Lista produktów marki FireAngel

FireAngel

FireAngel jest renomowaną angielską firmą, zajmującą się wytwarzaniem i sprzedażą czujników tlenku węgla, gazu i dymu, przodująca na rynkach Wielkiej Brytanii, Niemiec i w krajach Beneluksu. FireAngel należy do ogromnego koncernu SPRUE – światowego lidera z zakresu produkcji detektorów tlenku węgla, gazu i dymu.

FireAngel SPRUE - produkty zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa

Firma jest jednym z wiodących europejskich dostawców produktów związanych z bezpieczeństwem w domu. FireAngel tworzy produkty, które zapewniają najwyższy poziom ochrony przed ogniem i tlenkiem węgla. Czujniki tlenku węgla i czujniki przeciwpożarowe FireAngel wyróżniają się doskonałą jakością, kontrolowaną przez specjalistów w dziedzinie czujników. O najwyższym poziomie jakości urządzeń FireAngel SPRUE świadczą zdobyte certyfikaty. Czujniki tlenku węgla uzyskały certyfikaty na zgodność z normą EN50291-1 oraz EN50291-2, wydawane przez BSI (British Standard Institution). Niewiele produktów dostępnych na polskim rynku może poszczycić się tymi dwoma certyfikatami. Natomiast detektory czadu otrzymały Pozytywną Opinię Techniczną CNBOP (Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej). Prezentowane w tym dziale naszego sklepu czujniki FireAngel są najlepsze w swoich kategoriach. Najwyższy poziom urządzeń usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Zaawansowane technologicznie detektory FireAngel

Do produkcji urządzeń FireAngel SPRUE wykorzystuje własne, innowacyjne rozwiązania oparte na zaawansowanej technologii. Dzięki nieustannym testom produkty FireAngel szczycą się najwyższym poziomem niezawodności. FireAngel wykorzystuje zaawansowaną technologię do testowania baterii, specjalną aparaturę do testów żywotności produktów, tunel dymny, tunel dźwiękowy i komorę EMC (Kompozycja Elektromagnetyczna). Zdolność testowania czujników pozwala na dostarczenie klientom pewnych urządzeń zapewniających najszybszy czas reakcji. W Polsce trudno jest znaleźć detektory o podobnym zaawansowaniu technologicznym.

Czujniki dymu FireAngel

Certyfikowane na zgodność z normą EN14604:2005 czujniki dymu FireAngel pozwalają zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dostępne w naszej ofercie czujnik dymu FireAngel ST-622 oraz ST-625 wyposażone są w przełomowe rozwiązanie THERMOPTEK, polegające na połączeniu sensora optycznego z sensorem termicznym. Rozwiązanie THERMOPTEK pozwala na zwiększenie czułości urządzenia, co przekłada się na ponad dwukrotne skrócenie czasu reakcji czujnika FireAngel na dym pojawiający się w otoczeniu. Dodatkowo czujniki posiadają funkcję SLEEP-EASY, dzięki której można wyciszać urządzenie pod koniec użytkowania lub wyczerpywania się baterii oraz funkcję SILENCE pozwalającą na wyciszenie fałszywego alarmu. Tym co wyróżnia czujniki dymu FireAngel jest łatwa instalacja, komfort użytkowania, najwyższy poziom bezpieczeństwa, długi okres gwarancji oraz żywotności. Zachęcamy z zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Czujniki tlenku węgla FireAngel

Czujniki tlenku węgla FireAngel to najbardziej renomowane czujniki dostępne na rynku. Opracowane i opatentowane rozwiązania pozwalają zapewnić użytkownikom czujników tlenku węgla najwyższy poziom bezpieczeństwa. Instalacja czujników FireAngel jest bardzo prosta a dzięki niewielkim rozmiarom znajdą swoje zastosowanie w typowych gospodarstwach domowych, domkach wakacyjnych, przyczepach kempingowych itp. Urządzenia posiadają długie okresy gwarancji oraz żywotności. Oferowane w naszym sklepie pożarniczym Strefa998.pl czujniki tlenku węgla marki FireAngel CO-9B-PLT, CO-9X10-PLT, CO-9D-PLT posiadają pozytywną Opinię Techniczną CNBOP. Dokument ten jest dzisiaj jedynym, wiarygodnym polskim dokumentem, który potwierdza spełnienie wymogów normy EN50291.

Czujnik Dymu FIREANGEL ST-622

Czujnik dymu FireAngel ST-622 dzięki opatentowanym sensorom, pozwala bardzo szybko zareagować na pojawiające się źródło ognia. Znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa.

Cena 142,00 zł

Czujnik gazu (propan-butan) SHG-02

Czujnik gazu SHG-02 do monitorowania stężenia gazu propan butanu (LPG). Czujnik spełnia wymagania normy EN50194-1:2009.

Cena 158,00 zł

Czujnik Tlenku Węgla FIREANGEL CO-9D

Czujnik FIREANGEL CO-9D zapewni Ci bezpieczeństwo w twoim domu. Czujnik posiada 7-letnią baterię, która nie wymaga ładowania. 

Cena 185,00 zł

Czujnik Tlenku Węgla FIREANGEL CO-9X10

Czujnik FIREANGEL CO-9X10 posiada 10 lat gwarancji i potrafi wykryć obecność tlenku węgla o bardzo małym stężeniu co znacznie podnosi bezpieczeństwo mieszkańców. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?