Lista produktów marki Quick Fist

Aktywne filtry

Quick FIst STANDARD 2szt

Uchwyt Quick Fist umożliwia mocowanie sprzętu o średnicy 25-65mm, doskonale sprawdzających się przy mocowaniu sprzętu ratowniczego w pojeździe.

Cena 88,00 zł

Quick Fist Mini 2szt

Uchwyt Quick fist mini umożliwia zamocowanie przedmiotu o średnicy 13-25mm. Doskonale nadają się do przytrzymania np. wiązki przewodów czy narzędzi ręcznych.

Cena 77,00 zł

Quick fist go - between

Gumowy uchwyt Quick fist go-between umożliwiający zamocowanie przedmiotu o średnicy 44 - 73 mm. Uchwyt bezpiecznie potrafi utrzymać przedmioty do 23kg.

Cena 111,00 zł

Quick fist 3''

Uchwyt Quick fist 3' doskonale umożliwia zamocowanie przedmiotu o średnicy 70-90mm. Bardzo często stosowany przez producentów pojazdów pożarniczych.

Cena 157,00 zł

Quick Fist SUPER

Uchwyt Quick Fist Super umożliwia mocowanie sprzętu o średnicy 65-244mm. Uchwyt doskonale sprawdza się przy mocowaniu sprzętu ratowniczego w pojeździe.

Cena 104,00 zł

Quick fist XL 2szt

Quick Fist XL - umożliwia mocowanie sprzętu o średnicy do 380mm lub 760mm w linii prostej. Zestaw składa się dwóch takich samych uchwytów.

Cena 227,00 zł

Quick fist long arm 2szt

Quick Fist LONG ARM - Umożliwia zamocowanie przedmiotu o średnicy 14-113mm.Doskonale nadają się do przytrzymania np. podnośnika M`Jack czy węża.

Cena 193,00 zł

Quick Fist Made in USA

Quick Fist jest amerykańskim producentem wysokiej jakości zacisków do montażu narzędzi i sprzętu umożliwiające w sposób łatwy i niedrogi utrzymać wyposażenie na miejscu, czyniąc go bezpiecznym, a jednocześnie łatwo dostępnym. Firma Quick Fist rozpoczęła działalność od jednego zacisku do trzymania łopat, osi i palników z ogniwem „D” do tego czasu do oferty dołączyłą dodatkowe rodzaje zacisków do różnych zastosowań. Wysokiej jakości produkty Quick Fist są produkowane w USA i zostały przetestowane pod kątem zgodności ze standardem NFPA. Jeżeli są instalowane zgodnie z instrukcją instalacji - będą służyć przez lata.

Quick Fist dla służb ratowniczych

Oryginalne zaciski Quick Fist pierwotnie zostały zaprojektowane dla użytkownika prywatnego. Łatwość montażu i niesamowita funkcjonalność spowodowały dużą popularność produktów Quick Fist wśród off-roaderów, producentów pojazdów specjalnych łodzi i jachtów. Jednak z czasem firma stała się głównym dostawcą dla straży pożarnej, policji i służb ratowniczych w USA. Wiele zacisków Quick Fist jest nadal montowanych w pojazdach, w których montowano je również lata temu co potwierdza ich doskonałą użytkowość. To zdecydowanie bardzo przydatne akcesoria, pozwalające na organizację sprzętu zarówno w samochodach pożarniczych jak i strażnicach.

Quick Fist - szybka pięść!

Quick Fist to gumowe uchwyty „szybkiego reagowania” dostępne w różnych rozmiarach. Uchwyty służą do łatwego i szybkiego mocowania do powierzchni stałych przedmiotów np. narzędzi ogrodniczych, siekier, bosaków, gaśnic, szakli, podnośników, latarek, kanistrów i wielu innych. Uchwyty  Quick Fist wykonane są ze specjalnego gatunku wysokowytrzymałej gumy, wtryskiwanej pod wysokim ciśnieniem. Wykorzystywana do produkcji uchwytów Quick Fist guma etylenowo – propylenowo - dienowa niesprzężona (EPDM) zachowuje w pełni swoje właściwości zarówno w gorącym jak i zimnym klimacie. Zaciski Quick Fist są odporne na promienie UV, niskie i wysokie temperatury oraz morską wodę.

Zaciski Quick Fist

U naszym sklepie pożarniczym Strefa998.pl znajdziecie Państwo szeroką ofertę uchwytów Quick Fist będących idealnym narzędziem do zamontowania sprzętu w sposób umożliwiający bezpieczny transport i ułatwiający zachowanie porządku. Uchwyty Quick Fist znajdą zastosowanie na pojazdach roboczych, wozach straży pożarnej, autach off-road, quadach, łodziach itp. ale mogą być także umieszczane na ścianie, pozwalając na uporządkowanie wyposażenia znajdującego się w remizie. Prosty montaż i obsługa zacisków Quick Fist spowoduje, że całe wyposażenie będzie zawsze pod ręką. W ofercie znajdziecie Państwo zaciski w wersji mini, które doskonale nadają się do przytrzymania np. wiązki przewodów elektrycznych, małych latarek czy narzędzi ręcznych czy wędek; zaciski Quick Fist w wersji standard, go-between i 3″ doskonale nadające się do przytrzymania np. podnośnika M-Jack, łopaty, siekiery czy węża a także najmocniejsze zaciski Quick Fist w wersji XL zdolne do utrzymania bezpiecznie przedmiotów o wadze do 68 kg i o średnicy do 380 mm lub 760 mm w linii prostej. Ten typ zacisku będzie idealny do montażu dużych butli (acetylen, hel, propan), kanistrów, skrzyni narzędziowych, małych chłodziarek itp.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?