• PACZKOMAT
Kamizelka taktyczna KDR niebieska
Kamizelka taktyczna KDR niebieska
Kamizelka taktyczna KDR dla strażaków OSP i PSP
Kamizelka taktyczna KDR do oznakowania osób uprawnionych do kierowania działaniami ratowniczymi
Funkcjonalna kamizelka taktyczna KDR
Kamizelka taktyczna z napisem KIERUJĄCY DZIAŁANIEM RATOWNICZYM
Kamizelka taktyczna KDR z kieszeniami zapinanymi na rzep

Kamizelka taktyczna KDR - niebieska

389,00 zł brutto
316,26 zł netto
Czas realizacji wynosi około 14dni.
Rozmiar:

Kamizelka taktyczna KDR - niebieska

Kamizelka taktyczna

Kamizelka taktyczna służy do oznakowania osób, które uprawnione są do kierowania działaniami ratowniczymi na różnych poziomach kierowania. Jest odpowiednia dla osób związanych między innymi z organizacją oraz przebiegiem wszelkich ćwiczeń. Kamizelka taktyczna jest koloru biało-niebieskiego, który odpowiada bezpośrednio poziomowi interwencyjnemu. Kamizelka wykonana jest z trwałej materiału i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością.

Kamizelka KDR

Kamizelka KDR posiada możliwość podpięcia zestawów medycznych z prawej bądź lewej strony z dwoma sztukami karabińczyków. Kamizelka jest zapinana na kostkowy zamek błyskawiczny, który pozwala zaoszczędzić czas podczas ubioru. Atutem kamizelki jest regulacja długości na rzep, a także szerokości na sznurki. Kierujący Działaniem Ratowniczym, w zależności od rodzaju akcji ratunkowej, stosuje wiele narzędzi ułatwiających wykonywanie działań. Aby móc zastosować narzędzia, można je przechowywać w kieszeniach kamizelki. Kieszenie te zapinane są na bardzo mocny rzep, a wykończone są lamówką. Natomiast część z nich posiada doszyty parciany uchwyt, który ułatwia ich otwieranie. Kamizelka również posiada duży napis „KIERUJĄCY DZIAŁANIEM RATOWNICZYM” zamocowany na rzep.

Kamizelka taktyczna KDR

Kamizelka taktyczna KDR posiada wiele miejsc na przechowywanie rzeczy tj. kieszeń na telefon komórkowy, kieszeń na radiostację, pionową kieszeń na długą latarkę. Atutem kamizelki taktycznej KDR jest jej wielozadaniowość oraz odpowiednie miejsca na dokumenty zabezpieczone zamkiem i nieprzemakalną kordurą.

Kamizelka Kierujący Działaniem Ratowniczym

Kamizelka Kierujący Działaniem Ratowniczym jest podstawą bezpieczeństwa podczas działań ratowniczych. Ważnym aspektem jest, aby kamizelka była wykonana z wysokiej jakości materiałów. Konstrukcja kamizelki Kierujący Działaniem Ratowniczym jest zaprojektowana zgodnie z normami, a jej konstrukcja jest tkana dodatkowo zabezpieczona taśmami z poliuretanu. Produkt jest wytrzymały na rozerwania. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnych kamizelek Kierujący Działaniem Ratowniczym w naszym Sklepie.

Dostępne rozmiary

 • L - obwód klatki: 100-108, brzuch: 95
 • XL - obwód klatki: 108-115, brzuch: 100
 • XXL - obwód klatki: 115-125, brzuch: 110

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: Za darmo!

 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: Za darmo!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?