CESTUS DEEP III PRO to wyjątkowe rękawice ochronne przeznaczone dla użytkowników pracujących w trudnych i wymagających warunkach

">

Kategorie

Wąż ssawny W75 - 2 mb

brutto161,13 zł

netto131,00 zł

Wąż ssawny z przyłączem W75 o długości 2m do pobierania wody wykorzystywanej w akcjach gaśniczej. Wąż nadaje się również do zasysania szlamu czy fekaliów.

MS020

Nowy produkt

1 1 5 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 1 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 2

Węże strażackie

Strażacy w sytuacji wystąpienia pożaru muszą reagować bardzo szybko. Potrzebne im są do tego sprawne i odpowiednio przygotowane węże strażackie. To podstawowe urządzenia, jakie składają się na armaturę pożarniczą. Węże strażackie wykorzystuje się do przeprowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej, gdyż służą do pobierania wody, która wykorzystywana jest jako środek gaśniczy.

Wąż ssawny

Wąż ssawny przeznaczony jest do przelewania ssącego wody, szlamów oraz innych mediów płynnych. Wyróżnia się wysoką odpornością na wiele środków chemicznych. Transport jest niezmiernie łatwy, gdyż boczna ścianka wewnętrzna jest gładka. Wpływa to na większą wydajność. Wąż doskonale nadaje się jako narzędzie wchodzące w skład beczkowozów do wody czy fekaliów. Dzięki niesamowitej elastyczności, wąż ssawny może pracować w temperaturach nawet poniżej 0°C. Należy jednak pamiętać o zachowaniu należytej ostrożności w trakcie jego zginania.

waz ssawn ssaw ssa

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :