WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Nupla

Aktywne filtry

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 91 cm

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 91cm z końcówkami roboczymi wykonanymi ze stali i rękojeścią z lekkiego materiału NuplaGlas. Narzędzie nie przewodzi prądu.

Cena 1 394,00 zł

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 76 cm

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 76 cm z końcówkami roboczymi wykonanymi z mocnej kutej stali. Narzędzie nie przewodzi prądu, chroni przed napięciem do 20.000V

Cena 1 272,00 zł

Bosak strażacki dielektryczny NUPLA 1,8 m

Bosak strażacki dielektryczny NUPLA o długości 1,8m nie przewodzi prądu a tym samym chroni ratowników przed napięciem do 20.000V. Hak wykonany ze stali węglowej.

Cena 642,00 zł

Bosak dielektryczny składany NUPLA 4 m

Teleskopowy Bosak dielektryczny składany NUPLA 4 m pozwala na bezpieczne przeprowadzenie akcji ratowniczej tam, gdzie możemy natknąć się na przewody napięcia.

Cena 1 409,00 zł

Narzędzia dielektryczne NUPLA

Nupla to renomowana firma, która od 1938 roku zajmuje się produkcją wyspecjalizowanych narzędzi ręcznych przemysłowych, utrzymując pozycję lidera w tej dziedzinie w Stanach Zjednoczonych. Firma działa w obiektach o powierzchni 55 000 stóp kwadratowych, znajdujących się w Sun Valley w Kalifornii, gdzie produkuje ponad 1000 różnych narzędzi. W ofercie Nupla znaleźć można m.in. młotki z miękką i stalową głowicą, łopaty, grabie, siekiery, nieprzewodzące prąd oraz wymienne uchwyty.

Produkty firmy Nupla są dumnie produkowane w Stanach Zjednoczonych. Jest to firma, która zawsze dąży do tego, aby oferować swoim klientom tylko to, co najlepsze. Nupla jest pionierem i innowatorem technologii TCP (Tension - Continuous - Parallel) oraz tworzy najmocniejsze i najbezpieczniejsze narzędzia z rączkami z włókna szklanego dostępne na rynku.

Sprzęt strażacki od Nupla

Historia Nupla to historia wynalazków, które zaczęły się od rozwoju technologii plastikowych już w latach 30-tych XX wieku. Firma nieprzerwanie rozwija się od ponad 80 lat, co zaowocowało reputacją standardu branżowego w dziedzinie narzędzi do uderzania, cięcia, kopania oraz narzędzi strażackich z rączkami z włókna szklanego. Nupla z dumą nazywa się producentem "najsilniejszych narzędzi ręcznych na świecie" i podkreśla to na każdym wyprodukowanym narzędziu. Produkty Nupla dla straży pożarnej zapewniają doskonałą izolację elektryczną, potwierdzoną przez Laboratorium Wysokich Napięć.

Zalety bosaków NUPLA

Idealne narzędzie do tworzenia otworów odprowadzających
• Szerokie możliwości różnego wykorzystania podczas działań ratowniczych w zależności od zaistniałej sytuacji i wyobraźni ratowników
• Nie przewodzi prądu – chroni przed napięciem do 20 000 V, doskonałe zabezpieczenie dielektryczne
• Bezstopniowa regulacja długości – blokada wysuwu możliwa na wszystkich pozycjach
• Teleskopowa konstrukcja oraz kompaktowe rozmiary umożliwiają szybkie użycie, a także sprawne przenoszenie i przechowywanie urządzenia, to świetne rozwiązanie dla straży pożarnej
• Budowa - hak ze stali węglowej, teleskopowa konstrukcja z włókna szklanego
• Korpus zgodny z normą IEC 61235 i ICE 60855

Halligan Tool dielektryczny NUPLA 91 cm

Halligan Tool NUPLA chroniący przed napięciem do 20 000 V
Halligan to bardzo przydatne urządzenie podczas działań ratowniczych. Końcówki robocze zostały wykonane zostały z kutej stali, co znacznie zwiększa ich wytrzymałość. Rękojeść narzędzia wykonana została z materiału Nuplaglas®, dzięki czemu urządzenie jest znacznie lżejsze. 

Sklep strażacki Strefa998 posiada w swojej ofercie bosaki dielektryczny Nupla - lista produktów dostępna na www.strefa998.pl

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?