Lista produktów marki SEIZ

Rękawice specjalne oraz techniczne SEIZ to produkty znane na całym świecie charakteryzujące się swoją niezawodnością oraz wysoką wytrzymałością mechaniczną. 

Rękawice pożarnicze SEIZ FIRE-FIGHTER ANATOMIC

SEIZ® FIREFIGHTER ANATOMIC to rękawice przeznaczone dla profesjonalistów. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz charakteryzują się wyjątkową wygodą. 

Cena 415,00 zł

Rękawice pożarnicze SEIZ FIRE-FIGHTER ANATOMIC S

SEIZ® FIREFIGHTER ANATOMIC S to rękawice przeznaczone dla profesjonalistów. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz charakteryzują się wyjątkową wygodą. 

Cena 395,00 zł

Rękawice pożarnicze SEIZ XF-C - długi mankiet

Rękawice pożarnicze SEIZ XF-C z długim mankietem wykonane ze skóry łosia z wstawkami z PBI i NOMEX`u - zapewniającymi ochronę, komfort i bardzo dobrą czułość.

Cena 530,00 zł

RĘKAWICE POŻARNICZE SPECJALNE SEIZ FIRE-WORKER L

Rękawice pożarnicze specjalne SEIZ® FIRE-WORKER wykonane zostały z impregnowanej skóry bydlęcej zapewniającej wodoszczelność i odporność na wysokie temperatury.

Cena 190,00 zł

Rękawice techniczne Seiz Extrication

Rękawice techniczne Seiz Extrication do ratownictwa technicznego. Doskonała chwytność, poręczność i czucie oraz wysoka ochrona przed przecięciem i przekłuciem. 

Cena 210,00 zł

Rękawice techniczne SEIZ Keep Cool

Rękawice SEIZ Keep Cool to wyjątkowa pozycja na rynku rękawic technicznych dla Straży Pożarnej i służb ratunkowych.

Cena 185,00 zł

Rękawice techniczne SEIZ Hornet

Rękawice techniczne SEIZ Hornet wykonane w technologii bezszwowej z przędzy SEIZ High Performance z włóknami KEVLAR®owymi. Część wewnętrzna pokryta nitrylem.

Cena 105,00 zł

Rękawice techniczne Seiz Mechanic 185

Rękawice techniczne SEIZ Mechanic 185 są odporne na uszkodzenia i zapewniają czucie oraz chwyt na najwyższym poziomie. Idealne do ratownictwa technicznego.

Cena 90,00 zł

Rękawice techniczne SEIZ Rescue

Rękawice techniczne SEIZ Rescue zgodne z normą EN 388 oraz EN 702[1] potwierdzającą ochronę dłoni przed gorącymi elementami. Rękawice wykonane z żółtego nylonu. 

Cena 199,00 zł

Rękawice techniczne Seiz X-Rescue

Rękawice do ratownictwa technicznego Seiz X-Rescue zapewniają ochronę dłoni przed zagrożeniami mechanicznymi, uderzenie i gorącem. Karbonowe osłony kostek dłoni

Cena 190,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć