Lista produktów marki Tipsa

Na naszej stronie internetowej Strefa998, poświęconej ofercie sprzętu strażackiego, mamy zaszczyt prezentować produkty renomowanej firmy Tipsa - lidera w dziedzinie produkcji prądownic. Tipsa, z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu sprzętu do zwalczania pożarów, stawia na innowacyjność i jakość.  Projektowany przez Tipsa sprzęt, skupia w sobie najnowsze technologie oraz zaawansowane rozwiązania, takie jak nowy, opatentowany system mgły RYLSTATIC®. Dzięki temu, Tipsa skutecznie sprostała wyzwaniom stawianym przez przemysł strażacki, a ich produkty stały się wyznacznikiem jakości i trwałości.

Każda produkt marki Tipsa jest testowany indywidualnie w firmowym laboratorium. Gwarantuje to nie tylko doskonałą jakość, ale też długowieczność produktów. Z pełnym zaufaniem do swoich produktów, Tipsa oferuje 5-letnią gwarancję przeciwko wadom produkcyjnym. W ofercie firmy Tipsa znajduje się szeroki wybór dysz VIPER. Dzięki różnym modelom, spełniają one zróżnicowane wymagania poszczególnych jednostek strażackich. Wśród nich znajdują się dysze o zmiennym natężeniu strumienia, automatyczne oraz dysze o stałym natężeniu. Pamiętajmy, że odpowiednio dobrana dysza strażacka może zdecydować o powodzeniu akcji gaśniczej. Zaufaj doświadczeniu i wiedzy firmy Tipsa, wybierając produkty z naszej oferty na strefa998. Zapewniamy, że jakość i wydajność dysz strażackich VIPER przekroczy Państwa oczekiwania!

Prądownica TIPSA Blue Devil

Lista produktów - w ofercie sklepu strażackiego Strefa998.pl - producenta Tipsa, jest bogata. Zapraszamy do sklepu.
Zapraszamy na naszego Bloga - gdzie znajdziecie bardziej szczegółowe informacje o produktach firmy.

Aktywne filtry

Nasadka do ciężkiej piany TIPSA Blue Devil 3012

Nasadka do piany ciężkiej TIPSA dedykowana nowej wersji prądownicy Blue Devil 3012. Charakteryzuje się m. in. lekką i zwartą konstrukcją oraz stałą wydajnością.

Cena 999,00 zł

Prądownica wodno-pianowa TIPSA Viper SG 540

Prądownica wodno-pianowa TIPSA Viper SG 540 jest lekka, poręczna i wygodna w użyciu. Model zaopatrzony w m.in. samoczyszczący się zawór oraz ustawienie Flush.

Cena 1 350,00 zł

Prądownica wodno-pianowa TIPSA Blue Devil 1560

Prądownica wodno-pianowa TIPSA Blue Devil 1560 do montażu na linii szybkiego natarcia - o zasięgu do 25% większym od zasięgu standardowej prądownicy Turbo.

Cena 2 100,00 zł

Prądownica STI 30 PV TIPSA

Prądownica STI 30 PV TIPSA przeznaczona do gaszenia pożarów w przestrzeni otwartej. Stała wydajności 360 l/min przy 7 barach, niezależna od kąta rozproszenia.

Cena 1 100,00 zł

Prądownica TIPSA Blue Devil 550

Prądownica wysokociśnieniowa, wodno-pianowa TIPSA Blue Devil 550, wyposażona w system RYLSTATIC i ustawienie „FLUSH”. Prądownica zgodna z normą EN 15182.

Cena 2 100,00 zł

Prądownica STI 95 PV TIPSA

Prądownica STI 95 PV TIPSA przeznaczona do gaszenia pożarów w przestrzeni otwartej. Stała wydajności (niezależna od kąta rozproszenia) 360 l/min przy 7 barach.

Cena 1 050,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?