WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Scantex

Aktywne filtry

UBRANIE SPECJALNE RAPTOR NXT - GOLD

Komfortowe UBRANIE SPECJALNE RAPTOR NXT – GOLD Scantex wykonane z Nomex® NXT. Dzięki impregnacji fluorocarbonem nie wymaga impregnacji przez 40 cykli prania.

Cena podstawowa 3 198,00 zł Cena 2 878,20 zł
Najniższa cena: 3 198,00 zł -10%

Ubranie specjalne strażackie GARDA

Zarówno w kurtce, jak i w spodniach zastosowano kilka rozwiązań technicznych, dzięki którym wyeliminowano szereg ograniczeń ruchowych.

Cena 2 041,80 zł

Ubranie specjalne Raptor NXT

Lekkie i komfortowe UBRANIE SPECJALNE RAPTOR NXT od Scantex. Ubranie z membraną 3DePTFE , tkanina zewnętrzna Nomex® NXT zaimpregnowana fluorocarbonem.

UBRANIE SPECJALNE RAPTOR X55

Prezentujemy najnowszą wersję UBRANIA SPECJALNEGO RAPTOR X55 (spodnie + kurtka). Trzywarstwowa budowa – materiał zewnętrzy z włóknem PBI, membrana i podszewka.

Cena podstawowa 3 997,50 zł Cena 3 597,75 zł
Najniższa cena: 3 997,50 zł -10%

UBRANIE SPECJALNE RAPTOR MATRIX

Oferujemy najnowsza wersję UBRANIA SPECJALNEGO RAPTOR MATRIX. Lekki układ warstwowy (materiał zewnętrzny PBI, membrana, podszewka) z doskonałą oddychalnością.

Cena 3 726,90 zł

Scantex - producent ubrań specjalnych dla straży pożarnej

Scantex to polska firma, który od ponad 20 lat zajmuje się produkcją odzieży dla państwowych i ochotniczych straży pożarnych oraz umundurowania dla policji, straży miejskich, bankowych, lotniskowych oraz firm ochroniarskich na rynek krajowy oraz odzieży specjalnej dla straży pożarnych na rynki zagraniczne.

Certyfikowana odzież Scantex

Scantex jest jednym z liderów produkujących ubrania na naszym rynku na co wpływa wysoka jakość wykonania oraz zróżnicowanie cenowe oferty.  W ofercie Scantex znajdziemy także strażackie kombinezony specjalne oraz kombinezony dla grup ratowniczych. Firma uzyskała certyfikaty na ubrania specjalne dla straży pożarnej spełniające wymogi normy EN469, a także kilka certyfikatów na produkcję odzieży strażackiej specjalnej oraz zatwierdzenia dokumentacji na ubiory z przeznaczeniem dla straży pożarnej i służb mundurowych.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne Scantex

Produkty Scantex opracowywane są  na bazie najnowszych technologii materiałowych oraz w oparciu o potrzeby użytkowników. Do produkcji wszystkich artykułów Scantex wykorzystuje tkaniny i dodatki z najnowszymi rozwiązaniami surowcowymi i technologicznymi, spełniające najwyższe wymagania i standardy poparte badaniami w notyfikowanych laboratoriach. Oferowane przez Scantex produkty cechują się wysoką jakością, zastosowaniem dodatkowych funkcjonalności jak np. szelki asekuracyjno-ratownicze do produkowanych ubrań oraz konkurencyjnymi cenami.

Ubranie specjalne SX4 - dwuczęściowe lub trzyczęściowe

Scantex jest producentem popularnego ubrania specjalnego SX4. W skład zestawu wchodzi ubranie ciężkie w wersji dwuczęściowej lub ubranie ciężkie + kurtka lekka w wersji dwuczęściowej.  Zestaw jest zgodny z OPZ KG PSP. Ubranie posiada rewolucyjny współczynnik oporu pary wodnej - Ret poniżej 10 m2 Pa/W.

Lista produktów marki Scantex

• odzież strażacka
• kombinezony do działań ratowniczych
• odzież mundurowa

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?