• PACZKOMAT
Gwizdek ratowniczy SOLAS - Gwizdek zawieszany
Gwizdek ratowniczy SOLAS - Gwizdek zawieszany
Gwizdek ratowniczy SOLAS

Gwizdek ratowniczy SOLAS

20,00 zł brutto
16,26 zł netto

Gwizdek Ratownika z Certyfikatem SOLAS: Niezbędne Akcesorium dla Ratowników i Entuzjastów Sportów Ekstremalnych

Nasz gwizdek WOPR jest w pełni zgodny z międzynarodową konwencją SOLAS (Safety of Life at Sea), zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa i skuteczności. Specjalnie zaprojektowany do wykorzystania w ratownictwie wodnym oraz przez Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy (KSRG), ten gwizdek jest uniwersalnym narzędziem, które może uratować życie w krytycznych sytuacjach.

Kompaktowy i Funkcjonalny Gwizdek dla ratowników WOPR

Z jego kompaktowymi wymiarami, gwizdek ratunkowy SOLAS jest idealnym towarzyszem każdego ratownika. Charakteryzuje się donośnym, jednostajnym i wyraźnym, głośnym dźwiękiem, który jest słyszalny nawet na duże odległości. Dzięki temu, w sytuacjach awaryjnych, ratownik może natychmiast przyciągnąć uwagę i komunikować o potencjalnych zagrożeniach.

Łatwy w użyciu i zawsze pod ręką ratownika wodnego

Wyposażony w wygodny klips, gwizdek można stabilnie przypiąć do odzieży lub sprzętu, co umożliwia ciągłe noszenie go przy sobie. Jego jasnopomarańczowy kolor ułatwia szybkie odnalezienie go w ekwipunku.

Wszechstronne zastosowanie gwizdka

Gwizdek ten jest nie tylko narzędziem dla profesjonalnych ratowników. Jest również nieocenionym elementem wyposażenia dla osób uprawiających sporty wysokiego ryzyka, survival, czy inne aktywności na świeżym powietrzu. Może służyć do wzywania pomocy, nadawania sygnałów dźwiękowych, a nawet jako gwizdek alarmowy.  Często używany również przez instruktorów pływania na pływalni i kąpieliskach. Zapoznaj się z ofertą dostępnych artykułów. 

Specyfikacja Produktu

 • Kolor: Pomarańczowy
 • Klips do zaczepienia
 • Otwór do zamocowania sznurka lub smyczy
 • Certyfikat SOLAS

Gwizdek ratunkowy bezkulkowy SOLAS jest więcej niż tylko akcesorium – to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności w każdych warunkach.

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?