Lista produktów marki Scantex

Scantex - producent ubrań specjalnych dla Straży Pożarnej

Scantex to polska firma, który od ponad 20 lat zajmuje się produkcją odzieży dla państwowych i ochotniczych straży pożarnych oraz umundurowania dla policji, straży miejskich, bankowych, lotniskowych oraz firm ochroniarskich na rynek krajowy oraz odzieży specjalnej dla straży pożarnych na rynki zagraniczne.

Certyfikowana odzież Scantex

Scantex jest jednym z liderów produkujących ubrania specjalne na naszym rynku na co wpływa wysoka jakość wykonania oraz zróżnicowanie cenowe oferty.  Poza ubraniami specjalnymi, w ofercie Scantex znajdziemy strażackie kombinezony specjalne oraz kombinezony dla grup ratowniczych. Scantex uzyskał certyfikaty na ubrania specjalne dla straży pożarnej spełniające wymogi normy EN469 a także kilka certyfikatów na produkcję odzieży strażackiej specjalnej oraz zatwierdzenia dokumentacji na ubiory z przeznaczeniem dla straży pożarnej i służb mundurowych.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne Scantex

Produkty Scantex opracowywane są  na bazie najnowszych technologii materiałowych oraz w oparciu o potrzeby użytkowników. Do produkcji wszystkich artykułów Scantex wykorzystuje tkaniny i dodatki z najnowszymi rozwiązaniami surowcowymi i technologicznymi, spełniające najwyższe wymagania i standardy poparte badaniami w notyfikowanych laboratoriach. Oferowane przez Scantex produkty cechują się wysoką jakością, zastosowaniem dodatkowych funkcjonalności jak np. szelki asekuracyjno-ratownicze do produkowanych ubrań oraz konkurencyjnymi cenami.

Ubranie specjalne Scantex Raptor

W sklepie Strefa998.pl oferujemy kilka wersji popularnego ubrania specjalnego Scantex Raptor – model X55, Matrix i NXT.
X55, Matrix i NTX to najnowsze wersje ubrania Scantex Raptor z włóknami PBI.  Krój odzieży został opracowany na podstawie uwag i sugestii Strażaków i dlatego jest ona komfortowa w noszeniu i ergonomiczna. Bardzo lekki układ warstwowy ubrania Scantex Raptor zapewnienia trwałą i niezawodną ochronę przed działaniem płomienia i wysokiej temperatury oraz doskonałą paroprzepuszczalność (membrana ePTFE pozwala błyskawicznie odprowadzać pot na zewnątrz zapobiegając przegrzaniu organizmu). Ubrania Scantex Raptor posiadają pojemne kieszenie i w zależności od modelu, dodatkowe wzmocnienia na łokciach i kolanach z wkładkami amortyzującymi. Konserwacja ubrań specjalnych Scantex Raptor jest wyjątkowo prosta, innowacyjna technologii POWERSHELL sprawia, że nie wymagają one impregnacji przez 40 cykli prania. 

Ubranie specjalne Scantex Garda

W naszym sklepie pożarniczym posiadamy również dwuczęściowe ubrania specjalne Scantex Garda. Dzięki znakomitym parametrom układu warstwowego ubranie kwalifikuje się jako ubranie do II-go (wyższego) poziomu ochrony. Poza podwyższoną ochroną, konstrukcja ubrania Scantex Garda zapewnia pełen komfort użytkowania. Ergonomiczny krój nie krępuje ruchów - zarówno w kurtce, jak i w spodniach zastosowano rozwiązania eliminujące ograniczenia ruchowe co jest istotne w trakcie prowadzenia działań ratowniczych. Dodatkowo w spodniach ubrania specjalnego Scantex Garda zastosowano przeciwprzecięciowy, wodoodporny wkład kevlarowo-silikonowy chroniący kolana. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowana ofertą odzieży specjalnej firmy Scantex.

UBRANIE SPECJALNE RAPTOR MATRIX

Oferujemy najnowsza wersję UBRANIA SPECJALNEGO RAPTOR MATRIX. Lekki układ warstwowy (materiał zewnętrzny PBI, membrana, podszewka) z doskonałą oddychalnością.

Cena 3 726,90 zł

UBRANIE SPECJALNE RAPTOR NXT

Lekkie i komfortowe UBRANIE SPECJALNE RAPTOR NXT od Scantex. Ubranie z membraną 3DePTFE , tkanina zewnętrzna Nomex® NXT zaimpregnowana fluorocarbonem.

Cena 3 198,00 zł

UBRANIE SPECJALNE RAPTOR NXT - GOLD

Komfortowe UBRANIE SPECJALNE RAPTOR NXT – GOLD Scantex wykonane z Nomex® NXT. Dzięki impregnacji fluorocarbonem nie wymaga impregnacji przez 40 cykli prania.

Cena 3 198,00 zł

UBRANIE SPECJALNE RAPTOR X55

Prezentujemy najnowszą wersję UBRANIA SPECJALNEGO RAPTOR X55 (spodnie + kurtka). Trzywarstwowa budowa – materiał zewnętrzy z włóknem PBI, membrana i podszewka.

Cena 3 997,50 zł

Ubranie specjalne strażackie GARDA

Zarówno w kurtce, jak i w spodniach zastosowano kilka rozwiązań technicznych, dzięki którym wyeliminowano szereg ograniczeń ruchowych.

Cena 2 041,80 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?