W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Sprężarka NARDI ATLANTIC G 100 300bar -  Kompresory, sprężarki
Sprężarka NARDI ATLANTIC G 100 300bar -  Kompresory, sprężarki
Sprężarka NARDI ATLANTIC G 100 300bar -  Kompresory, sprężarki

Sprężarka NARDI ATLANTIC G 100 300bar

13 239,72 zł brutto
10 764,00 zł netto

Sprężarka NARDI ATLANTIC G 100 300bar

ATLANTIC G

ATLANTIC G to linia sprężarek NARDI charakteryzujących się małym rozmiarem i dużą wydajnością. Niska waga urządzeń ułatwia transport a także pozwala na ich użycie w trudno dostępnych miejscach. Sprężarki wykonane są z wysokiej jakości materiałów najnowszej generacji, odpornych na naprężenia termiczne i dynamiczne. Wkład filtracyjny gwarantuje jakość powietrza na najwyższym poziomie.

Sprężarka dla Straży Pożarnej

Urządzenia NARDI Compressori znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się sprzężone powietrze np. w motoryzacji, rolnictwie, sporcie lub medycynie. W branży ratowniczo-gaśniczej wydajna sprężarka umożliwi sprawne napełnianie butli powietrznych wykorzystywanych (wraz z innym sprzętem) do ochrony dróg oddechowych.

Specyfikacja produktu

3,8 / 5
(11 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć