W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Lista produktów marki FireAngel

FireAngel jest renomowaną angielską firmą, zajmującą się wytwarzaniem i sprzedażą czujników tlenku węgla, gazu i dymu.

Czujnik Dymu FIREANGEL ST-622

Czujnik dymu FireAngel ST-622 dzięki opatentowanym sensorom, pozwala bardzo szybko zareagować na pojawiające się źródło ognia. Znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa.

Cena 121,65 zł

Czujnik Dymu FIREANGEL ST-625

Czujnik dymu FIREANGEL ST-625 z pięcioletnią gwarancją powinien być na wyposażeniu każdego domu, aby poprawić bezpieczeństwo domowników. 

Cena 83,39 zł

Czujnik gazu LPG i ziemnego SHG-02 FireAngel

Czujnik gazu SHG-02 FireAngel do monitorowania stężenia gazu ziemnego (LNG, metanu) i propan butanu (LPG). Czujnik spełnia wymagania normy EN50194-1:2009.

Cena 135,00 zł

Czujnik Tlenku Węgla FIREANGEL CO-9B

Czujnik tlenku węgla FIREANGEL CO-9B powinien znajdować się na wyposażeniu każdego domu, wyposażony jest w zaawansowany sensor elektochemiczny wykrywający tlenek węgla.

Cena 122,75 zł

Czujnik Tlenku Węgla FIREANGEL CO-9D

Czujnik FIREANGEL CO-9D zapewni Ci bezpieczeństwo w twoim domu. Czujnik posiada 7-letnią baterię, która nie wymaga ładowania. 

Cena 180,69 zł

Czujnik Tlenku Węgla FIREANGEL CO-9X10

Czujnik FIREANGEL CO-9X10 posiada 10 lat gwarancji i potrafi wykryć obecność tlenku węgla o bardzo małym stężeniu co znacznie podnosi bezpieczeństwo mieszkańców. 

Cena 164,70 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć