Lista produktów marki Quick Fist

Quick Fist Made in USA

Quick Fist jest amerykańskim producentem wysokiej jakości zacisków do montażu narzędzi i sprzętu umożliwiające w sposób łatwy i niedrogi utrzymać wyposażenie na miejscu, czyniąc go bezpiecznym, a jednocześnie łatwo dostępnym. Firma Quick Fist rozpoczęła działalność od jednego zacisku do trzymania łopat, osi i palników z ogniwem „D” do tego czasu do oferty dołączyłą dodatkowe rodzaje zacisków do różnych zastosowań. Wysokiej jakości produkty Quick Fist są produkowane w USA i zostały przetestowane pod kątem zgodności ze standardem NFPA. Jeżeli są instalowane zgodnie z instrukcją instalacji - będą służyć przez lata.

Quick Fist dla służb ratowniczych

Oryginalne zaciski Quick Fist pierwotnie zostały zaprojektowane dla użytkownika prywatnego. Łatwość montażu i niesamowita funkcjonalność spowodowały dużą popularność produktów Quick Fist wśród off-roaderów, producentów pojazdów specjalnych łodzi i jachtów. Jednak z czasem firma stała się głównym dostawcą dla straży pożarnej, policji i służb ratowniczych w USA. Wiele zacisków Quick Fist jest nadal montowanych w pojazdach, w których montowano je również lata temu co potwierdza ich doskonałą użytkowość. To zdecydowanie bardzo przydatne akcesoria, pozwalające na organizację sprzętu zarówno w samochodach pożarniczych jak i strażnicach.

Quick Fist - szybka pięść!

Quick Fist to gumowe uchwyty „szybkiego reagowania” dostępne w różnych rozmiarach. Uchwyty służą do łatwego i szybkiego mocowania do powierzchni stałych przedmiotów np. narzędzi ogrodniczych, siekier, bosaków, gaśnic, szakli, podnośników, latarek, kanistrów i wielu innych. Uchwyty  Quick Fist wykonane są ze specjalnego gatunku wysokowytrzymałej gumy, wtryskiwanej pod wysokim ciśnieniem. Wykorzystywana do produkcji uchwytów Quick Fist guma etylenowo – propylenowo - dienowa niesprzężona (EPDM) zachowuje w pełni swoje właściwości zarówno w gorącym jak i zimnym klimacie. Zaciski Quick Fist są odporne na promienie UV, niskie i wysokie temperatury oraz morską wodę.

Zaciski Quick Fist

U naszym sklepie pożarniczym Strefa998.pl znajdziecie Państwo szeroką ofertę uchwytów Quick Fist będących idealnym narzędziem do zamontowania sprzętu w sposób umożliwiający bezpieczny transport i ułatwiający zachowanie porządku. Uchwyty Quick Fist znajdą zastosowanie na pojazdach roboczych, wozach straży pożarnej, autach off-road, quadach, łodziach itp. ale mogą być także umieszczane na ścianie, pozwalając na uporządkowanie wyposażenia znajdującego się w remizie. Prosty montaż i obsługa zacisków Quick Fist spowoduje, że całe wyposażenie będzie zawsze pod ręką. W ofercie znajdziecie Państwo zaciski w wersji mini, które doskonale nadają się do przytrzymania np. wiązki przewodów elektrycznych, małych latarek czy narzędzi ręcznych czy wędek; zaciski Quick Fist w wersji standard, go-between i 3″ doskonale nadające się do przytrzymania np. podnośnika M-Jack, łopaty, siekiery czy węża a także najmocniejsze zaciski Quick Fist w wersji XL zdolne do utrzymania bezpiecznie przedmiotów o wadze do 68 kg i o średnicy do 380 mm lub 760 mm w linii prostej. Ten typ zacisku będzie idealny do montażu dużych butli (acetylen, hel, propan), kanistrów, skrzyni narzędziowych, małych chłodziarek itp.

Aktywne filtry

Quick FIst STANDARD 2szt

Uchwyt Quick Fist umożliwia mocowanie sprzętu o średnicy 25-65mm, doskonale sprawdzających się przy mocowaniu sprzętu ratowniczego w pojeździe.

Cena 88,00 zł

Quick Fist Mini 2szt

Uchwyt Quick fist mini umożliwia zamocowanie przedmiotu o średnicy 13-25mm. Doskonale nadają się do przytrzymania np. wiązki przewodów czy narzędzi ręcznych.

Cena 77,00 zł

Quick fist go - between

Gumowy uchwyt Quick fist go-between umożliwiający zamocowanie przedmiotu o średnicy 44 - 73 mm. Uchwyt bezpiecznie potrafi utrzymać przedmioty do 23kg.

Cena 111,00 zł

Quick fist 3''

Uchwyt Quick fist 3' doskonale umożliwia zamocowanie przedmiotu o średnicy 70-90mm. Bardzo często stosowany przez producentów pojazdów pożarniczych.

Cena 157,00 zł

Quick Fist SUPER

Uchwyt Quick Fist Super umożliwia mocowanie sprzętu o średnicy 65-244mm. Uchwyt doskonale sprawdza się przy mocowaniu sprzętu ratowniczego w pojeździe.

Cena 104,00 zł

Quick fist XL 2szt

Quick Fist XL - umożliwia mocowanie sprzętu o średnicy do 380mm lub 760mm w linii prostej. Zestaw składa się dwóch takich samych uchwytów.

Cena 227,00 zł

Quick fist long arm 2szt

Quick Fist LONG ARM - Umożliwia zamocowanie przedmiotu o średnicy 14-113mm.Doskonale nadają się do przytrzymania np. podnośnika M`Jack czy węża.

Cena 193,00 zł
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?