W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Zestaw poduszek Vetter I "BASIC" (12 bar) - Poduszki wysokociśnieniowe VETTER

Zestaw poduszek Vetter I "BASIC" (12 bar)

9 490,00 zł brutto
7 715,45 zł netto

Zestaw poduszek wysokociśnieniowych  Vetter I "BASIC" (12 bar)

Wszystkie produkty Vetter mają wspólną cechę: doskonale nadają się do zastosowania podczas akcji ratowniczej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i intensywnej współpracy ze strażą pożarną i jednostkami służb ratowniczych na całym świecie, sprzęt Vetter spełnia oczekiwania każdego użytkownika. Zestaw poduszek wysokociśnieniowych ma szerokie zastosowanie w akcjach ratowniczych. Jest przydatny w sytuacjach, gdzie wymagane jest podnoszenie i stabilizowanie ciężkich obiektów o dużych powierzchniach. Używany jest najczęściej do podnoszenia przewróconych pojazdów: samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów itp. Stosowany jest również do podnoszenia ciężkich przedmiotów na miękkich nierównych podłożach. Dzięki swej konstrukcji cała powierzchnia poduszki podnosi ciężar równomiernie, zapewniając stałą siłę udźwigu niezależnie od wysokości podnoszenia. Zestaw poduszek wysokociśnieniowych  Vetter I "BASIC" (12 bar) to nowoczesny sprzęt zawsze gotowy do użycia. Jego obsługa jest łatwa wręcz intuicyjna, gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo.

 

W zestawie:

 • poduszka V 10 (10,1 t) – 2 szt.

 • reduktor butlowy 200/300 bar – 1 szt.

 • sterownik podwójny Air CU – 1 szt.

 • wąż napełniający 5m – 2 szt.

Poduszka 8 bar Maks. siła podnoszenia
[t]
Maks. wysokość podnoszenia 
[cm]
Wymiar 
[cm]
Zapotrzebowanie powietrza
[l]
Waga, ok. 
[kg]
V 10 S.Tec 10,1 17,8 32x32 120,3 2,6
5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem

  Wysyłka kurierem

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć