Lista produktów marki NUPLA

Narzędzia przemysłowe NUPLA

NUPLA Corporation to wiodący, najbardziej szanowany amerykański producent narzędzi przemysłowych. W ofercie znajdziemy profesjonalne, trwałe narzędzia ręczne w tym bosaki, hooligany, nożyce dielektryczne, wielozadaniowe narzędzia burzące oraz narzędzia do kopania – łącznie ponad 1500 unikalnych, niezawodnych i najtrwalszych narzędzi ręcznych dla profesjonalistów z branży bezpieczeństwa publicznego, motoryzacji i  budownictwa. Firma NUPLA powstała w latach trzydziestych XX wieku i od tego czasu produkuje narzędzia przy użyciu zastrzeżonych  i precyzyjnych procesów produkcyjnych. Narzędzia NUPLA posiadają klasę narzędzi przemysłowych a producent udziela na nie ograniczoną, dożywotnią gwarancję. Produkcja narzędzi odbywa się w zakładzie w Kalifornii gdzie powstają narzędzia ręczne (w tym łopaty, grabie, motyki, siekiery, młotki) a także uchwyty zamienne do narzędzi NUPLA.

Narzędzia z rękojeścią z włókna szklanego Nuplaglas®

Od lat pięćdziesiątych firma NUPLA jest pionierem w stosowaniu włókna szklanego do tworzenia najmocniejszych i najbezpieczniejszych dostępnych narzędzi z rękojeścią z włókna szklanego. NUPLA wynalazła uchwyty narzędziowe z włókna szklanego, które są 10 razy mocniejsze niż drewno i 3 razy mocniejsze niż konwencjonalne włókno szklane. Obecnie asortyment narzędzi z rękojeścią z włókna szklanego Nuplaglas® i rękojeści zamiennych obejmuje ponad 1000 dbających o bezpieczeństwo i ergonomicznych narzędzi ręcznych stosowanych w każdej możliwej branży. Znakiem rozpoznawczym narzędzi do uderzania, kopania i cięcia z rękojeścią z włókna szklanego jest pasek NUPLA - połączenie koloru żółtego i czarnego. The Stripe został wprowadzony we wszystkich uchwytach narzędzi NUPLA wykonanych z włókna szklanego co pozwala odróżnić oryginalne produkty od falsyfikatów.

Bosaki i Hooligany NUPLA

W ofercie naszego sklepu posiadamy profesjonalne narzędzia firmy NUPLA, nieodzowne w pracy zespołów ratowniczych i wpływających na usprawnienie pracy Strażaków. Narzędzia znajdą szerokie możliwości wykorzystania podczas działań ratowniczych. Bosaki NUPLA z hakiem ze stali węglowej mogą być wykorzystywane do tworzenia otworów odprowadzających, usuwania przeszkód, rozbiórki i zrywania poszyć dachowych. Bosaki firmy NUPLA wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną oraz długą żywotnością a dzięki drążkowi z włókna szklanego są dużo lżejsze od standardowych bosaków. Bosaki posiadają również unikatowe właściwości dielektryczne (nie przewodzą prądu) co dodatkowo pozwoli na jego wykorzystanie np. podczas oczyszczani linii energetycznych z gałęzi . Bosaki NUPLA ochraniają ratowników przed napięciem do 20 000 V. NUPLA Halligan Tool z końcówkami roboczymi wykonanymi z kutej stali niklowanej wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na rdzewienie. Rękojeść wykonana została z materiału NuplaGlas, dzięki czemu urządzenie jest znacznie lżejsze. Tak jak inne narzędzia NUPLA z dielektrycznymi drążkami Halligan Tool wykazuje bezpieczeństwo w kontakcie z napięciem do 20 kV i może być używany przy działaniach podejmowanych w miejscach zagrożonych porażeniem prądem elektrycznym.

Nożyce Nupla

Ręczne nożyce NUPLA przeznaczone do cięcia prętów zbrojeniowych zostały wykonane z utwardzonej stali najwyższej jakości. Rączki wykonane z tworzywa Nupla Fibreglass zapewniają dodatkową izolacja przed porażeniem elektrycznym przez co przypadkowy kontakt z niskim napięciem do 20 kV będzie bezpieczny dla ratownika. Szczęki nożyc z obrobionymi cieplnie krawędziami pozwalają na szybkie przecięcie prętów stalowych, siatek drucianych itp. Jeżeli poszukuje Państwo mocnych narzędzi wykonanych z najnowocześniejszych materiałów, dobrym wyborem będą narzędzia renomowanej firmy NUPLA, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

Bosak dielektryczny składany NUPLA 4 m

Teleskopowy Bosak dielektryczny składany NUPLA 4 m pozwala na bezpieczne przeprowadzenie akcji ratowniczej tam, gdzie możemy natknąć się na przewody napięcia.

Cena 1 469,00 zł

Bosak strażacki dielektryczny NUPLA 1,8 m

Bosak strażacki dielektryczny NUPLA o długości 1,8m nie przewodzi prądu a tym samym chroni ratowników przed napięciem do 20.000V. Hak wykonany ze stali węglowej.

Cena 669,00 zł

Bosak teleskopowy dielektryczny LEADER

Bosak strażacki teleskopowy dielektryczny wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną oraz długą żywotnością. 

Cena 2 490,00 zł

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 76 cm

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 76 cm z końcówkami roboczymi wykonanymi z mocnej kutej stali. Narzędzie nie przewodzi prądu, chroni przed napięciem do 20.000V

Cena 1 326,00 zł

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 91 cm

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 91cm z końcówkami roboczymi wykonanymi ze stali i rękojeścią z lekkiego materiału NuplaGlas. Narzędzie nie przewodzi prądu.

Cena 1 454,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?