WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki FireAngel

Aktywne filtry

Czujnik tlenku węgla FireAngel FA3313

Czujnik FireAngel FA3313 to najwyższej klasy urządzenie służące do ochrony przed zatruciem tlenkiem węgla. Dzięki unikalnej konstrukcji zapewnia szybką reakcję nawet przy wykryciu śladowych ilościach tlenku węgla w powietrzu

Cena 158,00 zł

Czujnik tlenku węgla FireAngel FA3820

Czujnik FireAngel FA3820 to najwyższej klasy certyfikowane urządzenie służące do ochrony przed zatruciem tlenkiem węgla. Wbudowana bateria litowa gwarantuje zasilanie przez 10 lat.

Cena 205,00 zł

Czujnik Dymu FIREANGEL ST-622

Czujnik dymu FireAngel ST-622 dzięki opatentowanym sensorom, pozwala bardzo szybko zareagować na pojawiające się źródło ognia. Znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa.

Cena 142,00 zł

FireAngel jest renomowaną angielską firmą, zajmującą się wytwarzaniem i sprzedażą czujników tlenku węgla, gazu i dymu, przodująca na rynkach Wielkiej Brytanii, Niemiec i w krajach Beneluksu. Firma należy do ogromnego koncernu SPRUE – światowego lidera z zakresu produkcji detektorów tlenku węgla, gazu i dymu.

FireAngel SPRUE - produkty zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa

Firma jest jednym z wiodących europejskich dostawców produktów związanych z bezpieczeństwem w domu. Tworzy produkty, które zapewniają najwyższy poziom ochrony przed ogniem i tlenkiem węgla. Czujniki tlenku węgla i czujniki przeciwpożarowe wyróżniają się doskonałą jakością, kontrolowaną przez specjalistów w dziedzinie czujników. O najwyższym poziomie jakości urządzeń angielskiej firmy świadczą zdobyte certyfikaty. Czujniki tlenku węgla uzyskały certyfikaty na zgodność z normą EN50291-1 oraz EN50291-2, wydawane przez BSI (British Standard Institution). Niewiele produktów dostępnych na polskim rynku może poszczycić się tymi dwoma certyfikatami. Natomiast detektory czadu otrzymały Pozytywną Opinię Techniczną CNBOP (Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej). Prezentowane w tym dziale naszego sklepu czujniki FireAngel są najlepsze w swoich kategoriach. Produkty najwyższej jakości usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających odbiorców.

FireAngel - czujnik tlenku węgla i dymu

Do produkcji certyfikowanych czujników przedsiębiorstwo wykorzystuje własne, innowacyjne rozwiązania oparte na zaawansowanej technologii. Dzięki nieustannym testom produkty FireAngel szczycą się najwyższym poziomem niezawodności. Producent wykorzystuje zaawansowaną technologię do testowania baterii, specjalną aparaturę do testów żywotności produktów, tunel dymny, tunel dźwiękowy i komorę EMC (Kompozycja Elektromagnetyczna). Zdolność testowania czujników pozwala na dostarczenie klientom pewnych urządzeń zapewniających najszybszy czas reakcji. W Polsce trudno jest znaleźć detektory o podobnym zaawansowaniu technologicznym.

Czujniki dymu FireAngel

Certyfikowane na zgodność z normą EN14604:2005 czujniki dymu FireAngel pozwalają zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dostępne w naszej ofercie czujnik dymu FireAngel ST-622 oraz ST-625 wyposażone są w przełomowe rozwiązanie THERMOPTEK, polegające na połączeniu sensora optycznego z sensorem termicznym. Rozwiązanie THERMOPTEK pozwala na zwiększenie czułości urządzenia, co przekłada się na ponad dwukrotne skrócenie czasu reakcji czujnika FireAngel na dym pojawiający się w otoczeniu. Dodatkowo czujniki posiadają funkcję SLEEP-EASY, dzięki której można wyciszać urządzenie pod koniec użytkowania lub wyczerpywania się baterii oraz funkcję SILENCE pozwalającą na wyciszenie fałszywego alarmu. Tym co wyróżnia czujniki dymu FireAngel jest łatwa instalacja, komfort użytkowania, najwyższy poziom bezpieczeństwa, długi okres gwarancji oraz żywotności. Zachęcamy z zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Czujniki tlenku węgla FireAngel

Czujniki tlenku węgla FireAngel to najbardziej renomowane czujniki dostępne na rynku. Opracowane i opatentowane rozwiązania pozwalają zapewnić użytkownikom czujników tlenku węgla najwyższy poziom bezpieczeństwa. Instalacja certyfikowanych czujników tlenku węgla jest bardzo prosta, a dzięki niewielkim rozmiarom znajdą swoje zastosowanie w typowych gospodarstwach domowych, domkach wakacyjnych, przyczepach kempingowych itp. Urządzenia posiadają długie okresy gwarancji oraz żywotności. Oferowane w naszym sklepie pożarniczym Strefa998.pl wysokiej jakości czujniki tlenku węgla marki FireAngel CO-9B-PLT, CO-9X10-PLT, CO-9D-PLT posiadają pozytywną Opinię Techniczną CNBOP. Dokument ten jest dzisiaj jedynym, wiarygodnym polskim dokumentem, który potwierdza spełnienie wymogów normy EN50291.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?