Kurtka "SZTORMIAK" OSP/PSP -  Sztormiaki

Kurtka "SZTORMIAK" OSP/PSP

196,80 zł brutto
160,00 zł netto
Wzrost:
Obwód klatki piersiowej:

Kurtka "SZTORMIAK" OSP/PSP

Sztormiak każdego strażaka

Ochotnicza Straż Pożarna? Państwowa Straż Pożarowa? Niezależnie od tego, którą formacją jesteś zainteresowany, tutaj znajdziesz sztormiak dla działaczy obojgu z nich. Taśma ostrzegawcza i napis STRAŻ z czarnymi literami na fluorescencyjnym tle pozwoli na szybkie oraz sprawne rozpoznanie każdego strażaka. Wszystkie sztormiaki obecne na rynku mają różnego rodzaju elementy odblaskowe, często jednak nie spełniające swoich funkcji jak powinny, gdyż jest ich za mało lub są źle wykonane.

Oznakowany sztormiak

W tym modelu taśmy odblaskowe znajdują się zarówno z przodu, jak i z tyłu, zarówno srebrne, jak i żółte fluorescencyjne. W ten sposób gwarantuje to maksymalne bezpieczeństwo strażaka, ale też i jego rozpoznawalność, co przydaje się podczas trudnych akcji, gdy widoczność jest znacznie ograniczona i napis STRAŻ na sztormiaku nie wystarczy, aby wiedzieć, że właśnie przychodzi pomoc. Sztormiaki tak oznaczone wyróżniają się podczas akcji bojowych, co pozwala z daleka dostrzec nadchodzącego strażaka.

Sztormiak Straży Pożarnej, zarówno dla PSP jak i OSP

Tabela rozmiarów

 Tabela rozmiarów pozwala dobrać odpowiednie sztormiaki

kurt kurtk sztormiak sztormia sztormi sztorm sztor

4,3 / 5
(9 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: Za darmo!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć