produktów. Do produkcji odzieży używa się odpowiednio dobranych przędz i zestawienia dzianin, dzięki czemu do użytku otrzymujemy produkty na najwyższym, światowym poziomie. Termoaktywna bielizna Brubeck a także bezszwowa bielizna bawełniana i wełniana tego producenta to jakość i komfort, na jaki warto postawić!

Bielizna Brubeck PROTECT

Trudnopalna i antystatyczna bielizna Brubeck z linii PROTECT została stworzona dla osób pracujących lub uprawiających sport wyczynowy w specyficznych, trudnych i nieprzyjaznych warunkach. Idealnie dopasowuje się do ciała, gwarantuje komfort noszenia w trakcie pracy fizycznej nie ograniczając ruchów a także zapewnia skuteczną ochronę przed otarciami i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Dwuwarstwowa konstrukcja bielizny Brubeck

Bielizna Brubeck wykonana została w technologii bezszwowej z połączenia mocnych włókien poliestrowych z rozciągliwym poliamidem. Dwie warstwy oddychającej dzianiny zapewniają ochronę przed przegrzaniem i wyziębieniem. Warstwa wewnętrzna, wykonana z hydrofobowego poliestru odpowiada za odprowadzanie wilgoci i ciepła do zewnętrznej, hydrofilowej warstwy wykonanej z poliamidu. Dwuwarstwowa konstrukcja bielizny Brubeck i struktura siatki (w miejscach o wzmożonej potliwości) umożliwiają szybki transport wilgoci od ciała, co zapewnia wysoki komfort termiczny.

Właściwości termoaktywnej bielizny Brubeck

Bielizna posiada przede wszystkim właściwości termoregulacyjne. Zapewnia ochronę przed chłodem, umożliwia transport wilgoci z powierzchni skóry do zewnątrz, pozwala na regulację wymiany ciepła pomiędzy organizmem a otoczeniem. Dodatkowo bielizna Brubeck zapewnia wentylację miejsc o wzmożonej potliwości i tworzenie korzystnego mikroklimatu przy skórze.
Bielizna Brubeck posiada również właściwości higieniczne gdyż jest bakteriostatyczna i antyalergiczna a także właściwości użytkowe – jest lekka, elastyczna, dopasowująca się do ciała, wytrzymała i szybkoschnąca.

Certyfikowana bielizna Brubeck

Bielizna termoaktywna z linii PROTECT spełnia wymogi norm:
- EN ISO 11612:2015 Odzież do ochrony przed czynnikami gorącymi i płomieniem Class A1 B1 C1
- EN 1149-5:2018 Właściwości elektrostatyczne odzieży (EN1149-3:2004 Odprowadzanie ładunku elektrostatycznego). W ramach BHP zalecana jest dla pracowników różnych gałęzi przemysłu,
w których występują wysokie temperatury oraz tam gdzie dochodzi do wyładowań elektrostatycznych.

Koszulka termoaktywna długi rękaw BRUBECK

Certyfikowana trudnopalna i antystatyczna koszulka termoaktywna BRUBECK przeznaczona dla straży z długim rękawem, z żółtym napisem STRAŻ na plecach. 

Cena 166,73 zł

Koszulka termoaktywna krótki rękaw BRUBECK

Idealnie sprawdzi się jako odzież ochronna pod ubraniem specjalnym. Koszulka BRUBECK jest certyfikowaną trudnopalną i antystatyczną bielizną termoaktywną.

Cena 159,31 zł

Spodnie termoaktywne BRUBECK

SPODNIE TERMOAKTYWNE DLA STRAŻY BRUBECK dedykowane osobom pracującym w trudnych warunkach. Bielizna antystatyczna i trudnopalna, zapewniająca komfort noszenia.

Cena 128,25 zł

WIELORAZOWA MASECZKA ANTYWIRUSOWA BRUBECK

Bezszwowa, dzianinowa Wielorazowa maseczka antywirusowa BRUBECK – do codziennego użytku. Potwierdzone badaniami działanie antywirusowe i antybakteryjne.

Cena 49,90 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?