Lista produktów marki SEIZ

Aktywne filtry

Rękawice SEIZ dla Straży Pożarnej

Seiz® jest marką znaną strażakom i służbom ratowniczym na całym świecie.  Sprzęt powstaje w ścisłej współpracy z zawodowymi strażakami, dzięki czemu są precyzyjnie dopasowane do wymagań nowoczesnej pracy ratowniczo-gaśniczej. Firma powstała w latach sześćdziesiątych XX wieku, zajmując się produkcją wysokiej jakości rękawic ochronnych o nowoczesnym kroju i designie. Założenia firmy nie uległy zmianie a ciągła chęć ulepszania rękawic pozwala na wprowadzanie na rynek coraz nowszych, bardziej innowacyjnych modeli. Topowe rękawice specjalne oraz techniczne SEIZ charakteryzują się swoją niezawodnością oraz wysoką wytrzymałością mechaniczną. Dzięki innowacyjnym, wysokowydajnym materiałom i ergonomicznemu dopasowaniu do kształtu dłoni rękawice SEIZ zapewniają najlepszą możliwą ochronę dłoni w każdej sytuacji, przy jednoczesnym zagwarantowaniu optymalnej swobody ruchów. Doskonale spełniają specyficzne wymagania i potrzeby służb ratowniczych. Ratowanie i gaszenie nie byłoby możliwe bez pomocy rąk a rękawice SEIZ to bezkompromisowa ochrona dłoni, zapewniająca wsparcie podczas pracy.

Zaawansowane technologicznie rękawice SEIZ

Dzięki wykorzystaniu do produkcji rękawic wysokowydajnych włókien posiadających specjalny profil właściwości, wyróżniają się one najwyższą jakością i funkcjonalnością. Włókna NOMEX® pozwalają na uzyskanie najlepszej ochrony przed ciepłem, KEVLAR® przed przecięciem, a membrana GORE-TEX® oddychalność i wodoodporności. Nowoczesne włókna wykorzystywane przez firmę wpływają na poprawę wydajności rękawic a najnowocześniejsze procesy produkcyjne umożliwiają łączenie tkanin wykonanych z różnych włókien i przetwarzanie ich w wielowarstwowe rękawice ochronne bez uszczerbku dla zręczności manualnej.

Rękawice strażackie SEIZ

Profesjonalny sklep strażacki Strefa998 oferuje rękawice pożarnicze do szerokiej gamy zastosowań i szerokiego zakresu wymagań. Modele specjalne i szeroka gama kolorów i rozmiarów pozwoli na idealne dopasowanie rękawic do charakteru pracy.  Rękawice strażackie posiadają certyfikat zgodności z normą EN 659. Modele rękawic dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie włókien i innowacyjnej technologii produkcji oferują nie tylko wysokie parametry ochrony, ale również osiągnęły wysoki poziom komfortu noszenia i zręczności podczas pracy. W naszym sklepie pożarniczym posiadamy kilka modeli rękawic Fire-Fighter. Model SEIZ Fire-Fighter ANATOMIC wyposażony w długi Nomex®’owy mankiet wyróżnia się anatomicznym dopasowaniem, które pozwala użytkownikowi zachować doskonałe czucie i chwytność ocenioną zgodnie z EN 420 na 4 w 5 stopniowej skali. Model Fire-Fighter PREMIUM PBI pozwala na idealne dopasowanie nawet w ekstremalnych sytuacjach. Posiada wewnętrzną podszewkę wykonaną z KEVLAR® i membrany GORE-TEX®, które razem z zewnętrzną powłoką nie pozwalają na poluzowanie. Natomiast model SEIZ Fire-WORKER wykonany z wykorzystaniem wysokiej jakości impregnowanej i odpornej na działanie wysokiej temperatury skóry bydlęcej jest wyjątkowo trwały i zapobiega przesiąkaniu wody do wnętrza rękawicy.

Rękawice techniczne SEIZ

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć również rękawic do ratownictwa technicznego. Rękawice techniczne SEIZ będą idealne do interwencji przy wypadkach czy ochronie mienia. Rękawice Seiz Mechanic 185 przeznaczone do podstawowych działań z zakresu ratownictwa technicznego zapewniają czucie oraz chwyt na najwyższym – piątym poziome. Seiz Mechanic 185 oferuje idealną równowagę między ochroną dłoni i niezbędną zręczność powalając na swobodną obsługę urządzeń,  paneli sterowania itp. Rękawice Seiz Mechanic wykonane zostały z wytrzymałej, licowej skóry bydlęcej i posiadają dodatkowe wzmocnienie między palcem wskazującym a kciukiem oraz neoprenowy ochraniacz kostek na grzbiecie dłoni. Rękawice sprawiają, że ręce są właściwie chronione przez cały czas dając wsparcie i doskonałą przyczepność podczas pracy.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?