W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Wąż ssawny W75 - 2 mb -  Węże ssawne W75

Wąż ssawny W75 - 2 mb

161,13 zł brutto
131,00 zł netto

Węże strażackie

Strażacy w sytuacji wystąpienia pożaru muszą reagować bardzo szybko. Potrzebne im są do tego sprawne i odpowiednio przygotowane węże strażackie. To podstawowe urządzenia, jakie składają się na armaturę pożarniczą. Węże strażackie wykorzystuje się do przeprowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej, gdyż służą do pobierania wody, która wykorzystywana jest jako środek gaśniczy.

Wąż ssawny

Wąż ssawny przeznaczony jest do przelewania ssącego wody, szlamów oraz innych mediów płynnych. Wyróżnia się wysoką odpornością na wiele środków chemicznych. Transport jest niezmiernie łatwy, gdyż boczna ścianka wewnętrzna jest gładka. Wpływa to na większą wydajność. Wąż doskonale nadaje się jako narzędzie wchodzące w skład beczkowozów do wody czy fekaliów. Dzięki niesamowitej elastyczności, wąż ssawny może pracować w temperaturach nawet poniżej 0°C. Należy jednak pamiętać o zachowaniu należytej ostrożności w trakcie jego zginania.

waz ssawn ssaw ssa

2 / 5
(2 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć