W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
KAMIZELKA RATUNKOWA STANDARDOWA  STRAŻ -  Kamizelki, kaski

KAMIZELKA RATUNKOWA STANDARDOWA STRAŻ

147,00 zł brutto
119,51 zł netto

KAMIZELKA RATUNKOWA STANDARDOWA  STRAŻ

Standardowa kamizelka ratunkowa

Gdy przychodzi przeprowadzać akcję ratunkową na akwenach wodnych, niezbędnym wyposażeniem staje się kamizelka ratunkowa przeznaczona dla jednostek straży pożarnej. Trzy taśmy z klamrami, kołnierz osłaniający głowę oraz utrzymujący ją na powierzchni wody i napis STRAŻ z taśmą florescencyjno-odblaskową – tak wygląda standardowa kamizelka.

Kamizelka dla straży

Zakup tego produktu jest szczególnie polecany do wyposażenia jachtów żaglowych lub innych środków transportu, które przemieszczają się drogą wodną. Jest to bowiem kamizelka ratunkowa przeznaczona dla osób, które nie umieją pływać. Gdy dojdzie do krytycznej sytuacji, takie ubranie może uratować życie wielu osobom, pod warunkiem, że znajdzie się na pokładzie danego jachtu lub innego statku.

kamize kamizel kamizelk 

5 / 5
(2 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć