Lista produktów marki Vetter

VETTER GmbH to niemiecki dostawca rozwiązań dla ratownictwa, spełniających oczekiwania każdego użytkownika. Sprawdź ofertę poduszek nisko i wysokociśnieniowych.

Najlepsze produkty od VETTER - profesjonalistów z branży pneumatyki

VETTER GmbH jest niemieckim i produkującym w Niemczech dostawcą rozwiązań dla ratownictwa. Firma od 1964 roku produkuje pneumatyczny sprzęt ratowniczy oraz namioty dla straży pożarnych i służb medycznych na całym świecie. Vetter współpracuje z ratownikami, dlatego produkty są dobrze przemyślane a doświadczenie w ratownictwie plasuje markę na wysokiej pozycji firm działających w branży pneumatyki ratunkowej. Wszystkie produkty ratownicze VETTER posiadają wysoki poziom innowacyjności, są nieustannie rozwijane i spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa. Doskonale nadają się do zastosowania podczas akcji ratowniczej, sprzęt jest niezawodny, bezpieczny, prosty w obsłudze i daje niemalże nieograniczone możliwości zastosowania. Produkty VETTER spełnią oczekiwania każdego użytkownika. W katalogu producenta znajdziemy m.in.  poduszki pneumatyczne 1, 8 i 12 bar, poduszki bezpieczeństwa i trapy ratownicze.

Poduszki niskociśnieniowe VETTER

Poduszki podnoszące VETTER są wytrzymałe, bezpieczne i niezawodne a przy tym lekkie i odporne na korozję (zbrojenie aramidowe). Wyróżniają się jakością wykonania i posiadają wszechstronne zastosowanie. Poduszki niskociśnieniowe VETTER 1 bar to klasyk o dużej wysokości podnoszenia wykorzystywany przez służby ratownicze od 40 lat, najczęściej w wypadkach drogowych, wymagających szybkich i skoordynowanych działań mających na celu ratowanie życia i zapobieganie wtórnym uszkodzeniom. Poduszki VETTER są cienkie i wymagają jedynie trzycentymetrowej szczeliny na ich wsunięcie i dalej podnoszenie obiektu na wysokość do 127 cm. Ściany boczne wykonane z wysokiej jakości aramidu a wewnętrzne pasy stabilizujące zapobiegają „wybrzuszaniu się” pneumatycznych poduszek podnoszących, tworząc równą powierzchnię styku na całej ścieżce podnoszenia. Poduszki podnoszące Vetter gwarantują wysoką stabilność, stałą siłę podnoszenia na całej długości podnoszenia i optymalny rozkład punktów nacisku. Wgłębienia antypoślizgowe na wyjątkowo wytrzymałej górze i spodzie poduszki zapewnią mocne trzymanie ładunku nawet na miękkich lub śliskich powierzchniach. Sprzęt może być wykorzystywany do  podnoszenia ciężarówek, samochodów dostawczych a nawet małych samolotów - nie uszkadzając ich. Produkty ratunkowe VETTER umożliwiają sprawne przeprowadzenie akcji ratunkowej niezależnie od sytuacji. Poduszki niskociśnieniowe tego producenta to gwarantowana jakość, są indywidualnie testowane (z plombą inspekcyjną), zgodne z EN 13731 (testowane niezależnie) i posiadają dwuletni okres gwarancji. Produkty ratunkowe VETTER umożliwiają sprawne przeprowadzenie akcji ratunkowej niezależnie od sytuacji a także gwarantują równowagę pomiędzy bezpieczeństwem a szybkim działaniem  ratowniczym. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą poduszek niskociśnieniowych firmy VETTER.

Poduszki wysokociśnieniowe VETTER

Poduszki wysokociśnieniowe należą do ratowniczego pneumatycznego sprzętu podnoszącego. Poduszki VETTER znajdą szerokie zastosowanie w akcjach ratowniczych w sytuacjach, gdzie wymagane jest podnoszenie i stabilizowanie ciężkich obiektów o dużych powierzchniach. Poduszki wysokiego ciśnienia dają możliwość uzyskania dużej siły do podnoszenia, dociskania, rozpierania, pozycjonowania czy parcia – przy zachowaniu niewiarygodnej dokładności. Najczęściej są one wykorzystywane do podnoszenia przewróconych pojazdów np. samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów itp. ale też do podnoszenia ciężkich przedmiotów na miękkich nierównych podłożach, z którymi możemy mieć do czynienia podczas prowadzenia działań w zawalonych budynkach lub w przypadku upadków skalnych i osuwisk. Poduszki wysokociśnieniowe VETTER to nowoczesny sprzęt gwarantujący niezawodność i bezpieczeństwo. Są wytrzymałe, bezpieczne i niezawodne a przy tym lekkie i odporne na korozję. Poduszki VETTER wyróżniają się jakością wykonania, są zawsze gotowe do użycia, ich obsługa jest łatwa i intuicyjna. Dzięki swej konstrukcji cała powierzchnia poduszki podnosi ciężar dynamicznie ale równomiernie, zapewniając stałą siłę udźwigu niezależnie od wysokości podnoszenia i umożliwiając płynne (bez szarpnięć), ciche i przede wszystkim szybkie uwolnienie poszkodowanych uwięzionych za nawet najcięższymi obiektami. Poduszki pneumatyczne VETTER posiadają specjalnie profilowana powierzchnię odpowiadającą za zapewnienie stabilność i przyczepność na każdym, nawet niestabilnym śliskim podłożu (np. trawa i piasek). Dzięki inteligentnej strukturze powierzchni można bezpiecznie układać 2 poduszki na sobie. Do każdego modelu poduszki wysokociśnieniowej obowiązuje jednolita wysokość wkładania t.j. 2,5 cm, natomiast w zależności od rozmiaru posiadają one zdolność udźwigu do 102 ton. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Strażaków oferujemy zestawy poduszek wysokociśnieniowych VETTER 8 i 12 bar rozmiarach BASIC, STANDARD, PLUS i PREMIUM.

Zestaw poduszek niskociśnieniowych 1 bar 1/13

Zestaw poduszek niskociśnieniowy 1 bar 1/13 zawiera 2 poduszki 1/13, podwójny sterownik Air CU, 2 węże napełniające, reduktor butlowy, zestaw naprawczy i torbę.

Cena 35 950,00 zł

Zestaw poduszek niskociśnieniowych 1 bar 1/23

Zestaw poduszek niskociśnieniowy 1 bar 1/23 wykorzystywany przy ekstremalnych zadaniach jak np. podnoszenie autobusów. Możliwość regulacji ciśnienia roboczego.

Cena 52 950,00 zł

Zestaw poduszek niskociśnieniowych 1 bar 1/6

Dzięki swojemu kształtowi i równomiernie rozłożonej sile Zestaw poduszek niskociśnieniowych 1 bar 1/6 daje możliwość umieszczenia w niemalże każdej przestrzeni.

Cena 25 950,00 zł

Zestaw poduszek niskociśnieniowych 1 bar 1/9

Zestaw poduszek niskociśnieniowy 1 bar 1/9 zawiera 2 poduszki 1/9, podwójny sterownik Air CU, 2 węże napełniające, reduktor butlowy, zestaw naprawczy i torbę.

Cena 33 250,00 zł

Zestaw poduszek Vetter I "BASIC" (12 bar)

Zestaw poduszek wysokociśnieniowych poduszek Vetter I "BASIC" o ciśnieniu roboczym 12 bar gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo. 

Cena 12 490,00 zł

Zestaw poduszek Vetter I "BASIC" (8 bar)

Zestaw poduszek pneumatycznych wysokociśnieniowych Vetter I "BASIC" (8 bar) z poduszkami V5 o maks. sile podnoszenia 12 t  i V12  (20 t)

Cena 10 490,00 zł

Zestaw poduszek Vetter III "PREMIUM" (8 bar)

Zestaw wysokociśnieniowych pneumatycznych poduszek Vetter III "PREMIUM" (8 bar) składający się z poduszek: V5, V18, V31, sterownika oraz węży napełniających.

Cena 12 990,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?