• Nowy
bank energii rosenbauer
bank energii rosenbauer
power station rosenbauer
mobilny bank energii rosenbauer
bank energii z solarem rosenbauer

Mobilny bank energii Power Station RTE PS 2

15 768,60 zł brutto
12 820,00 zł netto
Akcesoria:

Mobilny bank energii Power Station RTE PS 2

Niezależne od sieci, samowystarczalne i zeroemisyjne źródło zasilania

Mobilny bank energii Power Station RTE PS 2 renomowanej firmy Rosenbauer. To samowystarczalne i bez emisyjne źródło zasilania do działań ratowniczych o mocy wyjściowej 2000 W i pojemności akumulatora 2000 Wh. Dzięki solidnej, ergonomicznej konstrukcji urządzenie można wykorzystać w każdym miejscu. Power Station RTE PS 2 posiada akumulatory o wysokiej wydajności, które przy pojemności 2 kWh (40 Ah) i mocy wyjściowej 2000 W zapewniają wystarczającą ilość energii dla różnego rodzaju odbiorców.

Użytkowanie mobilnego banku energii Power Station RTE PS 2

Sprzęt ten jest używany do obsługi wielu jednofazowych urządzeń elektrycznych, takich jak pompy zanurzeniowe, wentylatory lub inny elektryczny sprzęt ratowniczy przez godzinę lub dłużej. Mobilny bank energii Rosenbauer, jako sprzęt wspomagający w sytuacjach ratowniczych jest chroniony przed uderzeniami i uszkodzeniami dzięki solidnej metalowej obudowie i wysokiej jakości gumowym osłonom na rogach i krawędziach. Urządzenie może pracować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu i jest szczególnie przydatne w pomieszczeniach zamkniętych.

Budowa mobilnego banku energii

Mobilny bank energii Power Station RTE PS 2 jest niezwykle wygodny w transporcie oraz jest standardowo wyposażony w zestaw ogumionych kół i wysuwany uchwyt, co pozwala ciągnąć go jak walizkę podróżną. Aby móc łatwo chwycić urządzenie, które waży zaledwie 31,5 kg, nawet w rękawicach specjalnych, po jego lewej i prawej stronie znajdują się dwa ergonomiczne uchwyty do przenoszenia. Dodatkowo mobilny bank energii posiada własne oświetlenie LED, dzięki czemu jest dobrze widoczny i może być obsługiwany w ciemnościach.

Inteligentne działanie Power Station RTE PS 2

Power Station RTE PS 2 jest włączany za pomocą przycisku głównego, dzięki czemu pełna moc wyjściowa jest dostępna natychmiast. Duży wyświetlacz dotykowy informuje o aktualnym stanie pracy oraz wyjście prądowe poprzez odpowiednie wyjścia AC lub DC. Wyświetlacz jest jednocześnie centralnym elementem obsługi i umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami. Mobilny bank energii jest ładowany ze standardowego gniazdka domowego, zasilania pokładowego pojazdu lub za pomocą składanych paneli fotowoltaicznych. Akumulatory ładują się w ciągu trzech godzin w słoneczny dzień.

Zestaw ergonomicznego mobilnego banku energii

Mobilny bank energii Power Station RTE PS 2 jest dostępny z uziemionymi gniazdami (230 V) w wersji europejskiej. Dodatkowo dostępne są cztery gniazda USB-A o mocy ładowania 15 W, gniazdo szybkiego ładowania dla mniejszych urządzeń zasilanych bateryjnie o mocy do 60 W, trzy wyjścia DC (12 V/25 A lub 12 V/3 A) i gniazdo zasilania o mocy 120 W z wtyczką do gniazda pokładowego (zapalniczka). Najnowszej generacji mobilny bank energii Power Station RTE PS 2 firmy Rosenbauer jest nowoczesnym dostawcą energii, którą można wykorzystać podczas każdej akcji ratowniczej.

Specyfikacja produktu

Moc wyjściowa: 2000 W
Pojemność akumulatora: 2000 Wh,
Czas ładowania akumulatora: 3 godziny,
Sposób ładowania: gniazdko domowe, panele fotowoltaiczne,
Waga: 31,5 kg,
Własne oświetlenie LED,
Zestaw ogumionych kół wraz z uchwytami,
Cztery gniazda USB-A o mocy 15W,
Gniazdo szybkiego ładowania o mocy do 60W,
Gniazdo zasilania o mocy 12W z wtyczką do gniazda pokładowego(zapalniczka),
Wyświetlacz jako centralny element obsługi,
Wykorzystywany do ładowania domowych urządzeń: lodówka, ekspres do kawy, rzutnik, radio, smartfon.

Nowość!

Prezentowany po raz pierwszy w czerwcu 2022 roku na światowych targach pożarniczych w Hannoverze.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: Za darmo!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć