Lista produktów marki Bogdan Gil

Mamy szeroki wybór produktów marki Bogdan Gil. W naszej ofercie znajdują się tłoczne węże strażackie, przeznaczone zarówno do motopomp jak i do hydrantów.

Firma Bogdan Gil jest jedną z wiodących marek na polskim rynku węży pożarniczych. Gil oferuje nam zarówno węże strażackie hydrantowe jak i te do motopomp. Wąż strażacki tej firmy jest gwarancją dobrego wykonania i jakości. W naszej ofercie mamy również kolorowe węże tłoczne do motopomp, zarówno o średnicach W52 jak i W75. Taki wąż do motopompy COLOR - Bogdan Gil cechuje się indywidualnym wyglądem i lepszą widocznością w trudnych warunkach.

Wąż hydrantowy HV 52-15ŁA - Bogdan Gil

Wąż HV-52-15-ŁA to wykonany zgodnie z obowiązującymi normami wąż pożarniczy polskiej produkcji o długości 15 m. Posiada świadectwo dopuszczenia.

Cena 165,00 zł

Wąż hydrantowy HV 52-20ŁA - Bogdan Gil

Wąż HV-52-20-ŁA to wykonany  zgodnie z obowiązującymi normami wąż pożarniczy o długości 20 m. Posiada świadectwo dopuszczenia.

Cena 189,00 zł

Wąż strażacki WV 75-20ŁA - Bogdan Gil

Wąż WV-75-20-ŁA to wykonany  zgodnie z obowiązującymi normami wąż pożarniczy polskiej produkcji. Posiada świadectwo dopuszczenia.

Cena 299,00 zł

Wąż tłoczny W/110/20/ŁA BOGDAN GIL

Wąż W-110-20-ŁA to wykonany zgodnie z obowiązującymi normami wąż pożarniczy polskiej produkcji przeznaczony do autopomp i motopomp.

Cena 614,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?