WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Stripelight

Obecnie brak produktów od tego producenta

Stripelight dla bezpieczeństwa strażaków

Przekształcamy innowacyjne marzenia w bezpieczną rzeczywistość, wprowadzając innowacje tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Naszą misją od momentu rozpoczęcia współpracy z strażakami przy opracowywaniu technologii LDG Stripe, było tworzenie profesjonalnych, przenośnych produktów oświetleniowych, które są niepodobne do żadnych innych. To dokładnie to, co zrobiliśmy z naszym pierwszym produktem - latarką FRT. Zintegrowaliśmy technologię LDG Stripe i LED w jedną latarkę. To unikalne, a jednocześnie proste rozwiązanie, które dostarcza dodatkowej funkcjonalności, lepszą widoczność, wspierając strażaków w trakcie ich pracy.

Latarka kątowa Stripelight FRT z modułem laserowym

Stripelight® FRT. Dwa źródła światła. Czas pracy od 4,5 do 9,5 godziny. O mocy 185 lumenów i zasięgu 547 metrów. Jedna latarka. Te imponujące liczby wyraźnie pokazują, co sprawia, że latarka FRT jest rewolucyjnym i unikalnym produktem.

Poza tradycyjnym wysokiej jakości światłem led, latarka Stripelight® FRT posiada szeroki, niebieski laser 450nm, który umożliwia wiele zastosowań. Co więcej, latarka jest wyposażona w diodę CREE LED najwyższej jakości, która potrafi "przeciąć" dym, dostarczając optymalną barwę światła. To połączenie funkcji sprawia, że latarka Stripelight® FRT jest nie tylko efektywna, ale także wszechstronna i niezwykle praktyczna. Latarka Stripelight® FRT z modułem laserowym jest niezwykle solidna i jedyna w swoim rodzaju, zapewniając wygodę użytkowania i skuteczną współpracę z użytkownikiem. Jej unikalność wynika z faktu, że jest to jedyna latarka kątowa na rynku, która wykorzystuje dodatkową, opatentowaną technologię laserową. Laser pozwala na szybką ocenę przestrzeni, daje świadomość sytuacyjną w ciemności, pozwala na obserwację przepływu gazów, uwidocznienie warstw dymu i zaznaczenie krawędzi obiektów. To doskonałe narzędzie do wykorzystania w pożarach wewnętrznych. Latarka posiada opatentowany mechanizm przekręcania, wygodny nawet w grubych rękawicach strażackich co ma duże znaczenie w działaniach ratownika w trudnych warunkach.Latarka nadaje się do użytku w niebezpiecznych miejscach zgodnie z normami HAZLOC, ATEX i IECEx, Strefa 0, uwzględniając wymagane certyfikaty w różnych krajach czy sytuacjach. Dzięki temu latarka może być używana na całym świecie. 

Sklep strażacki Strefa998 poleca ten wyjątkowy, wysokiej jakości produkt.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?