Łącznik tłoczny 25 PN (para) - - 25
Łącznik tłoczny 25 PN (para) - - 25
Łącznik tłoczny 25 PN (para) - typu STORZ

Łącznik tłoczny 25 PN (para)

35,00 zł brutto
28,46 zł netto

Łącznik tłoczny 25 PN (para)

Pożar i jego zwalczanie

Kiedy myślimy o pracy strażaka, jedną z podstawowych czynności, jaką wykonuje jest walka z pożarami. Polega na likwidowaniu skutków, jakie zostały wywołane przez pożar, a w wielu przypadkach zagrażają one zdrowiu i życiu ludzi. W takich sytuacjach liczy się szybka reakcja oraz natychmiastowe, bezbłędne przeprowadzenie akcji ratowniczo-gaśniczej. Podstawowym narzędziem, które zwalcza szalejący ogień jest wąż strażacki. Jest jednym z elementów armatury strażackiej, który umożliwia podawanie wody, która jest środkiem gaśniczym.

Łącznik tłoczony

Jednym z narzędzi, jakie są niezbędne przy akcji ratowniczo-gaśniczej, jest łącznik tłoczony 25 PN. Jest to urządzenie, które służy do szybkiego łączenia odcinków węży tłoczonych ze sobą. Można go podłączyć także do hydrantów, prądownic, pomp, a także pozostałego sprzętu pożarniczego. Łącznik został wyposażony w specjalne uszczelki, które zapobiegają powstającym przeciekom. 

Cena dotyczy pary łączników

laczni laczn lacz

 • Średnica wewnętrzna [mm]: 25
 • Rozstaw Zaczepów b(mm): 31
 • Długośc tuleii (mm): 56
 • Masa (kg): 0,180
0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?