W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Prądownica pianowa z pojemnikiem SCOTTY 5L PP 4075-50V z regulacją

Prądownica pianowa z pojemnikiem SCOTTY 5L z regulacją

Prądownica pianowa

Prądownica pianowa to sprzęt wykorzystywany przez Strażaków uczestniczących w akcjach gaszenia pożarów samochodów oraz takich obiektów jak hale produkcyjne czy magazyny. Prądownica pianowa to produkt, który jest poręczny i doskonale sprawdza się podczas gaszenia intensywnych pożarów możliwie w jak najkrótszym czasie.

Prądownica pianowa z pojemnikiem SCOTTY 5L z regulacją

Prądownica pianowa z pojemnikiem SCOTTY została zaprojektowana z myślą o doposażeniu linii wężowych. Elementy prądownicy wraz z pojemnikiem SCOTTY są odporne na działanie czynników mechanicznych i chemicznych zawartych w środku pianotwórczym.

Prądownica pianowa z pojemnikiem jako istotny element wyposażenia

W zależności od rodzaju pożaru prądownica SCOTTY z pojemnikiem to idealny wybór do szybkiego uzyskania piany ciężkiej lub średniej. Niskie zużycie środka pianotwórczego przy dużej skuteczności to zaleta i innowacja w gaszeniu pożarów. Podczas intensywnego korzystania z prądownicy pianowej z pojemnikiem SCOTTY bez problemu istnieje możliwość sprawnej wymiany zbiornika i kontynuowanie wykonywanej pracy.

Elementy składowe zestawu to: prądownica wodno-pianowa, pojemnik na środek pianotwórczy o pojemności 5 litrów, nakładka do piany ciężkiej.

Parametry techniczne:

- materiał: nylon wzmocniony włóknem szklanym

- typ przyłącza: storz 52

- maksymalne ciśnienie robocze: 200 PSI (ok. 14 bar)0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 17,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć