Lista produktów marki Stripelight

Stripelight dla bezpieczeństwa strażaków

Przekształcamy innowacyjne marzenia w bezpieczną rzeczywistość, wprowadzając innowacje tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Naszą misją od momentu rozpoczęcia współpracy z strażakami przy opracowywaniu technologii LDG Stripe, było tworzenie profesjonalnych, przenośnych produktów oświetleniowych, które są niepodobne do żadnych innych. To dokładnie to, co zrobiliśmy z naszym pierwszym produktem - latarką FRT. Zintegrowaliśmy technologię LDG Stripe i LED w jedną latarkę. To unikalne, a jednocześnie proste rozwiązanie, które dostarcza dodatkowej funkcjonalności, lepszą widoczność, wspierając strażaków w trakcie ich pracy.

Latarka kątowa Stripelight FRT z modułem laserowym

Stripelight® FRT. Dwa źródła światła. Czas pracy od 4,5 do 9,5 godziny. O mocy 185 lumenów i zasięgu 547 metrów. Jedna latarka. Te imponujące liczby wyraźnie pokazują, co sprawia, że latarka FRT jest rewolucyjnym i unikalnym produktem.

Poza tradycyjnym wysokiej jakości światłem led, latarka Stripelight® FRT posiada szeroki, niebieski laser 450nm, który umożliwia wiele zastosowań. Co więcej, latarka jest wyposażona w diodę CREE LED najwyższej jakości, która potrafi "przeciąć" dym, dostarczając optymalną barwę światła. To połączenie funkcji sprawia, że latarka Stripelight® FRT jest nie tylko efektywna, ale także wszechstronna i niezwykle praktyczna. Latarka Stripelight® FRT z modułem laserowym jest niezwykle solidna i jedyna w swoim rodzaju, zapewniając wygodę użytkowania i skuteczną współpracę z użytkownikiem. Jej unikalność wynika z faktu, że jest to jedyna latarka kątowa na rynku, która wykorzystuje dodatkową, opatentowaną technologię laserową. Laser pozwala na szybką ocenę przestrzeni, daje świadomość sytuacyjną w ciemności, pozwala na obserwację przepływu gazów, uwidocznienie warstw dymu i zaznaczenie krawędzi obiektów. To doskonałe narzędzie do wykorzystania w pożarach wewnętrznych. Latarka posiada opatentowany mechanizm przekręcania, wygodny nawet w grubych rękawicach strażackich co ma duże znaczenie w działaniach ratownika w trudnych warunkach.Latarka nadaje się do użytku w niebezpiecznych miejscach zgodnie z normami HAZLOC, ATEX i IECEx, Strefa 0, uwzględniając wymagane certyfikaty w różnych krajach czy sytuacjach. Dzięki temu latarka może być używana na całym świecie. 

Sklep strażacki Strefa998 poleca ten wyjątkowy, wysokiej jakości produkt.

Obecnie brak produktów od tego producenta
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?